Головна Фотогалерея

Статистика

Сейчас 30 гостей онлайн

Вхід на сайтСвята

Праздники Украины

Погода

Фотогалерея

 Новини в рубриці детальніше

.................................................................................................................................................

          10.01.2018 р. у  методичному кабінеті Костянтинівського професійного будівельного ліцею  відбувся  круглий стіл на тему: «Застосування міжпредметних зв'язків як важливого фактора підвищення  ефективності навчання», який підготували викладачі загальноосвітніх предметів.

Круглий стіл відкрила Голова методичної комісії  ЗОП  Данілова А.М, яка звернула увагу  присутніх на те, що проблема міжпредметних зв'язків цікавила педагогів ще в далекому минулому, однак у наш час в сфері профтехосвіти, вона звучить з особливою силою  та  набуває все більшої актуальності .

                                                                                           

 

 

 

 

 

 

Досвідчені викладачі  загальноосвітніх предметів Остапенко В. І.,  Орчелота І.М., Данілова А.М. поділилися досвідом роботи реалізації та використання міжпредметних зв'язків на уроках математики, фізики, хімії,біології, астрономії та англійської мови.

Вони навели багато прикладів на яких уроках та їх етапах можна впроваджувати міжпредметні зв'язки із застосуванням нагадування раніше вивченого з інших предметів.  

                                                                                                              ==========================================================================================================

Тиждень права у КПБЛ (39)

        З  4 по 8 грудня у Костянтинівському професійному будівельному ліцеї (39) пройшов тиждень права, що мав на меті підвищення рівня правової культури учнів, поінформованість щодо їхніх конституційних прав і обов’язків, дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів і традицій. Згідно з планом проведення предметний тиждень було відкрито урочистою лінійкою, після якої хлопці та дівчата мали змогу відвідати виставку друкованих видань і фотоматеріалів у бібліотеці ліцею. Далі для учнів гр.. № 1.3-17 і гр.. № 5-16 була проведена зустріч з   інспектором Костянтинівського відділу поліції Дужак О.В. і лікарем-наркологом Кіян К.А. на теми: «Профілактика правопорушень серед підлітків», «Правила поведінки з вибухонебезпечними предметами», «Шкідливий вплив алкоголю на підлітковий організм», «Наркоманія – це хвороба чи злочин?».

                                                                                                                                                            

   

 

 

 

 

 

05 грудня учні гр. № 5-17 переглянули відеофільм «Права людини», після чого взяли участь у правовому брейн-рингу «Я знаю свої права» для закріплення та обговорення отриманої інформації.

                                                                                                                                    

 

       

 

 

 

 

 

06 грудня психологи Чеського фонду «Людина в біді» провели тренінги з випускниками «Я – майбутній кваліфікований спеціаліст», спрямовані на формування важливих якостей, необхідних для подальшого працевлаштування. 

                                                                                                                                

 

   

 

 

 

 

 

07 грудня у бібліотеці ліцею учні І курсу взяли участь у квесті «Я знаю свої права», який підготували викладач права Данілова А.М. І бібліотекар Шевченко І.Ф. Після чого медсестра Міх І.Ю. провела годину спілкування «Вплив шкідливих звичок на поведінку підлітків».

                                                                                                                                       

 

     

 

 

 

 

08 грудня у рамках акції «Випускник – 2018» були проведені зустрічі зі спеціалістом міського Центру зайнятості Коваленко Т.М. і фахівцями КРВ Бабіч М.С. і Кайнара О.В. Запрошені гості провели відео лекторії щодо подальшого навчання у ВНЗ ДСНС, а Тетяна Миколаївна у формі гри надала поради випускникам для успішного проходження  співбесіди з роботодавцем, написання резюме.

                                                                                                                                 

   

 

 

 

 

 

 

Робота правового тижня виявилася насиченою і цікавою, бо учні ліцею поновили знання про свої права та обов’язки, підвищили правову культуру, ознайомилися з реалізацією проекту «Я маю право!» - надання безоплатної правової допомоги.

========================================================================================================== 

        Напередодні Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІДом учні КПБЛ, в рамках засідання молодіжного патріотичного клубу «Співрозмовник» у ЦМПБ, взяли участь у тренінгу «В мареві пагубних звичок»,  на який запросили фахівців Донецького обласного благодійного фонду «Оберіг». Протягом тренінгу хлопці та дівчата активно виконували різноманітні вправи, обговорювали конфліктні ситуації, дискутували. Фахівці фонду акцентували увагу на способах  передачі ВІЛ/СНІДу та елементарних правилах безпеки, а також закликали до толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих.

                                                                                               

      

 

==========================================================================================================       

   17 листопада у КПБЛ тренери Швейцарського фонду  FSD провели відеолекторій для учнів І-ІІІ курсів

щодо правил поведінки з вибухонебезпечними предметами. Вони сконцентрували увагу слухачів на недопус-

тимості самостійного знешкодження снарядів, навели приклади з життя, коли недбайливе ставлення призвело

до непередбачених наслідків. Під час перегляду презентацій учні та викладачі ставили питання тренерам,

активно приймали участь в обговоренні теми заходу.

                                                                                                                                        

==========================================================================================================

       16 листопада у міському Палаці культури та дозвілля відбулася святкова дискотека для молоді міста, присвячена Міжнародному Дню студента.          

У фойє палацу зібралися учні 4-х навчальних закладів Костянтинівки:  КПБЛ (39), Індустріального технікуму, КТ ЛНАУ та Медичного коледжу. Розпочався захід виступами танцювальних колективів, зокрема наш ліцей із запальною композицією «Дикі танці» представляли Байдашевська Карина і Птахіна Олена.

        Хлопці та дівчата отримали від свята море енергії і позитиву.

 Адміністрація ліцею вітає всіх учнів з Днем студента та бажає їм щастя, здоров’я, творчого натхнення, успіхів у навчанні та вдалого працевлаштування!!!

==========================================================================================================

    9 листопада у Костянтинівському професійному будівельному ліцеї пройшов День української писемності та мови. Це велике свято відзначає уся наша держава. Наше молоде покоління повинно знати й шанувати мову свого народу, щоб передати її наступним поколінням.

    День розпочався святковою лінійкою, післ якої були заплановані та проведені такі заходи: відкритий урок з української літератури (I курс), читання віршів відомих письменників (ІІ курс), відгадування ребусів і кросвордів на тему:”Я –справжній українець” (І курс), відвідування музею.

    Закінчилося свято традиційно - написанням радіо диктанту. 

                                                                                                         

==========================================================================================================       

 28 жовтня 2017 року до Костянтинівки завітав мандрівний фестиваль «З країни в Україну». Головна мета його проведення – зібрати на єдиній платформі українських митців і надати їм можливість презентувати свій талант широкому колу глядачів. Від нашого ліцею виявили бажання допомогти учні груп № 1.3-17, № 5-17, № 1.3-16, № 5-16.  Не зважаючи на несприятливі погодні умови цих активістів можна було побачити скрізь: ось вони роздають флаєри, спілкуються з представникам преси, допомагають біля різних тематичних платформ.

       Музикальним подарунком стали виступи драйвових груп: РОЯЛЬКІТ, NESPROSTA, ZAPASKA, OTVINTA.  Вони подарували глядачам свій настрій та запальну енергетику.  Фінальним  акордом фестивалю стало файер-шоу від театру вогню «SELIM» м. Краматорськ.

       Захід завершився пізно ввечері і учні стомлені, але щасливі, з зарядом позитивних емоцій і подарунками, повернулися додому.

Від імені адміністрації ліцею висловлюємо подяку нашим волонтерам  за їх небайдужість і активну громадянську позицію у питаннях розбудови нової  незалежної  України!

==========================================================================================================

День  захисника  України

               День захисника України відзначається в нашій країні 14 жовтня разом зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва. Протягом тижня, на передодні цих свят, у Костянтинівському професійному будівельному ліцеї (39) проводилися заходи з метою  збереження військових традицій українського народу, поліпшення національно-патріотичного виховання студентської молоді та формування здорового способу життя:

Ø 11 жовтня в місті Краматорськ наша команда «Хортиця» взяла участь у масовому  патріотичному  заході «Козацькі забави»  серед професійно-технічних навчальних закладів Донецької області. Юнаки демонстрували силу, командний дух, спритність, вміння боротися та перемагати.

                                                                                                        

 

 

 

 

 

Ø 12 жовтня молодь ліцею взяла участь у козацькому квесті «Стежинками захисників Вітчизни», що проходив у Центральній міській бібліотеці з метою вшанування мужності та героїзму захисників України, військових традицій і звитяг. Після привітань усіх присутніх зі святом команди отримали маршрутні карти й вирушили у цікаву подорож сторінками історії, права та літератури. Переможцями квесту стала команда наших чарівних і завзятих дівчат «Поварята» (гр.. № 5-17), яка отримала заслужену нагороду від засновників заходу.

                                                                                             

 

 

 

 

 

 

 

 

Ø 13 жовтня бібліотекар ліцею Шевченко І.Ф. підготувала тематичну виставку «З Україною в серці» та провела з учнями  І  курсу годину спілкування «Мужність і відвага крізь покоління».

 

 

                                             

 

 

==========================================================================================================

«Який же дар дістали ті, що так дітей учити вміють?

Мені здається, в скарбі тім любові найбільше дісталось їм»

Іван Франко

Так сказав Іван Франко про центральну постать навчально-виховного процесу – вчителя. Майбутнє вихованців залежить від професійних та людських якостей вчителя. Саме він  закладає надійний фундамент справжньої особистості, виховує висококультурну людину з прагненнями до знань, праці.

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Професія вчителя важка і відповідальна. Адже вчитель, як лікар, не може допуститись помилок, бо в його руках – душі учнів.

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В останній день вересня учні Костянтинівського професійного будівельного ліцею вітали викладачів та майстрів виробничого навчання з Днем працівника освіти. Багато сюрпризів приготували учні до святкового концерту. Дівчата І та ІІ курсу з професії «Кухар; кондитер» підготували сучасні танці та вокальні номери, з професії «Слюсар з ремонту автомобілів; електрозварник ручного зварювання» - гумористичну сценку «1000 та 1 урок Шахерезади».

==========================================================================================================

28 вересня учні КПБЛ (39)  відвідали  Центральну міську бібліотеку, щоб привітати співробітників із професійним святом - Всеукраїнським днем бібліотек. До уваги молоді був представлений бібліотечний капусник «Ура! Наша професія - бібліотекар!!!». Гостями заходу були начальник міського відділу культури Хоменко О.О., викладачі та вихованці Школи мистецтв,  клуб  «Червона  калина».

                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На честь бібліотекарів лунали  привітання, пісні, вірші, а хлопці та дівчата взяли участь у цікавій конкурсно-розважальній програмі. 

==========================================================================================================

      Щороку до Всеукраїнського дня фізичної культури і спорту в КПБЛ (39) проходять спортивні змагання серед груп І-ІІІ курсу, організовані  з метою масового залучення учнів до здорового способу життя. Програма Дня Здоров'я, проведена 8 вересня, була різноманітною і досить цікавою: легкоатлетична естафета, перетягування канату, підняття гирі, стрибки в довжину з місця, віджимання  та ін. Бо саме завдяки спортивним заходам  хлопці та дівчата набираються енергії на весь навчальний рік, підвищують загальний тонус життя.

                                                                                              

     

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

  Продовжилося спортивне свято 09 вересня біля Палацу культури та дозвілля, де талановиті вихованці (за підтримки тренерів), призери багатьох змагань в Україні та за її межами, демонстрували свої здібності.

                                                                      

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

День Здоров'я – це свято, яке завжди викликає яскраві позитивні емоції та сприяє розкриттю в учнів прихованих можливостей і талантів.

==========================================================================================================

 В Україні день 1 вересня з давніх-давен- не просто початок осені. Для мільйонів учнів, їхніх батьків, а також для викладачів і майстрів в/н це справжнє свято - День знань. Так і 1 вересня у Костянтинівському професійному будівельному ліцеї (39) традиційно розпочалося урочистим заходом - святковою «лінійкою», на якій ведучі об’єднали всіх ліцеїстів у велику дружню родину, присвятивши їй вітальні вірші та українські пісні.Зі словами привітання  до всіх присутніх звернувся  директор ліцею Герасимов Віктор Павлович, який підкреслив, що з початком  нового навчального року розпочинається і нелегка, кропітка праця для учнів та їх наставників (викладачів і майстрів в/н) і побажав всім міцного здоров'я, впевненості у власних силах. До слів привітання приєдналися заступники директора Дяченко І.М. і Сидельнікова Г.В., ст. майстер Абрамов В.І. та гість заходу – Новіков В.А., які побажали учням ніколи не зупинятися на дорозі Знань, бо вона цікава і по-справжньому нескінченна!

       Закінчилася лінійка гучним  звуком  першого дзвоника, що сповістив про початок нового 2017-2018 навчального року й покликав усіх на перший урок -  «Україна – європейська держава».

                                                                                                  

==========================================================================================================

 У Костянтинівському  професійному  будівельному ліцеї  відбулася Державна кваліфікаційна атестація. 53 кваліфікованих робітників захистили дипломні роботи:

 Слюсар з ремонту автомобілів; Електрозварник ручного зварювання –23особи,   Муляр -7, Кухар;кондитер – 23 особи.Учні цієї професії підготували багато виробів - муляжів  різних страв, що будуть експонатами музею ліцею, рекламою під час вступної компанії, а також знадобляться при вивченні наступних учнів за професією.

48 учнів захистили дипломні роботи на високому і достатньому рівні.Майстри виробничого навчання  Разбегаєва Ніна Миколаївна, Шакіна Адель Іванівна, Попок Степан Петрович і викладач спецдисциплін  Карпенко Світлана Анатоліївна  приділили багато зусиль  щодо підготовки сучасних фахівців, конкурентноспроможних на ринку праці.

З привітанням, побажанням успіхів у подальшому житті до випускників звернувся директор Костянтинівського професійного будівельного ліцею Герасимов В.П.,  заступник директора з навчально-виробничої роботи Сидельнікова Г.В., старший майстер Абрамов В.І. 10 випускників планують продовжити навчання, решта - поповнять лави кваліфікованих робітників у галузях економіки України.   

                                                                                                  

                       

 

       

                                                                                                                   

==========================================================================================================

 День  Конституції у  КПБЛ (39)

        На  виконання  Указу  Президента  України  №  111/2017  «Про  відзначення  21-ї річниці  Конституції  України»  у  Костянтинівському  професійному  будівельному  ліцеї (39)   26  червня  2017 р.  серед  учнів  І-ІІ  курсів  бібліотекарем  Шевченко І.Ф.  та  викладачем  правознавства  Даніловою А.М.  були  проведені  такі  корисні  та  пізнавальні  виховні  заходи:
засідання  «круглого  столу»  на  тему:  «Конституція  України – основний  закон  моєї  держави»,  на  якому  ліцеїсти  з  цікавістю  слухали  про  історію  створення та  існування  конституцій  у  різні  періоди  життя  нашої  країни, виникнення та  прийняття  державних  символів;
година  спілкування  «Сторінками  Конституції  України» з  переглядом  відеофільмів  і  презентацій, на  якій  учні  мали  змогу  обговорити  права  і  свободи  людини;
вікторина  «Конституція  в  дії»,  під  час  якої  хлопці  та  дівчата  могли  проявити  себе,  продемонструвавши  знання  Основного  Закону  держави;
у  бібліотеці  ліцею  розпочала  свою  роботу  тематична  виставка  «Моя  країна – Україна».
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
==========================================================================================================
«1939-1945.  Пам’ятаємо , перемагаємо!»  
         До  Дня пам’яті   та  примирення  і  відзначення   72 –ї   річниці  перемоги  над  нацизмом  у  Другій  світовій  війні  у  Костянтинівському  професійному будівельному  ліцеї  пройшов  тематичний  захід  на тему: «1939-1945.  Пам’ятаємо , перемагаємо!»  Учні  І-ІІ  курсу  ознайомилися з  історичною довідкою  тогочасних  героїчних  подій, зокрема  з  долями  та  звитягами  уродженців  різних  куточків  України  та  світу, які  пліч-о-пліч  воювали  проти  нацизму  та  дістали  високі  відзнаки  країн, у  лавах  яких  вони  служили.  По  закінченню  заходу  бібліотекар  звернула  увагу  молоді  на книжкову  виставку «День  Перемоги».  
        9  травня  ліцеїсти  будуть  приймати  участь  у  міському  мітингу  щодо  вшанування  пам’яті  героїв-переможців  Другої  світової  війни.
 
                                                                                                                                   

==========================================================================================================

28  березня  2017  року  хлопці  та  дівчата  КПБЛ (39)  взяли  участь  у  обласному  чемпіонаті  з  черлідингу  «Весняний  драйв»,  що  проходив  на базі  Донбаської  машинобудівної  академії.   У  ході  заходу  учасники  продемонстрували  свої  програми  «Чир»  і  «Данс»  з  елементами  аеробіки, акробатики  та спортивного  танцю. За  результатами  змагань, наша  команда  нагороджена дипломами у 2-х  номінаціях.

                                                                                                             

==========================================================================================================

28 березня 2017 року на базі Костянтинівського професійного будівельного ліцею пройшов ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ Донецької області з професії «Маляр». У конкурсі приймали участь учні з Маріуполя, Курахово, Бахмута, Торецька. Дівчата, члени гуртка художньої самодіяльності «8 Нота», привітали учасників обласного конкурсу літературно - музичною композицією. 
Конкурс складався з теоретичного туру – тестування з використанням інфрмаційно-комунікаційної техніки і практичного – нанесення фактурної шпаклівки. Компетентне журі, яке очолював ветеран будівельної праці – Каракуц Юрій Дмитрович, колишній прораб тресту «Костянтинівпромбуд», підвело підсумки конкурсу:
І місце зайняла Харитонова Наталя (Курахівський професійний ліцей № 129);
ІІ місце – Смикун Данило (Маріупольський професійний ліцей будівництва № 2);
ІІІ місце  – поділили учні з ДНЗ «Артемівський центр ПТО № 53»  Житлов Максим та Дзержинського професійно- гірничого ліцею № 89  Плотнікова Ксенія.
Переможці отримали дипломи.
У складі журі також працювали досвідчені фахівці: старший майстер КПБЛ – Абрамов В.І., викладачі спецдисциплін малярів із ДНЗ «Торгово - кулінарне училище № 42» Моісеєнко Т.М. і Макарічева О.А.; майстер виробничого навчання, голова МК Костянтинівського професійного будівельного ліцею Ліствіна З.О.
Склад оргкомітету конкурсу – заст..директора НМЦ ПТО у Донецькій області Васюхно Т.І., зав. кабінетом профпідготовки НМЦ ПТО у Донецькій області і заст. голови – Долініна Т.І., секретар – Сержантова О.А. – методист НМЦ ПТО, Герасимов В.П. – директор КПБЛ; Сидельнікова Г.В. – заст..директора з НВР.         
Учасники та гості залишилися  задоволені прийомом  і організацією  конкурсу педколективом КПБЛ.
 
                                                                                                                                                                        
                                                                                                                                          
==========================================================================================================

 9  березня  2017 р. у  КПБЛ (39) пройшли  літературні  читання  на тему: «Тарас Шевченко – геніальний  син українського народу», підготовлені  бібліотекарем  Шевченко І.Ф.  у  рамках атестації.  Під час заходу  учні дізналися про маловідомі сторінки життя поета, здійснивши віртуальну екскурсію «Кобзар,  якого ми не знали». Також  хлопці та дівчата взяли участь у  конкурсі  читців «Поезія навіки в серці» і вікторині «Чи знаємо ми творчість Шевченка?». Найактивніші учасники були нагороджені солодкими призами.

                                                                                                                                
 
 
 

===========================================================================================================

7 березня 2017 р.  у  Костянтинівському професійному будівельному ліцеї пройшов святковий концерт, присвячений Міжнародному Жіночому Дню. Студією  «8 нота»  і  художнім  керівником Захаровим І.В. булла підготовлена цікава концертна програма. Найкращими, найтеплішими словами ведучі привітали жіночий колектив зі святом весни. А талановиті дівчата подарували чарівні пісні та запальний танок.

                                                                                                                                    

 

===========================================================================================================

  2 березня 2017 р. наш ліцей узяв участь у проведенні ІІ (регіонального) етапу огляду-конкурсутехнічної, декоративно-прикладної та фото творчості. На суд журі були представлені найкращі учнівські роботи з бісеру та металу, тканини і ниток, паперу, солоного тіста. В експозиції виставки представлені різні техніки виконання: аплікація, малювання, вишивка хрестиком,в"язання, зварювання  тощо. Також можна побачити ляльки в національному вбранні та писанки.

                                                                                                      

     

===========================================================================================================

28 лютого  на базі КПБЛ продовжив свою роботу кіноклуб медіапросвіти з прав людини, організований ЦМПБ. Цього разу засідання було присвячене важливій темі: «Ми відповідаємо за тих, кого приручили». Так повелося з давніх пір, що поруч з людиною завжди жили та слугували їй свійські та дикі тварини, які і зараз  дуже потрібні  для привнесення часточки радості в наше існування. Учням запропонували для перегляду документальний  фільм «Циркові гастролі» про дії активістів із захисту тварин у Естонії. А допомагали молоді розібратися в чинному законодавстві гості заходу: капітан поліції Дужак О.В., інспектор з питань пробації майор Волков А.В. та представниця Ліги майбутніх поліцейських Булгакова Софія.

                                                                                                                                    

 

 

 

===========================================================================================================

24 лютого у нашому ліцеї пройшло свято Масляної у формі легкоатлетичної естафети, змагання двох команд першого та другого курсів. Ведучі заходу розповіли всім присутнім  про традиції святкування Масляної та звичаї. Міжспортивними конкурсами лунали пісні, жарти, вірші. Хлопці та дівчата дуже старалися задля перемоги, тому проявили всі свої здібності. І лише з відривом у 1 бал команда ІІ курсу здобула першість. Але без смачних млинців не залишився жоден учасник свята.

                                                                                                                                 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                  

 

 

 

 

 

 

 

===========================================================================================================

Українська мова – одна з найбагатших  мов світу.  Її порівнюють з калиною, бо вона така  ж красива, та  зі співом солов'я,  бо така ж мелодійна. Тому з нагоди виявлення любові й шанобливого ставлення до неї,21 лютого 2017 р. у КПБЛ пройшов тематичний урок «Квітни, мово наша рідна!», присвячений Міжнародному Дню рідної мови. Його головною метою було поглиблення знань учнів про рідну українську мову, її історію, а також формування національно свідомої молоді. Так, учениця гр. № 5-2 Балицька Ганна підготувала презентацію на тему: «Ділова українська мова». Учні гр. № 5-1 взяли активну участь у конкурсі малюнків на тему: «Мова моя солов’їна». Хлопці та дівчата І курсу перевірили свої знання у конкурсі знавців рідної мови, під час якого вони вільно висловлювали свої думки та відстоювали власну позицію.

===========================================================================================================

      16 лютого 2017 р. учні ліцею, у рамках засідання молодіжного патріотичного клубу «Співрозмовник», відвідали Центральну міську бібліотеку та взяли участь у реквіємі «Нові часи – нові герої», присвяченому подіям на Євромайдані. Учасники заходу сумісно з ведучими та громадським діячем Я. Маланчуком зробили екскурс в історію (до подій 2013-14 рр.), після чого, об’єднавшись у команди, закріпили отримані знання та проявили власну обізнаність і ерудицію в історичному лабіринті.

 

                                                                                                                            

 

===========================================================================================================

      Продовжилося свято кохання 14 лютого у Палаці молоді «Юність», де проходила конкурсно-розважальна програма «Відкриті серця». Чудові декорації та оформлення залу, тепла романтична атмосфера сприяли отриманню великого задоволення глядачами від заходу.

                                                                                                                              

 

 

    

 

 

 

 

 

Наш ліцей гідно представили Удич Андрій і Птахіна Олена, які у «запеклій боротьбі» отримали від журі звання «Найромантичніша пара».  Кульмінацією свята стало нагородження всіх учасників солодкими призами.

                                                                                                                                 

                                 

 

 

 

 

 

 

   

===========================================================================================================

13 лютого 2017 р.  у КПБЛ (39) пройшла конкурсно-розважальна програма «Під знаком Купідона», присвячена Дню св. Валентина. Ведучі Калашніков Роман і Байдашевська Карина змогли створити веселу атмосферу свята, посмішок і гарного настрою. За призові місця змагалися три пари – представники І-ІІІ курсу. На них чекали різноманітні випробування: «Солодка пара», «Етикет», «Поетичні змагання», «Кулінарний шедевр» та інші, під час яких хлопці та дівчата змогли продемонструвати свою дотепність, артистизм, літературні й кулінарні здібності. Кульмінацією заходу став конкурс «Давайте заспіваємо», коли викладачі виконували українські народні пісні про кохання, а учні – сучасні.

                                                                                                                                        

 

 

 

 

 

 

      

 

 

 

 

 

===========================================================================================================

      З 06.02 по 10.02.2017 р. у Костянтинівському професійному будівельному ліцеї пройшов тиждень фізики та електротехніки під керівництвом викладачів Орчелоти І.М. та Захарова І.В.:

- у понеділок  6  лютого учні познайомилися з «Інформаційним вісником» під назвою «Моя професія – електрозварник»,

- у вівторок 7 лютого учні презентували плакат «Фізика у процесі зварювання»,

- у середу  8 лютого пройшов конкурс на кращий кросворд,

- 9 лютого  відбувся позакласний виховний пізнавальний захід «Фізика зварювальних робіт» з конкурсною програмою, у ході якої учні більш детально ознайомилися з актуальністю професії «Зварник», умовами роботи, вимогами до спеціаліста, значенням професії для людства та розвитку промисловості,

- 10 лютого викладачі Орчелота І.М. і Захаров І.В. разом з Радою кабінету підвели підсумки проведення тижня фізики та електротехніки.

                                                                                                                                                    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                    

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                  

 

===========================================================================================================

31 січня 2017 р. у рамках засідання кіноклубу з прав людини першокурсники приєдналися до обговорення  документального фільму  про  обмежені можливості  дітей  з фізичними та ментальними вадами польського режиссера Яцека Блавути «Народженийпомерти». Кінофільм розповідає про 24-річного рецидивіста Роберта, якого незабаром мають звільнити  і який проходить програму реабілітації «Дует» і  працює із розумово відсталими дітьми. Це фільм про трансформацію, про зародження та зміцнення почуттів.

Почесним гостем заходу був Савчук М. М. - фахівець соціальної роботи із суб’єктами  пробації, який  роз’яснив  різні правові питання та  проблеми, що порушуються в кінофільмі. 

                                                                                                                                     

 

 

 

 

===========================================================================================================

25 січня 2017 р. учні ліцею, у рамках засідання молодіжного патріотичного клубу «Співрозмовник», долучилися до святкування Дня студента на базі ЦМПБ. Розпочалася розважальна програма привітаннями молоді від ведучих і організаторів заходу та ознайомленням з історією свята.  А потім  - довгоочікувані розваги: конкурси, ігри, вікторини, майстер-класи акторського мистецтва, що сприяли створенню веселої,  теплої  та  доброзичливої  атмосфери.

                                                                                                    

 

 

 

 

  

Закінчився захід нагородженням переможців і активних уболівальників солодкими та заохочувальними призами.

===========================================================================================================

У січні 2017 року у Костянтинівському  професійному  будівельному ліцеї  відбулася Державна кваліфікаційна атестація. 38 кваліфікованих робітників захистили дипломні роботи:

 24.01.2017 року – Муляри; Електрозварники ручного зварювання – 16 осіб;

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                       

 25.01.2017 року – Оператори комп’ютерного набору; Секретарі керівника (організації, підприємства, установи) – 22 особи

                                                                                                  

 

     

 

 

 

 

 

 

 

   Майстер виробничого навчання групи № 2.1т-2 з професії «Муляр; Електрозварники ручного зварювання» Ліствіна З.О. і викладач спецдисциплін Попок С.П., а також майстер і викладач спецдисциплін з професії «Оператор комп’ютерного набору; Секретар керівника (організації, підприємства, установи)» - Кулакова Ю.С.  приділили багато зусиль і професійних вмінь  щодо підготовки сучасних фахівців,  конкурентноспроможніх на ринку праці.

З привітанням, побажанням успіхів у подальшому житті до випускників звернувся директор Костянтинівського професійного будівельного ліцею Герасимов В.П. і заступник директора з навчально-виробничої роботи Сидельнікова Г.В.

Семеро випускників отримали дипломи з відзнакою.

Вісім випускників планують продовжити навчання, решта - поповнять лави кваліфікованих робітників у галузях економіки України.

ВІТАЄМО  нашу молодь з успішним закінченням навчання та бажаємо подальших перемог, натхнення, миру та злагоди!!!

===========================================================================================================

Напередодні Дня соборності України, 20 січня, на базі нашого ліцею був  проведений тематичний захід «Здорова нація – здорова Україна», в якому прийняла участь учнівська та студентська молодь учбових закладів міста та району.Свято проходило під гаслом «Соборна,вільна,неподільна моя Україна».

 

 

У І частині заходу всіх присутніх привітали запрошені гості, також лунали українські пісні, тематична хореографічна композиція, після якої учасники змагань і викладачі  стали в коло для створення «живого ланцюга єднання».

 

     У ІІ частині заходу команда КПБЛ (39) гіднозмагалася за призові місця з волейболу.

===========================================================================================================

На виконання Указу Президента України від 13.11.2014 року  № 871 «Про День Соборності України» у Костянтинівському професійному будівельному ліцеї (39)  20.01.2017 р. були організовані та проведені:

·        тематична лінійка «Україна – єдина, соборна держава»;

·        виховні години у групах І-ІІІ курсу на тему: «Вона – наш витвір, наша мрія, соборна, вільна Україна»;

·        тематична  виставка у бібліотеці ліцею «Соборна Україна: – від ідеї до життя»;

·        участь у концертній святковій програмі до Дня Соборності України у Костянтинівській школі мистецтв.

                                                                                                                                             

 

 

===========================================================================================================

КПБЛ (39) – переможець у 4-х номінаціях

13 січня 2017 р. у м. Краматорську відбувся обласний фестиваль Різдвяних традицій «Різдвяне диво». Наш ліцей заявив про себе у таких номінаціях: українські Різдвяні страви (кутя; вареники; напої (узвар, кисіль)) та вертепна драма.

                                                                                                    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

   Журі конкурсу високо оцінило смакові якості приготовлених учнями-кухарями національних страв.

                                                                                                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 За результатом голосування колектив Костянтинівського професійного будівельного ліцею зайняв три І-х місця в номінаціях: «Вареники», «Кутя», «Напої». А представлена учнями вертепна драма зайняла почесне ІІІ місце.

Нагороди учасники фестивалю отримали від Директора Департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Оксенчук Надії Володимирівни.

                                                                                                 

 

 

 

 

   Адміністрація ліцею висловлює подяку тим учням і педпрацівникам, які взяли активну участь у підготовці до проведення обласного фестивалю!

===========================================================================================================

      ІІ семестр поточного року в Костянтинівському професійному будівельному ліцеї розпочався  із  Різдвяного  вертепу – веселого дійства з піснями-колядками, жартами, короткою виставою, який підготували актив учнівського самоврядування на чолі з керівниками гуртків: «Студія 8 нота» (Захаров І.В.) і «Мова солов’їна» (Бобильова В.І.). Присутні учні та педпрацівники ліцею поринули в історичні традиції, народні обряди та звичаї. Через вертепну драму вони долучилися до відтворення різдвяних традицій країни, що сприяло підвищенню духовно-культурного рівня серед молоді.

                                                                                                                                          

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                             

 

===========================================================================================================

           22 грудня 2016 року в Костянтинівському професійно-будівельному ліцеї (39) майстром виробничого навчання Ольховик В.М. і класним керівником групи № 5-1 Даніловою А.М. був проведений національно-патріотичний захід  до свят Св. Миколая та Різдва «Мандрівка до страв української кухні» в стилі програми «Шеф-кухар». Мета цього проекту – закріплення вмінь і навичок у приготуванні національних страв, прищеплення любові до рідної країни та її традицій, виховання творчої самостійності  учнів і вміння працювати в команді.

                                                                                           

    

     

 

 

У  ході проведення заходу хлопці та дівчата готували вареники з різними начинками: капустою, грибами, сиром, картоплею.

                                                                                                                

      Процес приготування супроводжувався розважальною частиною: віршами  й піснями про вареники та про рідний край, конкурсами на самого талановитого кухаря.

                                                                                                  

 

    

 

 

 

 

Закінчився захід частуванням вареників і нагородженням команд солодкими призами.

===========================================================================================================

Тиждень здорового способу життя у КПБЛ (39)

      У Костянтинівському професійному будівельному ліцеї (39) з 20 по 26 грудня був проведений тиждень інформаційно-освітньої роботи щодо запобігання поширення тютюнопаління та вживання алкогольних напоїв серед учнівської молоді. Завдяки запланованим заходам, хлопці та дівчата отримали додаткові знання про необхідність дотримуватися здорового способу життя та про шкідливий вплив і негативні наслідки пагубних звичок. Так, бібліотекар ліцею Шевченко І.Ф. у групах ІІ курсу провела відео лекторій «Мандрівка у країну здоров’я».

                                                                                              

    

 

 

 

 

 

Наступного дня медичний працівник ліцею Міх І.Ю. у групах І курсу провела години спілкування на тему: «Звички і здоров’я», метою яких є продовження формування знання про здоров’я, про звички, розкриття взаємозв’язку звичок і здоров’я.

                                                  

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 І на завершення тижня психологами Чеського фонду «Людина в біді» Садчиковою О., Коцарь Н. і Зайцевою Н. були проведені тренінги «Сучасні пагубні звички», під час яких учні ліцею через ігрові форми та спілкування пройшли сім основних правил здорового способу життя.

                                                                                                    

 

 

===========================================================================================================

      

   У   Костянтинівському    професійному   будівельному  ліцеї  (39)  активісти  учнівського самоврядування  провели  тренінги  на тему:  «Твої права та обов’язки»  серед  учнів  І-ІІІ  курсів.  Три  команди  тренерів   передали  отримані  знання  від  Всеукраїнського  Громадського  Центру «Волонтер»  своїм  однокурсникам  у  рамках  проведення  тижня  права.

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Через питання, відповіді, різноманітні конкурси, рольові ігри на самоствердження  хлопці та дівчата  підтвердили  свої  знання   в  області  права.  Море  емоцій, позитиву  в  процесі  плідної  співпраці отримали як  ліцеїсти –тренера,  так  і  учасники.

    

                                                                                             

     

 

 

 

 

Лідери   учнівського  самоврядування  нашого  ліцею  зарекомендували  себе  як  справжні  тренера. У  планах молоді  продовжити  проведення тренінгів   не  тільки  серед  однокурсників, але й серед школярів міста.

      

                                                                                                                         

    

 

 

 

Ми дуже вдячні тренерам ВГЦ «Волонтер» за навчання, допомогу та підтримку майбутнього покоління!!!  А також бажаємо успіхів ліцеїстам-тренерам  у реалізації  проекту  «Будуємо  майбутнє  разом».

===========================================================================================================

     6 грудня 2016 р. у рамках  тижня права серед груп І курсу був проведений брейн-ринг «Стріли правосуддя». Дві команди («Праволюби» та «Освітяни») перевіряли  свої  знання у таких конкурсах: «Азбука правознавця», «Як ми знаємо Конституцію України», «Юридичний марафон».  Закінчилися  змагання підведенням підсумків і нагородженням переможців заохочувальними  призами.

                                                                                                  

===========================================================================================================

      25 листопада 2016 року в КПБЛ (39) стартувала щорічна міжнародна акція «16 днів проти насильства». Особлива увага під час її проведення приділяється питанням домашнього насилля, тому і була спрямована на формування нетерпимого ставлення до будь-якої форми насилля. Акція розпочалася з тематичної книжкової виставки «Ми проти насилля» у бібліотеці ліцею.  Соц. педагогом проведено анкетування учнів, де головним питанням було: «Поширення насильства в родині».

        28 листопада відбулася зустріч із спеціалістом міського ЦСССДМ Концедайло М.В. і ст. інспектором Костянтинівського МВ КВІ Управління ДПтС України в Донецькій області ст. лейтенантом внутрішньої служби Бєлозьоровою О.М., які провели відео лекторій на тему: «На захисті дитини від насильства стоїть закон». 

Марина Володимирівна розповіла про конфлікти в сім’ї та шляхи їх подолання, про нормативно-правове забезпечення щодо насильства та торгівлі людьми, про профілактику насильства в молодіжному середовищі.

Олена Михайлівна ознайомила учнів з причинами правопорушень серед молоді, зокрема зі впливом вживання алкоголю та наркотиків, з кримінальною відповідальністю неповнолітніх, а також роз’яснила підліткам  права стосовно скоєння відносно них насильства або інших протиправних дій.

===========================================================================================================

23 листопада 2016 р. у Костянтинівському професійному будівельному ліцеї за участю групи № 1.3-1 і провідного бібліотекаря Єлькіної Н.М. відбулося друге засідання кіноклубу щодо прав дітей. Учням  запропонували до перегляду фільм «Трудний» режисерів Миколи Бондарчука та Дмитра Тяжлова, що розповідає про такі важливі для підлітків проблеми: безвідповідальність держави та батьків за дотриманням  та захистом прав дітей, соціальне сирітство (діти-сироти при живих батьках), жахливий стан системи державних закладів для дітей без батьківського піклування, підліткова ігроманія та жебрацтво. Тому і обговорення після перегляду було дуже емоційно насиченим, спонукало  замислитись про справжні людські  цінності, а особливо про родинне благополуччя.

                                                                                                     

 

===========================================================================================================

На виконання Указу Президента України від 01.11.2016 р. № 480/2016 у Костянтинівському професійному будівельному ліцеї (39) було проведено ряд заходів з метою вшанування пам’яті жертв голодомору, донесення до учнів масштабів жорстокості, з якою винищували український народ, виховання особистої стурбованості кожного за події тих років.

Так, у бібліотеці ліцею з 23 по 25.11 працювала книжкова виставка на тему «Голодомор – геноцид української нації». 24 листопада по групам І-ІІІ курсу класні керівники провели виховні години на тему: «Дзвони скорботи».  А у п’ятницю, 25 листопада, був проведений тематичний захід – «Пам’ятаймо про минуле», на якому увазі учнів було запропоновано перегляд документальних  відео- та фотоматеріалів, що дали змогу унаочнити факти із життя українського народу у 1932-1933 роках. Бібліотекар  зачитала уривки зі спогадів очевидців, у яких йшлося про колективізацію, вивезення зерна та їжі за кордон.  У знак вічної пам’яті жертв голодомору та тих страшних подій, учні запалили свічки і вшанували душі загиблих хвилиною мовчання.  

 

                                                                                                                               

===========================================================================================================

18 листопада 2016року на базі Костянтинівського професійного будівельного ліцею було проведено семінар-практикум за темою: «Професійна майстерність – запорука підготовки висококваліфікованих робітників» для ПТНЗ області будівельного профілю.Відкрила захід керівник професійної підготовки НМЦ ПТО у Донецькій області Т.І.Долініна, яка привітала учасників семінару.

                                                                                                                             

 

 

 Методист НМЦ ПТО у Донецькій області О.П. Сержантова у  своєму виступі  підкреслила важливу роль майстрів виробничого навчання та викладачів в підготовці майбутніх кваліфікованих робітників.

                                                                                                                              

Директор Костянтинівського ПБЛ В.П. Герасимов презентував фільм «Візитна картка», в якому відображена історія розвитку ліцею. А заст. директора з НВР Г.В.Сидельнікова розповіла про сьогодення роботи педпрацівниківліцею з використання інтерактивних методів для навчання майбутніх кваліфікованих робітників.

                                                                                                                         

Досвідчені викладачі спецдисциплін і майстри виробничого навчання з багаторічним досвідом роботи обговорювали використання інноваційних технологій у навчально-виробничому процесі. Зокрема, майстер виробничого навчання ДНЗ «Артемівський центр ПТО» І.І. Скоробутова детально розкрила методику роботи з учнями, які мають вади розвитку.

Закінчився захід словами вдячності відТ.І.Долініної та О.П. Сержантової всім учасникам за плідну роботу, а директору закладу В.П. Герасимову - за створення гарних умов для проведення семінару.

===========================================================================================================

        З метою відзначення Дня Гідності та Свободи 18 листопада в ліцеї по групам І-ІІІ курсу пройшли виховні години на тему: «Україна – територія Гідності та свободи». Потім сумісно з Центральною міською бібліотекою пройшло засідання молодіжного  клубу «Співрозмовник» (керівник – бібліотекар ліцею Шевченко І.Ф.), зокрема провели патріотичну гру «Від козацтва до сьогодення». На запропонованих станціях учасники повинні були застосувати всі свої знання, вміння та акторську майстерність. Приємною несподіванкою для учнів стали заохочувальні призи від засновників заходу, вручені гостем - майором Костянтинівської військової комендатури Євгеном Міщуком, який і побажав  присутнім здоров’я та миру, а нашій державі процвітання та єдності.

    

                                                                                                                                                 

 

===========================================================================================================

9 листопада 2016 р. у Костянтинівському професійному будівельному ліцеї (39) серед груп І-ІІ курсу були проведені тематичні уроки до Дня української писемності та мови. Учні отримали цікаві знання з історії виникнення українського алфавіту й вшанували пам’ять преподобного Нестора-літописця, якого вчені вважають основоположником писемної мови.

Хлопці та дівчата із задоволенням змагалися в конкурсі «Подорож у країну рідної мови»: декламували вірші, відгадували загадки, доповнювали прислів’я, читали гуморески.

                                                                                                  

 

 

     

 

 

 

 

 

Продовжилася святкова програма у Донецькому ПМ «Юність», де учням співали українські пісні, розповідали про творчість видатних українських поетів і письменників, зокрема сучасних.

                                                                                              

 

 

   

 

 

 

 

 ===========================================================================================================

28 жовтня у Костянтинівському професійному будівельному ліцеї (39) пройшли заходи до Дня визволення України від фашистських загарбників:

- тематична книжкова виставка у бібліотеці ліцею на тему: «Історія України в Другій світовій війні на сторінках книг»;

- виховні години «За мир у всьому світі – це значить за життя», «Дорогами визволення України»;

- тематичний урок-пам’ять про тих, хто віддав життя за визволення України у Другій світовій війні «Вклонися, моя Україно, цим людям величним і скромним»;

- покладання квітів до Пам’ятника загиблим воїнам-визволителям, Меморіалу Слави.

                                                                                              

    

 

 

 

 

 

    У ході проведених заходів учні дізналися про вирішальні битви Другої світової війни, поступове визволення українських земель, значний внесок представників інших народів у перемогу, самовідданість визволителів, полеглим на полі битви, післявоєнний період відновлення та повернення до мирного життя.

===========================================================================================================          26 і 28 жовтня 2016 р. у КПБЛ (39) сумісно з психологами Чеського фонду «Людина в біді» пройшли тренінги для учнів І-ІІ курсу на теми: «Гендерна рівність», «Конфлікти. Шляхи подолання». Учні дізналися про стандарти поведінки, цікаві факти про гендерні стереотипні ролі чоловіка і жінки, які у суспільстві вважають вродженими, властивими лише чоловіку чи жінці. Також дівчата й хлопці розглянули позитивні та негативні сторони конфлікту; отримали уявлення про різні види конфліктних ситуацій та стилі їх вирішення, розібрали стратегії поведінки, характерної для  конфліктів.

                                                                                                

===========================================================================================================           20 жовтня 2016 р. у Костянтинівському професійному будівельному ліцеї за участю першокурсників і провідного бібліотекаря Єлькіної Н.М. відбулося засідання кіноклубу щодо прав дітей. Учні ознайомилися з  особливостями системи освіти в різних країнах, переглянули та обговорили документальний фільм «Абетка» естонської режисерки  Мадлі  Ляене.

          На цьому заході правові питання проконсультували запрошені гості: інспектор Костянтинівського відділу поліції  капітан Дужак О.В., старший інспектор Костянтинівської кримінально-виконавчої інспекції  Бєлозьорова О.М. та дівчата з «Молодіжної  ліги  майбутніх поліцейських».

                                                                                             

===========================================================================================================

12 жовтня  2016  року  традиційно у  Костянтинівському професійному  будівельному ліцеї (39) відбувся  патріотичний  захід  до  Дня захисника  України «Козацькі Забави», організатором  змагань   якого  був  Донецький обласний Палац молоді «Юність».  За  право бути гідними  майбутніми  захисниками  Вітчизни  боролися  юнаки 5  ПТНЗ  області:  КПБЛ (39) , КВПУ (113) , КПТУ (119), ДНЗ «ДПЛ»(36), СПЛ.  

                                                                                                                                            

 

 

 

 

Запрошені  на  свято  гості - військовослужбовці  Збройних Сил України - оцінювали  змагання.

                                                                                                         

 

 

 

 

 

 

Непрості  спортивні, історичні   та  літературні  конкурси  сприяли запеклій боротьбі  за  призові  місця.  

                                                                                                        

 

 

 

 

 

 

Фінал  конкурсних змагань  приніс  очікуваний результат і військовослужбовці  Збройних Сил України  нагородили  всіх  учасників  свята.  Перше  місце  зайняли учні  Костянтинівського професійного будівельного ліцею (39), друге  місце – юнаки КВПУ (113), третє  місце – юнаки СПЛ (111) ,четверте  місце - КПТУ (119), п’яте  місце – учні ДНЗ «ДПЛ»(36).

                                                                                                         

 

 

 

Під час  проведення святкової програми  дівчата  голосно  підтримували  юнаків, а талановита молодь  Костянтинівського  професійного  будівельного ліцею   подарувала  пісні  та  танок з нагоди  Дня захисника  України  усім  чоловікам,  присутнім  у  залі.

                                                                                            

==============================================================================

    11  жовтня  2016 року   учні   КПБЛ (39)   взяли  участь   у  міському  заході «Парад професій», ініційова================ний Центром зайнятості.  Першокурсники  ліцею  представляли  професії,  які   опановують   з  початку 2016 – 2017 навчального року.  У віршованій формі та з гумором  вони  розповіли  школярам міста  про  необхідність  здобувати  робочу професію саме в нашому навчальному закладі: повара - кондитера; слюсаря  з ремонту автомобілів; електрозварника; муляра; оператора ПК - секретаря  керівника.  Наприкінці виступу ліцеїсти  запросили до навчання  випускників шкіл  саме  до   Костянтинівського  професійного  будівельного  ліцею (39 ).

                                                                                                                                  

 ============================================================================================== 

     З нагоди   святкування  Дня козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці та  Дня захисника  України  у  Костянтинівському професійному  будівельному ліцеї (39)  10 жовтня  був  проведений  незвичайний    урок  з  предмета «Захист Вітчизни»,  на  який були  запрошені  почесні  гості  -   військовослужбовці  Збройних Сил України.  Під час   зустрічі   учням   були продемонстровані  документальні   відеоматеріали   про  українську  військову звитягу в різні історичні  часи: «Запорозька Січ» та «Аеропорт». Військовослужбовці  ЗСУ  розповіли  ліцеїстам  про  почесну місію  - захищати  свою  країну. Цікаву атмосферу зустрічі  наповнювали  українські пісні  відомих  виконавців: гурти  «Океан Ельзи», «Скрябін», «Тік». Наприкінці  уроку-зустрічі  учні  привітали  військовослужбовців  Збройних Сил України  зі  святом і побажали їм здоров’я, успіхів у службі, миру.

                                                                                           

==============================================================================================

   30 вересня в Костянтинівському професійному будівельному ліцеї відбувся святковий захід, приурочений до Дня вчителя та Дня  професійно-технічної освіти. У цей день вітання приймали не тільки викладачі, майстри виробничого навчання, але й усі співробітники ліцею.  Зі словами подяки коллективу та нагородженням ветеранів ліцею виступила заступник директора з НВР Сидельнікова Г.В.  До привітань Ганни Віталіївни приєдналися присутні гості – Іванець В.В. і Новіков В.А., які  зазначили  важливість саме профтехосвіти на шляху виховання майбутніх фахівців.

                                                                                                                                     

 

 

 

 

 

Для всіх працівників ліцею та гостей учні підготували святковий концерт з піснями, танцями, декламуванням віршів і гумористичним посланням.

                                                                                                  

 

 

 

 

==============================================================================================

         29 вересня 2016 р. першокурсники нашого ліцею взяли участь у бібліотечному флешмобі «Прихили своє серце до книги» з нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек. На початку заходу всі присутні з книжками і під музичний супровід організували велике коло біля бібліотеки і завмерли на «хвилину читання». Вхід до бібліотеки перетворився на читацький струмок - учасники розійшлися у протилежні сторони і голосно висловлювали  гасла про книги та читання. Далі вже у читальній залі ЦМПБ молодь КПБЛ привітала бібліотекарів зі святом, а потім  сфотографувалася з книжковими героями - Паном Котом та Паном Собакою.

       Наприкінці флешмобу найактивніші його учасники отримали нагороду – безкоштовні читацькі квитки на 2017 рік.   

                                                                                                  

==============================================================================================

 Після проходження виробничої практики, яка передбачена навчальним планом у КПБЛ  29 вересня проводилася поетапна кваліфікаційна атестація учнів групи № 5-2 за професією «Кухар. Кондитер».  Наприкінці виробничої практики кожен з них  виконав кваліфікаційні пробні роботи на робочих місцях. Це дало змогу визначити рівень оволодіння учнями професійними знаннями та практичними  навичками. 

     У навчальному закладі ліцеїсти результативно та успішно виконали комплексні кваліфікаційні завдання, необхідні для присвоєння розряду.

                                                                                              

==============================================================================================

14 вересня першокурсники Костянтинівського  професійного будівельного ліцею (39), на базі кінотеатру «Супутник», прийняли участь у перегляді фільму з символічною назвою «Платон Ангел» за участю відомого українського актора театру та кіно, героя України – Богдана Ступки. Фільм-драма режисера Івана Войтюка, знятий за мотивами п'єси Олексія Коломійця "Дикий Ангел", розповідає про українську родину, про землю, про святі й прості істини. Показ присвячений 75-річчю відомого актора, справжнього майстра, який, на жаль, пішов з життя.

                                                                                                                                                                            

 

==============================================================================================

14 вересня у КПБЛ (39) відбулася лінійка з нагоди нагородження груп-переможців, які отримали найбільшу кількість балів у легкоатлетичних змаганнях на День здоров’я.  Заступник директора з НВхР Дяченко І.М. і керівник фіз. виховання Дрокін В.О. нагородили командирів почесними грамотами та солодощами за зайняті призові місця.

                                                                                                                                    

  ==============================================================================================       

   З метою залучення учнів до занять різними видами спорту, виявлення кращих спортсменів ліцею, підвищення опірності організму підлітків до різних захворювань  09 вересня 2016 р.  у  КПБЛ (39)  пройшов День здоров’я.  У рамках свята учні І-ІІІ курсів змагалися у спортивних естафетах і різноманітних конкурсах,    які подарували всім присутнім позитивні емоції  та радісний настрій.

Триває підведення підсумків змагань. І найближчим часом традиційно почесні грамоти та солодкі призи будуть вручені переможцям.

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

    

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 ==============================================================================================                

     1 вересня стартував новий навчальний рік у Костянтинівському професійному будівельному ліцеї (39). Святкова лінійка відкрилася почесним винесенням державного прапору під звуки гімну України. За традицією першим усіх присутніх привітав директор Герасимов Віктор Павлович. З побажаннями успіхів у навчанні, перемог у змаганнях і конкурсах виступили заступник директора з навчально-виробничої роботи Сидельнікова Ганна Віталіївна та заступник директора з навчально-виховної роботи Дяченко Ірина Миколаївна. Особлива увага була приділена першокурсникам: пройшла символічна посвята і вручення символічного учнівського квитка та ключа. По закінченню урочистої лінійки всі учні ліцею були запрошені до навчальних кабінетів на Перший урок «Щоб у серці жила Батьківщина…», присвячений 25-річниці Незалежності України.

  Адміністрація вітає учнів та їх батьків, педагогічний колектив і всіх працівників ліцею з початком нового навчального року! Всім успіхів, натхнення, а головне – миру та добробуту!!                                                                                                                                          

                                                                          

      

 

 

 

   

 

 

 

                                                                                                                                  

        

==============================================================================================

Костянтинівський професійний будівельний ліцей  (39)  30 червня 2016 р. випустив  54  кваліфікованих  робітника з трьох професій:

-         Електрозварник, контролер зварювальних робіт (гр. № 1-3)

-         Електрозварник ручного зварювання, слюсар з ремонту автомобілів  (гр. № 1.3-3)

-         Кухар, кондитер (гр. № 5-3).

    У гр. № 1.3-3 з 19 дипломних робіт 4 були творчими, супроводжувалися виготовленням плакатів, таблиць,    схем. На високому рівні захистили дипломні роботи такі учні: Кравцов Віталій, Рєзніков Віктор, Булатов Артем, Сотніков Станіслав.

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 У гр. № 5-3 з 20 дипломних робіт 7 були творчими, супроводжувалися виготовленням муляжів бісквітно-кремових і пісочно-фруктових тортів, а також тістечок і короваю. На високому рівні захистили дипломні роботи такі учениці: Воробйова Оксана, Казенкова Заріна, Лех Надія, Насипайко Вікторія, Рижкова Дар’я, Петрова Юлія, Красножон Маргарита. Половина дівчат у групі були нагороджені почесними грамотами за успіхи у навчанні, за активну участь у виховному житті групи та ліцею.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підсумки Державної кваліфікаційної атестації:

-         достатній рівень знань – 39 осіб (73%)

-         високий рівень знань – 11 осіб (27%).

ВІТАЄМО НАШИХ ВИПУСКНИКІВ  З  УСПІШНИМ  ЗАКІНЧЕННЯМ  НАВЧАННЯ! БАЖАЄМО  ЇМ  МИРУ,  ДОБРОБУТУ  І  ПОДАЛЬШИХ  ПЕРЕМОГ!!!    

==============================================================================================

1 липня у КПБЛ (39) відбулася святкова лінійка, присвячена Міжнародному дню захисту дітей. Соц. педагог Савенко І.В.  привітала учнів, ознайомила їх з історією виникнення свята, розповіла про особливості його проведення у країнах Європи. До привітань приєдналися заступник директора з НВхР Дяченко І.М. і керівник фіз. виховання Дрокін В.О., які нагородили найактивнішу молодь, за результатами 2015-2016 н. р., почесними грамотами та подяками за участь у спортивному житті ліцею та зайняті призові місця, виховних заходах, зокрема огляді-конкурсі декоративно-прикладної творчості, за успіхи у навчанні та сумлінне виконання своїх обов’язків.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КПБЛ вітає хлопців і дівчат з нагородами та бажає не зупинятися на досягнутому, а також бути взірцем для інших учнів!!!

========================================================================================================

             27 травня учні Костянтинівського професійного будівельного ліцею (39) взяли участь у змаганнях з туризму «Вперед, романтики!» серед середніх спеціальних навчальних закладів міста. Конкурсна  програма складалася з 11 етапів, на яких наша команда «Смайліки» показала не тільки добру фізичну підготовку, а й знання з історії козацтва, вміння облаштувати містечко та таланти під час конкурсу художньої самодіяльності. Протягом змагань панувала запальна і доброзичлива атмосфера, ерудиція та командний дух. Приємним підсумком заходу стало нагородження всіх учасників грамотами та солодкими подарунками від організаторів.

 

 

      

 

 

         

 

 

 

 

 

 

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адміністрація КПБЛ висловлює подяку учням-учасникам туристичних змагань за відповідальність і підготовку та бажає їм  подальших щоденних перемог!!!

==========================================================================================================

        5 травня з нагоди вшанування пам'яті ветеранів Другої світової війни учні КПБЛ прийняли участь у засіданні молодіжного патріотичного клубу «Співрозмовник» у ЦМПБ. Під час проведення літературно-музичної композиції «Весна 1945 року» молодь разом із дорослими згадували пісні воєнних років у виконанні фольклорного ансамблю «Червона калина» (керівник С. Алімушкіна). Яскравим доповненням заходу стало виконання класичних музичних творів європейських авторів ансамблем скрипалів Костянтинівської школи мистецтв (керівник Л. Деменюк).

  

==========================================================================================       

25.04.2016 р.  у палаці культури «Будівельник» м. Краматорська пройшов заключний ІІІ етап обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності, декоративно-прикладної, технічної та фото творчості. На виставці КПБЛ (39) представив вироби з металу і паперу, тканини і ниток, мушлі, а також картини з бісеру, вишивки. Роботи наших учнів і керівників гуртків вирізнялися індивідуальністю, неповторністю і оригінальною майстерністю. Особливу увагу гостей привернула творча композиція, присвячена святу Великдень.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         Поступово всі присутні перейшли до просторої зали, де проходила концертна програма «Ми – таланти твої, Україно!». Художні таланти ліцею представляла учениця гр. № 5-3 Лех Надія (іспанський танок) і гр. № 4т-1 Гуріна Маргарита (пісня). На завершення конкурсу талановиту молодь Краматорсько-Слов’янського регіону запросили на сцену, де зі словами захоплення та вдячності виступила директор департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації Оксенчук Надія Володимирівна.

 

 

 

 

 

 

 

       

 

         За підсумками ІІІ етапу огляду-конкурсу художньої самодіяльності Лех Надія та Гуріна Маргарита були нагороджені дипломами переможців. Вітаємо дівчат і бажаємо їм творчої наснаги!

 

         Адміністрація КПБЛ (39) висловлює подяку учням, майстрам в/н, викладачам і керівникам гуртків за активну участь у всіх етапах огляду-конкурсу художньої самодіяльності, декоративно-прикладної, технічної та фото творчості.

 

===========================================================================================================

        26 квітня  2016 р. виповнюється 30 років з моменту страшної для всього людства техногенної ядерної катастрофи - аварії на ЧАЕС. Масштаби цієї події набули характеру велетенської екологічної катастрофи, що зачепила життя десятків мільйонів людей в Україні та в сусідніх країнах. Учні нашого ліцею не могли залишитися осторонь і тому 21.04.2016 р. своє чергове засідання молодіжного патріотичного клубу «Співрозмовник» (на базі ЦМПБ) вирішили присвятити цій трагедії. Присутні на заході мали змогу ознайомитися з причиною та наслідками Чорнобильської катастрофи, ознайомитися із задокументованими свідченнями очевидців тих страшних подій і книжковою виставкою, дізнатися про сучасний стан Чорнобильської АЕС. Гостем заходу був ліквідатор страшної аварії Астахов А.А., який розповів про ті далекі події та про тих, хто ціною власного здоров’я ризикував своїм життям.

         

 

        

 

 

 

 

 

 

 

26 квітня у ліцеї пройшла година пам’яті нечуваної жахливої катастрофи, яка ніколи не зітреться з людської історії, не згасне у віках. Класний керівник гр. № 1.3-3 Орчелота І.М. разом з присутніми відтворила хронологію подій тридцятилітньої давності. У цьому їй допомагали учні гр. № 1.3-1, 1-3. Розповідь супроводжували презентації про причини та наслідки страшної аварії на ЧАЕС. Хвилиною мовчання молодь вшанувала пам’ять усіх загиблих внаслідок екологічної катастрофи.

                                                                                                                                                         

 

===========================================================================================================

12 квітня 2016 р. у КПБЛ (39) проходив пізнавально-виховний захід «Внесок українських вчених у розвиток космонавтики»,  підготовлений викладачем фізики та астрономії І категорії Орчелотою І.М. та учнями гр. № 1.3-3 (Кравцов В., Сотніков С.), гр. № 1-3 (Луценко І., Морозов А.),  гр. № 1.3-1 (Шевцов О., Гаванда Я., Сложенко В., Сухоруков М.). У ході тематичного уроку учні ознайомилися з історією розвитку космонавтики, іменами видатних вчених, які зробили неоціненний внесок у світову науку, проглянули презентації про космічні польоти і  космічний туризм, прослухали реферати про українських космонавтів. 

                                                                                                                                                                                                                   

===========================================================================================================

15 березня 2016 р. на базі КВПУ № 113 відбувся регіональний огляд-конкурс художньої самодіяльності. Наші талановиті ліцеїсти представили на суд компетентного журі чудові пісні (у виконанні Гуріної Маргарити і Якубець Олени) та запальні танці (у виконанні Лех Надії, Стуєнко Карини і Гетьмана Валерія). Журі оцінювало не лише майстерність виконавців. але й повноту втілення образу на сцені. За результатами програми пісня «Облиш» у виконанні Гуріної Маргарити та іспанський танок Лех Надії стали призерами ІІ етапу конкурсу і отримали можливість проявити себе на області.

     

                                                                                                                 

                                                                                                              

 

 

 

 

 

 

 

 

Ми вдячні всім учасникам і вітаємо переможців з виходом у ІІІ тур!!!     

===========================================================================================================

     11 березня 2016 р. Костянтинівський професійний будівельний ліцей (39) радо відкрив свої двері для учнівської та студентської молоді міста. Приводом для цього стало відкриття міської Спартакіади серед СУЗів та весняного фестивалю з черлідингу. Співорганізаторами змагань виступили міський комітет по фізичній культурі і спорту,  Відділ у справах сім'ї та молоді, Палац молоді «Юність». Крім нашого ліцею, ще три навчальні заклади м. Костянтинівки (медичне училище,  ДНЗ «КВПУ» (113), індустріальний технікум) виставили свої збірні команди гравців і черлідерів (представниць жіночої половини). Початок заходу ознаменувався загальним шикуванням  усіх команд і словами привітання.

        

 

                                                                                                  

 

 

 

 

Самі змагання з волейболу чергувалися з яскравими, барвистими і динамічними виступами команд черлідерів, від яких в буквальному сенсі захоплювало дух. Прекрасно підготовлені танцювальні програми (чир-данс) різноманітних стилів з використанням певного інвентарю (помпонів), синхронність, яскрава «уніформа» викликали фонтан позитивних емоцій і заряджали гравців і вболівальників ще більшою енергією.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                  

 

 

 

 

 

За результатами змагань призові місця розподілилися наступним чином:

І місце - ДНЗ «КВПУ» (113)

ІІ місце – КПБЛ (39)

ІІІ місце – індустріальний технікум.

       Адміністрація та весь педагогічний колектив Ліцею вітає нашу команду гравців і черлідерів з почесним

ІІ місцем і бажає нових перемог!!!

==========================================================================================================

У Костянтинівському професійному будівельному ліцеї (39) завершився тиждень, присвячений Шевченківським дням. Після проведення заходів, присвячених Дню народження Великого Кобзаря, кожен учень залишився не байдужим і ще раз переконався, що Шевченко є для нас уособленням правди, символом України.

                                                                                                           

 

 

 

 

 

 

 

 

Відбулося свято «Шляхами Кобзаря». В оригінальній формі було розкрито життєпис Т. Шевченка, цікаво доповнений  поезією та презентацією.

                                                                                                                                  

 

 

 

 

 

 

Під керівництвом викладача Любимської Олександри Дмитрівни пройшов флешмоб «Читаємо Кобзар». Шанувальники творчості Тараса Шевченка із величезним задоволенням читали вірші поета.

                                                                                                                                          

 

 

 

 

 

 

 

Були проведені цікаві інформаційні хвилинки «Незабутній Шевченко», години спілкування «Великий Кобзар», книжкова виставка «Шевченко в моєму серці», вікторина «Чи знаємо ми Шевченка».

==========================================================================================================

3 березня 2016 р. у ліцеї відбувся І етап огляду-конкурсу технічної, декоративно-прикладної та фото творчості, спрямований на виявлення творчої молоді та їх здібностей. Учні І-ІІІ курсу та керівники гуртків надали на розсуд журі вироби з металу, з паперу, з мушлі, з бісеру, тканини і ниток.

                                                                                                   

 

 

 

 

 

 

 

Найкращі роботи були представлені на другому етапі регіонального конкурсу в КВПУ (113) 9 березня. Відібрані комісією вироби направлені для участі в обласному етапі.

                                                                                                                                                                                                               

  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Леся Українка живе сьогодні поміж нас. Її слово звучить, як гарячий поклик до щастя, братерства і любові. Такими словами 24 лютого в ліцеї розпочався захід «Як я умру, на світі запалає покинутий вогонь моїх пісень», присвячений 145-річчю з дня народження Лесі Українки. У ході свята учні ознайомилися з життєвим і творчим шляхом поетеси, з книжковою виставкою «Зорій довіку серед нас», а також виставкою учнівських малюнків до її безсмертних творів.

=========================================================================================================

      

25-26 лютого у групах І-ІІ курсу проводилися години спілкування на теми: «Вічно живий голос», «Слово, моя ти єдиная зброя…»

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18лютого 2016 р. учнівська молодь нашого ліцею взяла участь у  реквіємі «Небесна сотня на сторожі Гідності» у рамках засідань молодіжного патріотичного клубу «Співрозмовник» ЦМПБ. Гостями заходу були військовослужбовці 90-го батальйону, громадські діячі та безпосередні учасники Євромайдану. Запрошені своїми розповідями доповнили виступ ведучих, повернувшись у  часи  страшних подій, коли загинуло багато мирних людей. Усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв.

                                                                                                                                                  

    ========================================================================================================

 Згідно з наказом Президента 2016 р. проголошений роком англійської мови в Україні, тому з метою популяризації та удосконалення знань з цього предмету 11 лютого в ліцеї була проведена конкурсно-розважальна програма «Я+Ти», присвячена Дню святого Валентина. У заході взяли участь 2 команди, які власноруч робили «валентинки», відгадували прислів’я та іноземні пісні про кохання, складали презентації та кулінарні рецепти англійською мовою. У перерві між конкурсами ведучі познайомили всіх присутніх із традиціями та звичаями святкування Дня закоханих у англомовних країнах. Закінчилося свято підведенням підсумків і нагородженням учасників солодкими призами.

                                                                                                                                   

 

 

 

 

 

 

Продовжилося свято кохання та надії 12 лютого на

обласному конкурсі «Відкриті серця», який відбувся  на базі комунального закладу Палацу молоді «Юність» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Костянтинівки та Дружківки. Наш ліцей гідно представили Пашковська Юлія і Калашніков Роман. У результаті насиченої різноманітними завданнями розважальної програми  журі обрали ідеальну пару та нагородили всіх учасників подарунковими наборами і солодощами.

                                                                                                                                                                                   

==========================================================================================================

29 січня у ліцеї проводилися заходи щодо вшанування пам’яті Героїв Крут. По групах І-ІІІ курсу були проведені виховні години. Також учні взяли участь у тематичній бесіді, що проводилася у Центральній бібліотеці. Молодь познайомилася з історичними фактами тих подій, боротьбою за незалежність України, з іі героями. Під час історичного конкурсу учні показали добрі знання з історії нашої Держави.

                                                                                                                                                       


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

=========================================================================================================

21 і 28 січня у КПБЛ представники Швейцарського фонду з протимінної діяльності (FSD) провели відео лекторії учням І - ІІ курсу на тему: «Інформування про небезпеку вибухонебезпечних залишків війни». Хлопцям і дівчатам розповіли про безпеку життєдіяльності, порядок дій у надзвичайних ситуаціях, вихід із непередбачуваних ситуацій, джерела допомоги та дії рятувальних служб.

                                                                                                                                                                                                          

=========================================================================================================

 25 січня  2016 року у Костянтинівському професійному будівельному ліцеї проходила Державна  кваліфікаційна  атестація.

38 учнів підтвердили добуті  професійні знання за 1,5 роки навчання на відповідність «кваліфікаційного робітника» за професіями :

- Електрозварник ручного зварювання.  Муляр;

-Секретар керівника (організації, установи, підприємства). Оператор комп’ютерного набору.

                                                                                                                                                                

 

 

 

 

 

 

 

 

 

100% випускників захистили дипломні роботи високому і достатньому рівні. 100% - отримали встановлені розряди за професіями. 11 випускників (29%) отримали дипломи з відзнакою.

        Директор  ліцею Герасимов Віктор Павлович   вручив грамоти  і дипломи з відзнакою найкращим учням КПБЛ, це: Веденьов Сергій, Гусак Вадим, Козак Станіслав, Новіков Олексій, Сіняков Дмитро, Гуцова Єлизавета, Даць Олена, Добрусєва Кароліна, Кочергіна Аліна, Караянова Анастасія, Нахтман Кароліна.

                                                                                                                                                                                                                                     

 

 

         

 

 

 

 

 

Якісну підготовку молодих кваліфікованих робітників забезпечили викладачі спеціальних дисциплін Авдєєва Ольга Миколаївна, Звонцов Олександр Петрович та майстри виробничого навчання  Бутрим Лариса Євгеніївна, Сімакова Світлана Петрівна, які вже понад 30 років готують  кваліфікованих робітників для народного господарства України.

                                                                                                                          

 

 

 

                                  

 =========================================================================================================                                                       УКРАЇНА – СОБОРНА  КРАЇНА

22 січня у Костянтинівському професійному будівельному ліцеї (39) проводилися  заходи до Дня Соборності України.  Зранку була проведена урочиста лінійка в музеї ліцею на тему: «Україна – соборна країна». Жовто-блакитний ланцюг, створений учнями, засвідчив єдність українського народу. Учні відчули свою належність до рідної землі та історії.

  

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                 

Викладачем української мови та літератури Отрішко В.П. був проведений тематичний урок «Подія, що пережила час». Вікторина, запропонована учням, поглибила їх знання  з історії державотворення України, виникнення свята – Дня Соборності України.

                                                                                                                                                                  

 

 

 

 

 

 

 

 

Класними керівниками І курсу Світличною В.В. та Остапенко В.І. були проведені виховні години на теми: «День Соборності – день єдності», «Возз’єднались в ті далекії роки наші предки на віки…».  Вони відобразили історичну довідку країни та події сьогодення.

                                                                                                                                                                                     

=========================================================================================================

У бібліотеці ліцею Шевченко І.Ф. оформила книжкову виставку та провела віртуальну екскурсію учням по книжковим виданням з історії нашої держави.

=========================================================================================================   

       25 грудня у Костянтинівському професійному будівельному ліцеї відбулася святкова новорічна лінійка, підготовлена активістами учнівського самоврядування (гр. № 4т-1). Адміністрація, в особі заступника директора з НВхР Дяченко І.М., привітала учнів та колектив з Новорічними святами та побажала міцного здоров’я, миру, творчої наснаги та добробуту.

                                                                                                 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проводили розважальну програму  казкові персонажі: Відьмочка, Дід Мороз, Снігуронька, Ельф. Активну участь у святкових конкурсах, змаганнях, вікторині приймали  учні, майстри в/н, викладачі та отримували за це заохочувальні подарунки від ведучих. В кінці свята всі присутні заспівали новорічну пісню, тим самим даруючи один одному чудовий настрій і позитивну енергію.

                                                                                                                    

=========================================================================================================        3 грудня 2015 р. співуча молодь нашого ліцею взяла участь у відкритому обласному фестивалі-конкурсі  української пісні «Колесо фортуни», який відбувся на базі КВПУ № 113 . Учасниками фестивалю стали 19 професійно-технічних навчальних закладів із дванадцяти міст області.  Конкурсну програму відкрили вихованці Палацу молоді «Юність» музичною композицією «Сонце нам сяє». З вітальним словом  до конкурсантів звернулася директор департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації  Оксенчук Надія Володимирівна, яка наголосила, що українська пісня об`єднує  наш народ та побажала успіху учасникам. Наш ліцей представили  талановиті дівчата:  Ніна Гущина, Маргарита Гуріна, Юрік Марія  та  Кузнецова Валерія.

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

=============================================================================================Щиро вітаємо Ніну Гущину за  зайняте  ІІ місце  та Маргариту  Гуріну за зайняте ІІІ місце у обласному фестивалі-конкурсі  української пісні. Дуже приємно,  що  завдяки  перемозі  нашої молоді  призові місця  залишилися у Костянтинівці.

  

                                                                                                                                                 

=============================================================================================    

01 грудня 2015 року у КПБЛ (39) Відділом у справах молоді проведений відеолекторій до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом на тему: "Життя  - це мить. Зумій його прожити". У ході заходу було висвітлено історію розвитку ВІЛ/СНІДу, шляхи передачі, методи профілактики та фактори ризику. Розповідь супроводжувалася презентацією, спрямованою на збереження себе, своїх рідних і близьких від цієї страшної інфекції. Закінчився захід вікториною на закріплення отриманих знань.

                                                                                                                                                                                                                                                       

=========================================================================================================

25 листопада 2015 року в Костянтинівському професійному будівельному ліцеї відбулася лекція-бесіда «Захисти себе від насильства» у рамках акції «16 днів проти насильства»  із залученням спеціалістів Чеської міжнародної організації  «Людина в біді», яка займається наданням активної психологічної допомоги дітям та дорослим в кризових ситуаціях. Учням була доведена інформація про правила соціальної поведінки, про запобігання насиллю та надання психологічної допомоги.

                                                                                                                                                                                                       

=========================================================================================================

Напередодні Дня пам’яті жертв Голодомору у Костянтинівському професійному будівельному ліцеї (39) відбулися  ряд заходів з метою вшанування загиблих від геноциду українського народу. У групі № 1.3-1 пройшла виховна година на тему: «Запали свічку пам’яті».

                                                                                                              

Учні ІІ курсу взяли участь у проведенні Уроку пам’яті «З присвятою замордованим голодом…», у ході якого молодь дізналася факти історичного минулого подій 1932-1933 рр. Запаленням свічок і хвилиною мовчання ліцеїсти вшанували пам’ять загиблих у ті страшні роки.

                                                                                                                                               

 

 

 

 

 

 

 

 

У цей же час у бібліотеці ліцею учні переглянули видання «Трагічні роки» - свідчення очевидців-костянтинівців, творчі мистецькі роботи молоді у збірці «Голодомор очима дітей» і доторкнулися до «Книги пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років в Україні. Донецька область».

                                                                                                                                                     

 

 

=========================================================================================================

20 листопада 2015 р. у  Костянтинівському  професіональному будівельному ліцеї (39) відбулася тематична лінійка «День Гідності й Свободи – крок у Європу», після чого учнівська молодь ліцею прийняла участь у відзначенні цієї дати у ЦМПБ ім. Горького. Хлопці та дівчата зустрілися з  учасниками майдану, офіцерами штабу АТО, військовим капеланом УГКЦ, воїнами 90-го окремого батальйону 81-ої окремої аеромобільної бригади.    Протягом заходу відеосюжети  революцій Гідності та Свободи перекликалися з вражаючими розповідями  безпосередніх учасників тих подій. 

З побажаннями миру, злагоди  присутнім і процвітання нашій  країні закінчилася ця зустріч.

                                                                                                                                                                                      

 

===========================================================================================================

З  нагоди святкування Міжнародного дня студента 17.11.2015 р. учні Костянтинівського професійного будівельного ліцею (39) змагалися у конкурсно-розважальній програмі, організованій Донецьким Палацом молоді «Юність»  на базі КВПУ № 113.

                                                                                                                                                                              

Наша команда «Максимум» показала свої здібності у наступних конкурсах: візитка «Моя команда», «Вокальний», «Хореографічний» та «Домашнє завдання» (розіграш сценок про студентство).

                                                                                                                                                                                                                         

 

===========================================================================================================Яке ж свято без нагородження кращих студентів? Цього року в номінації «активна участь у житті ліцею» отримали грамоти такі учні: Новіков Олексій (гр. № 2.1т-2), Козак Станіслав (гр. № 2.1т-2), Шейко Ярослав (гр. № 2.1т-2), Насипайко Вікторія (гр. № 5-3).

Між командними змаганнями проводились конкурси із залом, які створили особливу атмосферу  та додали чудового настрою.   

===========================================================================================================

28 жовтня учні КПБЛ відвідали міську бібліотеку ім. Горького у зв’язку зі святкуванням 71-ої  річниці з Дня  визволення України від німецьких загарбників. Розповідь про ті страшні часи та документальна хроніка тісно перепліталися з  реальними подіями юності присутніх ветеранів праці Ю. Фадєєвої  та Л. Донченко. Чудовим  музичним оформленням заходу стали  воєнні та сучасні пісні у виконанні фольклорного ансамблю «Червона калина» Донецького палацу молоді «Юність».

     Хвилиною мовчання  учні вшанували   пам'ять загиблих у тій війні – тих, хто кував перемогу,  як на фронтах Другої світової  так і біля заводських верстатів і на полях.  

                                                                                                                                     

 

 

 

===========================================================================================================

22 жовтня учні КПБЛ взяли участь у засіданні молодіжного патріотичного клубу «Співрозмовник», який діє на базі ЦМПБ, присвяченому  профорієнтації. Адже  від  вибору місця роботи й працевлаштування залежить добробут людини та її сім’ї, перспективи  творчого зростання.  Наші ліцеїсти намагалися як можна більше розповісти про свою професію і про наш учбовий заклад.  Цікаві розповіді були підкріплені відеороликами та презентаціями. 

                                                                                                                                                                             

 

 

 

 

 

Першокурсники Костянтинівського професійного будівельного ліцею(39) у рамках проведення відкритого «Уроку мужності» з предмету «Захист Вітчизни» відвідали міський райвідділ міліції. Ознайомча зустріч почалася з огляду нещодавно створеного музею міліції. Ліцеїсти в першу чергу поклали квіти до меморіалу, присвяченого працівникам міліції, загиблим при виконанні службових обов'язків, вшанувавши їх пам'ять хвилиною мовчання. Голова організації ветеранів ОВС Костянтинівки Микола Харенко ознайомив молодь з експонатами музею, які підтверджують історію створення правоохоронних органів міста.

                                                                                                         

 

 

 

 

 

 

 

Співробітники міліції продемонстрували учням спеціальні транспортні засоби та екіпіровку, яку в даний час з урахуванням проведення АТО використовують міліцейські підрозділи при виконанні службових обов'язків. Правоохоронці дали можливість молодим хлопцям відчути себе в ролі співробітників міліції: приміряти форму і потримати в руках зброю і спецзасоби, а також здійснити збірку-розбірку навчальної зброї.

                                                                                                                                                                                  

 

 

 

 

 

 

Після закінчення зустрічі ліцеїсти неохоче залишали стіни міліцейського закладу, наперебій засипаючи присутніх правоохоронців питаннями. Підлітки сфотографувалися напам'ять зі співробітниками міськвідділу, які побажали хлопцям у майбутньому обрати справжню чоловічу професію та стати гідними захисниками своєї країни.

  


 

 

 

 

 

 

 

===========================================================================================================15 жовтня учні нашого ліцею взяли участь у брейн-рингу «Мужність і відвага крізь покоління!», який проводився серед студентської молоді на базі Костянтинівського медичного училища. Хлопці та дівчата змагалися у знанні історії українського козацтва, причин виникнення та розвитку. В результаті інтелектуальної гри наша команда зайняла почесне І місце.

Вітаємо переможців і бажаємо подальших успіхів!

                                                                                                                                                                

 

 

 

 

 

 

 

 

===========================================================================================================13 жовтня учні Костянтинівського професійного будівельного ліцею взяли участь у спільному з ЦМПБ заході, яке єднає всі покоління захисників рідної землі, символізує шанобливе ставлення нашого народу до тих, хто не шкодуючи власного життя зі зброєю в руках вставав на захист Батьківщини,  захищаючи спокій наших домівок. З метою вшанування традицій українського народу була проведена конкурсно-розважальна  програма для молоді, яка  називалася «Свято доблесті та честі».

                                                                                                                                                               

 

 

 

 

 

Почесним гостем був В.А. Кожурін, майор 90-го окремого батальону 81-ої окремої аеромобільної бригади, - мужній чоловік, який  не раз проявляв свою сміливість та силу в складних життєвих ситуаціях.

                                                                                                                                            

 

 

 

 

 

 

 

 

Учнівська молодь   приймала участь в наступних конкурсах:

 -«Виконання стройових прийомів на місці»

 - «Козак-інтелектуал»

 - «Спецпризначенець»

 -«У кого сильніша рука?»

 - «Чи вміють козаки кричати?»

 - «Наряд позачергово»

 - «Чи вміють козаки співати?»

 - Конкурс  з глядачами «Танцювальний»

 - «Чи вміють козаки мовчати?»

 - «Чарівні слова».

За результатами змагань наша команда «Булава» зайняла почесне ІІ місце і була нагороджена солодкими призами.

 

===========================================================================================================