Благодійний Фонд Бориса Колеснікова за підтримки Піклувальної ради Костянтинівки 22 березня в Костянтинівському професійному будівельному ліцеї відкрив сучасну Школу кухарського мистецтва. Завдяки новітньому обладнанню та досвідченим шеф-кухарям, учні КПБЛ та всі студенти Донецької області з харчовими спеціальностями можуть безкоштовно проходити майстер-класи, вчитися у кращих майстрів, підвищувати свій професійний рівень.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фонд реконструював столову ліцею площею 500 м2, закупив передове оснащення від відомих світових виробників з Італії, Німеччини, Швеції, Франції, Південної Кореї; обладнав кондитерський цех, барний комплекс, виробниче приміщення на 16 робочих місць і навчальний клас на 24 студента. Кондитерський і виробничий цехи оснащені камерами, які в режимі онлайн демонструють заняття на великому екрані в навчальній аудиторії.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На урочистому відкритті учні КПБЛ пригостили  гостей  власноруч приготованими стравами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адміністрація КПБЛ , педпрацівники закладу, учні та батьки висловлюють подяку фонду Бориса Колеснікова, всім підрядникам за можливість отримувати практичні навички на найвищому рівні.

 

НОВИНИ

увага

Пошук

Календар свят України. Мова ділового спілкування