Практичний психолог активно бере участь в масових заходах внутрішньо ліцейських, міських, регіональних. Це допомагає будувати гармонійні, дружні стосунки з учнями. Дитина відчуває піклування, доброту, тому на індивідуальних консультаціях ліпше розкривається, відкрито розповідає по свої проблеми та тривоги. 


11 січня 2019р. у Костянтинівському професійному ліцеї для педпрацівників відбувся психологічний тренінг «Профілактика професійного вигорання»

Підготувала та провела захід, у рамках атестації, практичний психолог Сідельнікова Юлія Валеріївна.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мета тренінгу:  визначити поняття «Психосоціальне благополуччя» та його складові; сформувати позитивний мікроклімат; визначити рівень психосоціального благополуччя та особистого задоволення в окремих сферах життєдіяльності учасників; розвивати аналітичні здібності, уміння працювати в команді; визначити практичні способи підтримки ПСБ (психосоціальне благополуччя) педагогів; визначити внутрішні та зовнішні ресурси в підтримці ПСБ; виділити ознаки емоційного та професійного вигорання; визначити доступні способи профілактики вигорання.

Задачі тренінгу:

  • Звільнення від психологічної напруженості, надмірної самокритичності, скутості, роздратування;
  • набуття уміння мислити позитивно, керуватись цим умінням у процесі педагогічної діяльності;
  • отримання теоретичних та практичних знань з питань підтримання у задовільному стані ПСБ та розвитку власного позитивного мислення;
  • формування умінь застосовувати набуті знання на практиці;
  • попередження передумов, котрі сприяють професійному вигоранню.

Етапи тренінгу:

 І сесія – Відкриття тренінгу. Знайомство з групою.

ІІ сесія- Поняття психосоціальне благополуччя та його складові. Способи підтримки психосоціального благополуччя педагогів, робота в мікрограпах.   Педпрацівники взяли участь у правах «Колесо життя», мозковий штурм «Підтримка та зміцнення ПСБ педагога». 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ сесія - Вигорання: причини, ознаки, способи відновлення та профілактики. Теоретична частина висвітлила поняття вигорання, в груповій дискусії учасники активно ділилися своїм власним досвідом стосовно теми, обговорили ознаки емоційного та професійного вигорання, визначили відмінності понять. 

У підсумках учасники тренінгової групи відмітили важливість, користь заходу. Отриманні навички, знання будуть застосовані в профілактиці професійного вигорання.
Тиждень права у КПБЛ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"16 днів проти насильства" у КПБЛ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тренінг «Соціальна активність: чому це важливо» від молодіжного проекту ЮНІСЕФу U-Report Україна

 

 

 

 


День здоров'я у Костянтинівськом професійном будівельном ліцеї

IV відкритий обласний молодіжний зліт “Молодіжна хвиля 2018”

Молодіжна хвиля”– це обласний зліт молоді Донеччини, присвячений святкуванню 27-ої річниці Незалежності України. Головна мета зльоту – надати можливість молоді брати активну участь у житті власної країни та змінювати її на краще. 

 

 

Всеукраїнський день психолога

23 квітня в Науково-практичному медичному центрі РДЦ МОЗ УКраїни м.Костянтинівка відбулася лекція до всеукраїнського дня психолога по темі "Турбулентність" яку презентував доктор медичних наук, доктор філософії, професор Панченко Олег Анатолійович. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Обласний фестиваль Різдвяних традицій "Різдвяне диво"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Святкування Масляной

ІІ етап (регіонального) огляд-конкурсу декоративно-прикладної творчості

Участь в фестивалі Писанок, м. Київ

 

 

 

Прочитано 826 раз

ФОТО-ЗВІТ З ЮВІЛЕЯ КПБЛ!!!!!!!!!!

НОВИНИ

увага

Пошук

Календар свят України. Мова ділового спілкування