Методичні напрацювання
 
       Для учнів та батьків
 
        Дистанційне навчання

 Міні збірка задач

       

 

 

 

 

 

Святкування Міжнародного дня числа «Пі» у Костянтинівському професійному будівельному ліцеї

У Костянтинівському професійному будівельному ліцеї  пройшли святкування присвячені незвичайному святу – Міжнародному дню числа «Пі». День числа Пі - неофіційне свято, яке відзначається любителями математики 14 березня на честь математичної константи - числа пі.

Найцікавіші факти, пов’язані з числом Пі.

      Число Пі – це найвідоміша математична константа,   що визначається в Евклідовій геометрії як відношення довжини кола до його діаметра.

Неофіційне свято започаткував у 1987 році фізик з Сан-Франциско Ларрі Шоу, який виявив, що дата 14 березня, записана в прийнятій в США формі - 3/14, збігається з першими трьома цифрами числа «Пі». Тож тепер день Пі відзначають студенти та любителі математики з усього світу.

Викладачем математики Остапенко Валентиною Іванівною з метою формування у здобувачів освіти інформаційної, соціальної, предметної компетенцій; розвитку навичок практичної діяльності, логічного мислення, пізнавальної активності, інтелектуальної та творчої здібності; вміння застосовувати набуті знання в повсякденному житті, виховання позитивного ставлення до точних наук у ліцеї були проведені вікторини в групах І курсу, випущені стіннівки,  створені презентації присвячені Міжнародному дню числа «Пі». Здобувачами освіти  груп за професією «Кухар, кондитер» І та ІІ курсів були створені кондитерські шедеври: випечені пі-торти.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

Новини

Пошук

Календар свят України. Мова ділового спілкування