30 червня  захист дипломних робіт з професії "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; Електрозварник ручного зварювання" група 1.3-17 в умовах карантину. Майстри виробничого навчання Бутрим Л. Є., Разбегаєва Н.М., викладач спецдисциплін Захаров І. В. Вітаємо групу та бажаємо успіхів у подальшому житті! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


26 червня захист дипломних робіт з професії кухар-кондитер група 5-17 в умовах карантину. Майстер виробничого навчання Мороз В. В. викладач спецдисциплін Карпенко С. А. Випускники Гудей Тетяна, Кучеренко Анастасія, Третяк  Аліса, Назірова Вікторія підготували творчі роботи - муляжі виробів. Вітаємо групу та бажаємо успіхів у подальшому житті! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


15 травня 2020 року у Костянтинівському професійному будівельному ліцеї відбулася державна кваліфікаційна атестація учнів групи 6с- 18 з професії "Швачка; оператор швацького устаткування" у режимі онлайн на платформі Zoom .

Майстер групи Моргунова Любов Іванівна. Хороші відповіді випускників - Кириченко Дар'ї, Осипової Ганни та Нестеренко Андрія  схвалили члени Державної кваліфікаційної комісії та побажали здоров'я, творчих успіхів у подальшому житті.

 

 

 

 

Випускні роботи учнів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


24 квітня 2020 року у Костянтинівському професійному будівельному ліцеї в режимі онлайн на платформі Zoom відбулась державна кваліфікаційна атестація. Майстер групи Ліствіна Зоя Олексіївна, керівник дипломної роботи Григорян Н.В. 21 фахівець здобув кваліфікацію муляра 4 розряду, електрозварника ручного зварювання 3 розряду, троє випускників отримали диплом з відзнакою -Моргун Олександр, Немичев Артем та Гусак Ярослав. Директор ліцею Герасимов Віктор Павлович та заступник директора з НВР Сидельнікова Анна Віталіївна привітали випускників та побажали успіху в подальшому житті.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Державна кваліфікаційна атестація у групі 1.3-16 "Слюсар з ремонту колісних  засобів. Електрозварник ручного зварювання", випуск 2019 року

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

27.06  у Костянтинівському  професійномубудівельному  ліцеї  відбулася Державна кваліфікаційна атестація в групі 1.3-15 "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Електрозварник ручного зварювання ". До випускників звернувся директор Костянтинівського професійного будівельного ліцею Герасимов В.П. і заступник директора з навчально-виробничої роботи Сидельнікова Г.В, старший майстер Абрамов В.І., викладач спецдисципліни Захаров Ігор Валентинович, майстер виробничого навчання Світлична Валентина Василівна.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


26.06  у Костянтинівському  професійному будівельному ліцеї  відбулася Державна кваліфікаційна атестація в групі 5-15 "Кухар. Кондитер". З привітанням, побажанням успіхів у подальшому житті до випускників звернувся директор Костянтинівського професійного будівельного ліцею Герасимов В.П. і заступник директора з навчально-виробничої роботи Сидельнікова Г.В, головний майстер Абрамов В.І., виклада професії "Кухар" Карпенко Світлана Анатоліївна. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


25.06  у Костянтинівському  професійному будівельному ліцеї  відбулася Державна кваліфікаційна атестація в групі 6с16 "Швачка". З привітанням, побажанням успіхів у подальшому житті до випускників звернувся директор Костянтинівського професійного будівельного ліцею Герасимов В.П. і заступник директора з навчально-виробничої роботи Сидельнікова Г.В, головний майстер Абрамов В.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


У січні 2018 року у Костянтинівському  професійному будівельному ліцеї  відбулася Державна кваліфікаційна атестація.

34 кваліфікованих робітників захистили дипломні роботи:

 24.01.2018 року – Муляри; Електрозварники ручного зварювання – 14 осіб; 25.01.2018 року – Оператори комп’ютерного набору; Секретарі керівника (організації, підприємства, установи) – 20 осіб.

Диплом з відзнакою отримала Белгородцева Каріна з професії «Секретар, оператор комп’ютерного набору», Щевелев Кирило став призером міських олімпіад з «Інформатики» та «Інформаційних технологій».

Викладачі спецдисциплін Попок С.П., Гризоглазова А.В. та майстри виробничого навчання Бутрим Л.Є., Сімакова С.П. приділили багато зусиль  щодо підготовки сучасних фахівців,  конкурентоспроможних на ринку праці.

З привітанням, побажанням успіхів у подальшому житті до випускників звернувся директор Костянтинівського професійного будівельного ліцею Герасимов В.П. і заступник директора з навчально-виробничої роботи Сидельнікова Г.В.

8 випускників планують продовжити навчання, решта - поповнять лави кваліфікованих робітників у галузях економіки України.

==========================================================================================================

   

   

==========================================================================================================

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

Новини

Пошук

Календар свят України. Мова ділового спілкування