З жовтня 2018 року на базі Костянтинівського професійного будівельного ліцею за підтримки міжнародної гуманітарної організації arche noVa почав проводитись цикл тренінгових занять за програмою «Вектор успіху».

«Вектор успіху» - це тренінгова програма для учнів професійно-технічних навчальних закладів, коледжів та технікумів. 

Мета програми - підготувати молодь до впевненого і успішного початку кар'єри шляхом розвитку важливихо собистісних компетенцій, таких як впевненість в собі, конструктивну поведінку в конфліктах, ефективне управління часом мі роботою. 

Перед початком проведення занять практичний психолог КПБЛ Сідельнікова Юлія Валеріївна взяла участь у тренінгу для тренерів з методології реалізації програми формування важливих життєвих навичок «Вектор успіху» для учнів і молоді. Завдяки отриманим знанням програма успішно реалізується з групою учнів навчального закладу та триватиме до квітня 2019 року. По закінченню програми підлітки отримають сертифікати про участь.

archenoVa - міжнародна гуманітарна організація з Німеччини, яка надає допомогу людям, які опинились в нестабільних життєвих ситуаціях через кризу, конфлікти або стихійні лиха. В Україні archenoVa розпочала свою роботу в квітні 2016 року і реалізує проекти в сфері санітарії і гігієни, відновлення житла і освіти.

Програма «Вектор успіху» реалізується в рамках проекту при фінансовій підтримці  Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Увага! З 16.11 змішане навчання

Пошук

Календар свят України. Мова ділового спілкування