Диплом кваліфікованого робітника – документ про освіту державного зразка.


 Особа, яка опанувала курс професійно-технічного навчання у професійно-технічному навчальному закладі другого та третього атестаційних рівнів та успішно пройшли кваліфікаційну атестацію присвоюється освітньо-кваліфікаційний рівень «кваліфікований робітник» з набутої професії відповідного розряду та видається диплом кваліфікованого робітника.Атестат про повну загальну середню освіту- документ про освіту державного зразка, який підтверджує отримання повної загальної освіти.

 

 

 

 

 

 

Атестат про повну загальну середню освіту видається учням  (вихованцям),  які  закінчили  старшу  школу  11-й  (12-й клас  або  відповідний  курс  у  професійно-технічному або вищому  навчальному  закладі  I-II  рівня  акредитації. 

Атестат про  повну загальну середню освіту дає право на вступ до професійно-технічних та вищих навчальних закладів усіх типів  і форм власності.

 

НОВИНИ

Сайт КПБЛ – найкращий сайт області!

Сайт КПБЛ – найкращий сайт області!

  Згідно з листами Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти «Про проведення моніторингу стану веб-сайтів ЗП(ПТ)О Донецької області у 2017/2018 н. р.» проведено...

Подробнее

II місце на облосному конкурсі творчіх робіт з предмета "Охорона праці"

II місце на облосному конкурсі творчіх робіт з предмета

Друге місце на обласному конкурсі творчих робіт серед учнів II ЗП (ПТ) О Донецької області з предмета "Охорона  праці" за темою "Культура...

Подробнее

Пошук

Календар свят України. Мова ділового спілкування

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (5)