Среда, 27 Июня 2018 09:01

 

Згідно з листами Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти «Про проведення моніторингу стану веб-сайтів ЗП(ПТ)О Донецької області у 2017/2018 н. р.» проведено моніторинг функціонування веб-сайтів та визначені кращі веб-сайти серед ЗП(ПТ)О Донецької області.

Моніторингом охоплено 42 ЗП(ПТ)О Донецької області.

За розробленими НМЦ ПТО у Донецькій області критеріями оцінювання (максимальна кількість балів – 200), учасники динамічної групи переглядали контент, зручність, динаміку, дизайн та технічні показники веб-сайтів; по кожному розділу виставляли бали та виводили підсумковий бал. Враховуючи результати протоколів, що були надіслані на електронну адресу НМЦ ПТО, та результати оцінювання веб-сайтів методистами центру кращі веб-сайти області. На першому місце офіційний сайт Костянтинівського професійного будівельного ліцею!!!!

Вітаємо з перемогою!

 Наказ НМЦ ПТО у Донецькій області "Про підсумки проведеного моніторингу стану функціонування у 2017/2018 н. р. веб-сайтів ЗП(ПТ)О Донецької області"

 

НОВИНИ

Сайт КПБЛ – найкращий сайт області!

Сайт КПБЛ – найкращий сайт області!

  Згідно з листами Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти «Про проведення моніторингу стану веб-сайтів ЗП(ПТ)О Донецької області у 2017/2018 н. р.» проведено...

Подробнее

II місце на облосному конкурсі творчіх робіт з предмета "Охорона праці"

II місце на облосному конкурсі творчіх робіт з предмета

Друге місце на обласному конкурсі творчих робіт серед учнів II ЗП (ПТ) О Донецької області з предмета "Охорона  праці" за темою "Культура...

Подробнее

Пошук

Календар свят України. Мова ділового спілкування