Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна самостійно на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Реєстрація на ЗНО-2018  розпочнеться  

6 лютого

 •  Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 06 лютого і триватиме до 19 березня 2018 року.
 •   Основна сесія зовнішнього оцінювання розпочнеться 22 травня проведенням тесту з математики.
 •  Встановлення порогу «склав / не склав» та визначення результатів зовнішнього оцінювання з усіх предметів відбудеться не пізніше 20 червня.
 •  21 червня учасники тестування дізнаються про офіційні результати, отримані за складання тестів, на своїх офіційних сторінках. Цього ж дня навчальним закладам будуть надіслані відомості з результатами державної підсумкової  атестації  їх випускників.
 •  Додаткова сесія  ЗНО  буде  проведена з 2 до 11 липня за окремим графіком.
 •  У 2018  році кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів.
 •  Результати ЗНО з трьох навчальних предметів  будуть зараховані як результати ДПА  за рівень повної загальної середньої освіти. До переліку предметів, що будуть зараховані як результати  ДПА включено тести ЗНО з української  мови і літератури (частина тесту з української мови), математики або історії України (частина тесту періоду ХХ – початку ХХІ століття), а також одного з навчальних предметів за вибором випускника: історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької або французької мови.
 •  Результати ЗНО з української мови і літератури (українська мова) будуть зараховані як результати ДПА за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів  професійно-технічних та вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту.
 •  ТЕСТИ  ЗНО  ОНЛАЙН  https://zno.osvita.ua/

 

                  Графік проведення зовнішнього оцінювання 2018 року

 

Предмет

Дата проведення

Математика

22 травня (вівторок)

Українська мова та література

24 травня (четвер)

Іспанська мова

29 травня (вівторок)

Німецька мова

29 травня (вівторок)

Французька мова

29 травня (вівторок)

Англійська мова

1 червня (п'ятниця)

Біологія

4 червня (понеділок)

Історія України

6 червня (середа)

Географія

8 червня (п'ятниця)

Фізика

11 червня (понеділок)

Хімія

13 червня (середа)

 

 

 

                                                             ДОКУМЕНТИ - ЦЕ ВАЖЛИВО!!!

     Щоб узяти участь у ЗНО, необхідно сформувати та подати комплект реєстраційних документів:

– копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по-батькові). У разі відсутності паспорта окремі категорії осіб можуть подати інший документ;

– дві однакові фотокартки для документів розміром 3 х 4 см. із  зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері);

                                                       ПОРАДИ  УЧНЯМ  ДО  СКЛАДАННЯ  ЗНО

Щоб мати можливість без проблем та неприємностей пройти всі тести ЗНО, а також вчасно дізнатись про результати оцінювання, необхідно дотримуватися декількох правил:

 • Перевірити наявність усіх документів та вивчити маршрут до пункту тестування. Адже у випадку запізнення або відсутності повного комплекту документів абітурієнта не допустять до тестування.
 •  При собі потрібно мати: сертифікат про загальну середню освіту; документ, що засвідчує особу (паспорт або свідоцтво про народження); запрошення-перепустку, яка роздруковується  з персональної сторінки учасника ЗНО.
 •  Брати на тестування лише дозволені та необхідні речі. Навіть така дрібниця, як зіпсована ручка, може стати дуже великою проблемою.
 •  Участь у додатковій сесії ЗНО можлива лише за поважних обставин. Якщо абітурієнт просто запізнився, то йому доведеться чекати цілий рік.
 •  Вчасно дізнатися результати. 
 •  Подати апеляцію можна протягом 3 днів після оголошення результатів ЗНО. За статистикою близько 90% результатів тестів, щодо яких було подано апеляції, залишають без змін, тому претензії мають бути справді обґрунтованими.

                           Правила проведення та допуску до ЗНО

 • ·       Майбутнім абітурієнтам і випускникам необхідно бути уважними не тільки під час виконання завдань ЗНО, а й при підготовці до нього.
 • ·       Перш за все, учасники тестування повинні зібрати повний пакет документів, щоб їх допустили до зовнішнього оцінювання. У них при собі повинен бути сертифікат ЗНО, запрошення-перепустка, а також документ, що засвідчує особу. Без зазначених документів абітурієнтів і випускників не допустять до складання тестів.
 • ·       ЗНО можна буде здати на додатковій сесії. Але таке право отримають лише ті, у кого була поважна причина: хвороба, смерть близького родича, стихійне лихо або інші фактори. Але для цього обов'язково має бути документальне підтвердження.
 • ·       Запізнення і не поява в потрібний час на тестування до поважних причин не відносяться. Таких учасників не допустять не лише до основної сесії тестування, а й до додаткової.
 • ·       Учасникам категорично забороняється користуватися і мати при собі засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації. До переліку заборонених ґаджетів входять, наприклад, мобільний телефон, флешка і навушники.
 • Якщо учасник провалить тестування, то він не тільки втратить шанс на вступ до вищого навчального закладу на рік, а й зіпсує атестат – у шкільний документ поставлять один бал.

                                                                                                                  

 

 

 

  

 

НОВИНИ

Пошук

Календар свят України. Мова ділового спілкування