Аналітичний звіт про підсумки ДКА у Костянтинівському професійному будівельному ліцеї


27.06  у Костянтинівському  професійному будівельному ліцеї  відбулася Державна кваліфікаційна атестація в групі 1.3-15 "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Електрозварник ручного зварювання ". До випускників звернувся директор Костянтинівського професійного будівельного ліцею Герасимов В.П. і заступник директора з навчально-виробничої роботи Сидельнікова Г.В, головний майстер Абрамов В.І., викладач спецдисципліни Захаров Ігор Валентинович, майстер виробничого навчання Світлична Валентина Василівна.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


26.06  у Костянтинівському  професійному будівельному ліцеї  відбулася Державна кваліфікаційна атестація в групі 5-15 "Кухар. Кондитер". З привітанням, побажанням успіхів у подальшому житті до випускників звернувся директор Костянтинівського професійного будівельного ліцею Герасимов В.П. і заступник директора з навчально-виробничої роботи Сидельнікова Г.В, головний майстер Абрамов В.І., виклада професії "Кухар" Карпенко Світлана Анатоліївна. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


25.06  у Костянтинівському  професійному будівельному ліцеї  відбулася Державна кваліфікаційна атестація в групі 6с16 "Швачка". З привітанням, побажанням успіхів у подальшому житті до випускників звернувся директор Костянтинівського професійного будівельного ліцею Герасимов В.П. і заступник директора з навчально-виробничої роботи Сидельнікова Г.В, головний майстер Абрамов В.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


У січні 2018 року у Костянтинівському  професійному будівельному ліцеї  відбулася Державна кваліфікаційна атестація.

34 кваліфікованих робітників захистили дипломні роботи:

 24.01.2018 року – Муляри; Електрозварники ручного зварювання – 14 осіб; 25.01.2018 року – Оператори комп’ютерного набору; Секретарі керівника (організації, підприємства, установи) – 20 осіб.

Диплом з відзнакою отримала Белгородцева Каріна з професії «Секретар, оператор комп’ютерного набору», Щевелев Кирило став призером міських олімпіад з «Інформатики» та «Інформаційних технологій».

Викладачі спецдисциплін Попок С.П., Гризоглазова А.В. та майстри виробничого навчання Бутрим Л.Є., Сімакова С.П. приділили багато зусиль  щодо підготовки сучасних фахівців,  конкурентоспроможних на ринку праці.

З привітанням, побажанням успіхів у подальшому житті до випускників звернувся директор Костянтинівського професійного будівельного ліцею Герасимов В.П. і заступник директора з навчально-виробничої роботи Сидельнікова Г.В.

8 випускників планують продовжити навчання, решта - поповнять лави кваліфікованих робітників у галузях економіки України.

==========================================================================================================

   

   

==========================================================================================================

 

НОВИНИ

Пошук

Календар свят України. Мова ділового спілкування