Благодійний фонд Бориса Колесникова продовжує організовувати пізнавальні в професійному плані екскурсії для українських учнів на кращі підприємства Донецької області.

3 червня 28 учнів Костянтинівського професійного ліцею побували на заводі «Артвайнері» в Бахмуті. Вони спустилися в штольні колишньої алебастровою і гіпсової шахти, щоб подивитися, як виробляється краще  вино з елітних сортів винограду. І не тільки подивитися, але і послухати лекцію фахівця, як навчитися відрізняти смак справжнього шампанського від підробки.

 

 

 

 

 

 

 

На глибині 72 метрів молодь змогла побачити від початку до завершення весь процес виробництва напою, який люблять і цінують у всьому світі. Ліцеїсти також дізналися, як готове вино розливається в спеціальні пляшки, як здійснюється транспортування шампанського в льоху.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З Бахмута група учнів повернулася до Костянтинівки, де відбулася екскурсія на місцеву кондитерську фабрику - ВО «Конті». Хлопці люблять продукцію підприємства з дитинства, але процес виробництва десертів для багатьох з них був загадкою.

 

 

 

 

 

 

 

 

Адміністрація ліцею висловлює подяку Фонду Бориса Колеснікова за організацію цікавої подорожі для наших учнів.

НОВИНИ

увага

Пошук

Календар свят України. Мова ділового спілкування