Печать

Слюсар з ремонту автомобілів

На сьогоднішній день величезна кількість автомобілів буквально заполонило вулиці нашої країни. Щоб цей величезний автопарк постійно міг перебувати в справному стані, необхідна спеціальна служба по діагностиці несправностей і ремонту автомобілів. Працівниками цієї служби є автослюсарі, як правило, тільки чоловіки. У завдання автослюсаря входить, насамперед, виявлення несправності в автомобілі, загальна оцінка стану машини, а також подальший ремонт, регулювання і налагодження механізмів автомобіля.

 

Історія професії: У міру того як розвивався автотранспорт, все більше виникала необхідність у фахівцях, які б могли стежити за справним станом автомобіля, а також вміти усувати неполадки. У другій половині XX століття постійне зростання числа автомобілів і ускладнення механізмів неминуче призвели до необхідності створення такої професії, як автослюсар. Це фахівець широкого профілю, яка досконало повинен розбиратися в технічному пристрої будь-якого механізму автомобіля. ...

Важливість професії автослюсар

Від роботи автослюсаря залежить надійна робота Вашої машини. Автослесарь повинен проводити контроль технічного стану Вашого автомобіля і при необхідності проводити своєчасний ремонт Вашого авто. Також до обов'язків автослюсаря входить проведення сезонного обслуговування автомобілів та їх шиномонтаж. При установці запасних частин Вашого автомобіля, автослюсар несе відповідальність за їх правильну установку, тому що від цього залежить Ваша безпека та безпека Ваших близьких.

Професія автослюсаря передбачає певну відповідальність, яка покладається на нього за невиконання обов'язків. Відповідальність також передбачається за серйозні порушення дисципліни, як виробничої, так і трудової. При виконанні ремонту автомобіля, автослюсар повинен обов'язково дотримуватися правила, які стосуються техніки безпеки, і дотримуватися певних інструкцій.

Опис професії:

Автослесарь займається ремонтом і технічним обслуговуванням автомобілів. У процесі діагностики він визначає потребу машини в ремонті.KINGSTON_4-22

У великих автосервісах автослюсарі спеціалізуються за напрямками. Одні займаються техобслуговуванням і ремонтом ходової частини, інші - діагностикою, треті ремонтують коробки передач. У маленьких майстернях, де немає можливості тримати великий штат співробітників, один автослюсар виконує різні види робіт.

Навчання слюсарній справі проводять у нашому навчальному закладі кваліфіковані фахівці Світлічна Валентина Василівна.

Професійне навички набуваються і відточуються на практиці

Види діяльності:

ремонт автомобілей, машин

Місце роботи:

автосервіси;

промислові підприємства;

компанії, що здійснюють вантажоперевезення;

 

Професійні навички:

знання конструктивних особливостей машин, автомобілів;

діагностика;

ремонт;

вміння розбиратися в технічній документації;

шиномонтаж

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УВАГА

НОВИНИ

увага

Пошук

Календар свят України. Мова ділового спілкування