ЗНО - 2020 - вся актуальна інформація

Сторінка ЗНО у Instagram  - ПІДПИШИСЬ! 

ЗНО - ОНЛАЙН

Пробні тести ЗНО

Відео-уроки для підготовки до ЗНО з української мови та літератури

Підготовка до ЗНО - біологія

 

Реєструйтеся на пробне ЗНО - 2020!

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна з 3 до 24 січня 2020 року за посиланням https://prob.test.dn.ua/.

Для отримання додаткової інформації телефонуйте за номерами:
• (06264) 2-02-58 (приймальня);
• з організаційних питань – (06264) 2-03-51, (06264) 2-03-52, (097) 283-51-94 (організаційно – методичний відділ);
• з технічних питань – (06264) 2-02-59, (095) 523-30-74 (відділ інформаційних технологій).
Станом на 12 годину першого дня реєстрації вже маємо 113 бажаючих (65 – Донецька область та 48 – Луганська область)!

ДОКУМЕНТИ - ЦЕ ВАЖЛИВО!!!

     Щоб узяти участь у ЗНО, необхідно сформувати та подати комплект реєстраційних документів:

– копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по-батькові). У разі відсутності паспорта окремі категорії осіб можуть подати інший документ;

– дві однакові фотокартки для документів розміром 3 х 4 см. із  зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері);

                                                       ПОРАДИ  УЧНЯМ  ДО  СКЛАДАННЯ  ЗНО

Щоб мати можливість без проблем та неприємностей пройти всі тести ЗНО, а також вчасно дізнатись про результати оцінювання, необхідно дотримуватися декількох правил:

 • Перевірити наявність усіх документів та вивчити маршрут до пункту тестування. Адже у випадку запізнення або відсутності повного комплекту документів абітурієнта не допустять до тестування.
 •  При собі потрібно мати: сертифікат про загальну середню освіту; документ, що засвідчує особу (паспорт або свідоцтво про народження); запрошення-перепустку, яка роздруковується  з персональної сторінки учасника ЗНО.
 •  Брати на тестування лише дозволені та необхідні речі. Навіть така дрібниця, як зіпсована ручка, може стати дуже великою проблемою.
 •  Участь у додатковій сесії ЗНО можлива лише за поважних обставин. Якщо абітурієнт просто запізнився, то йому доведеться чекати цілий рік.
 •  Вчасно дізнатися результати. 
 •  Подати апеляцію можна протягом 3 днів після оголошення результатів ЗНО. За статистикою близько 90% результатів тестів, щодо яких було подано апеляції, залишають без змін, тому претензії мають бути справді обґрунтованими.

                           Правила проведення та допуску до ЗНО

 • ·       Майбутнім абітурієнтам і випускникам необхідно бути уважними не тільки під час виконання завдань ЗНО, а й при підготовці до нього.
 • ·       Перш за все, учасники тестування повинні зібрати повний пакет документів, щоб їх допустили до зовнішнього оцінювання. У них при собі повинен бути сертифікат ЗНО, запрошення-перепустка, а також документ, що засвідчує особу. Без зазначених документів абітурієнтів і випускників не допустять до складання тестів.
 • ·       ЗНО можна буде здати на додатковій сесії. Але таке право отримають лише ті, у кого була поважна причина: хвороба, смерть близького родича, стихійне лихо або інші фактори. Але для цього обов'язково має бути документальне підтвердження.
 • ·       Запізнення і не поява в потрібний час на тестування до поважних причин не відносяться. Таких учасників не допустять не лише до основної сесії тестування, а й до додаткової.
 • ·       Учасникам категорично забороняється користуватися і мати при собі засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації. До переліку заборонених ґаджетів входять, наприклад, мобільний телефон, флешка і навушники.
 • Якщо учасник провалить тестування, то він не тільки втратить шанс на вступ до вищого навчального закладу на рік, а й зіпсує атестат – у шкільний документ поставлять один бал.

                                                                                                                  

 

 

 

  

 

Новини

ОГОЛОШЕННЯ

Пошук

Календар свят України. Мова ділового спілкування

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (25)