Державна кваліфікаційна атестація у групі 1.3-16 "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Електрозварник ручного зварювання", випуск 2019 року

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 Державна кваліфікаційна атестація  у групі 5-16 "Кухар. кондитер", випуск 2019 року

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Державний кваліфікаційний іспит у групі 2с-17 "Муляр. Монтажник з монтажу сталевих та з/б конструкцій", випуск 2019 року. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад кваліфікаційної атестації у червні 2019 року


15.02.2019 у Костянтинівському  професійному будівельному ліцеї  відбулася Державна кваліфікаційна атестація у групі 2.1т-17 "Муляр. Електрозварник ручного зварювання ". З привітанням, побажанням успіхів у подальшому житті до випускників звернулась  заступник директора з навчально-виробничої роботи Сидельнікова Ганна Віталіївна, головний майстер Абрамов Володимир Іванович, викладач спецдисципліни Попок Степан Петрович.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На відмінно творчу дипломну роботу захистили: Зайцев Дмитро, Ніколенко Костянтин, Горюнов Олександр. Особливо виділилась робота Дмитра ,  це – кована роза.  Її створення потребувало особливих інструментів і матеріалів, підвищених засобів безпеки і спеціально обладнаного робочого місця. Проте, отриманий наприкінці праці результат перевершив всі очікування.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За підсумками державної атестації   25-ти  випускникам  присвоєно   IV кваліфікаційний розряд "Муляра" та ІІІ розряд "Електрозварника ручного зварювання".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27.06  у Костянтинівському  професійному будівельному ліцеї  відбулася Державна кваліфікаційна атестація в групі 1.3-15 "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Електрозварник ручного зварювання ". До випускників звернувся директор Костянтинівського професійного будівельного ліцею Герасимов В.П. і заступник директора з навчально-виробничої роботи Сидельнікова Г.В, старший майстер Абрамов В.І., викладач спецдисципліни Захаров Ігор Валентинович, майстер виробничого навчання Світлична Валентина Василівна.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


26.06  у Костянтинівському  професійному будівельному ліцеї  відбулася Державна кваліфікаційна атестація в групі 5-15 "Кухар. Кондитер". З привітанням, побажанням успіхів у подальшому житті до випускників звернувся директор Костянтинівського професійного будівельного ліцею Герасимов В.П. і заступник директора з навчально-виробничої роботи Сидельнікова Г.В, головний майстер Абрамов В.І., виклада професії "Кухар" Карпенко Світлана Анатоліївна. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


25.06  у Костянтинівському  професійному будівельному ліцеї  відбулася Державна кваліфікаційна атестація в групі 6с16 "Швачка". З привітанням, побажанням успіхів у подальшому житті до випускників звернувся директор Костянтинівського професійного будівельного ліцею Герасимов В.П. і заступник директора з навчально-виробничої роботи Сидельнікова Г.В, головний майстер Абрамов В.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


У січні 2018 року у Костянтинівському  професійному будівельному ліцеї  відбулася Державна кваліфікаційна атестація.

34 кваліфікованих робітників захистили дипломні роботи:

 24.01.2018 року – Муляри; Електрозварники ручного зварювання – 14 осіб; 25.01.2018 року – Оператори комп’ютерного набору; Секретарі керівника (організації, підприємства, установи) – 20 осіб.

Диплом з відзнакою отримала Белгородцева Каріна з професії «Секретар, оператор комп’ютерного набору», Щевелев Кирило став призером міських олімпіад з «Інформатики» та «Інформаційних технологій».

Викладачі спецдисциплін Попок С.П., Гризоглазова А.В. та майстри виробничого навчання Бутрим Л.Є., Сімакова С.П. приділили багато зусиль  щодо підготовки сучасних фахівців,  конкурентоспроможних на ринку праці.

З привітанням, побажанням успіхів у подальшому житті до випускників звернувся директор Костянтинівського професійного будівельного ліцею Герасимов В.П. і заступник директора з навчально-виробничої роботи Сидельнікова Г.В.

8 випускників планують продовжити навчання, решта - поповнять лави кваліфікованих робітників у галузях економіки України.

==========================================================================================================

   

   

==========================================================================================================

 

НОВИНИ

увага

Пошук

Календар свят України. Мова ділового спілкування