З жовтня 2018 року на базі Костянтинівського професійного будівельного ліцею за підтримки міжнародної гуманітарної організації arche noVa почав проводитись цикл тренінгових занять за програмою «Вектор успіху».

«Вектор успіху» - це тренінгова програма для учнів професійно-технічних навчальних закладів, коледжів та технікумів. 

Мета програми - підготувати молодь до впевненого і успішного початку кар'єри шляхом розвитку важливихо собистісних компетенцій, таких як впевненість в собі, конструктивну поведінку в конфліктах, ефективне управління часом мі роботою. 

Перед початком проведення занять практичний психолог КПБЛ Сідельнікова Юлія Валеріївна взяла участь у тренінгу для тренерів з методології реалізації програми формування важливих життєвих навичок «Вектор успіху» для учнів і молоді. Завдяки отриманим знанням програма успішно реалізується з групою учнів навчального закладу та триватиме до квітня 2019 року. По закінченню програми підлітки отримають сертифікати про участь.

archenoVa - міжнародна гуманітарна організація з Німеччини, яка надає допомогу людям, які опинились в нестабільних життєвих ситуаціях через кризу, конфлікти або стихійні лиха. В Україні archenoVa розпочала свою роботу в квітні 2016 року і реалізує проекти в сфері санітарії і гігієни, відновлення житла і освіти.

Програма «Вектор успіху» реалізується в рамках проекту при фінансовій підтримці  Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Новини

ОГОЛОШЕННЯ

Пошук

Календар свят України. Мова ділового спілкування

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (25)