«WorldSkills Ukraine»

13-15 листопада 2019р. відбувся  Перший – регіональний відбір Всеукраїнського конкурсу «WorldSkills Ukraine», який пройшов в  м.Маріуполі. Загалом перемогу виборювали 18 здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студенти закладів вищої освіти, кваліфіковані робітники, фахівці віком від 18 до 22 років.

          Від Костянтинівського професійного будівельного ліцею участь у конкурсі професійної майстерності приймав учень ІІІ курсу з професії «Електрозварник ручного зварювання» Луговкін Дмитро (майстер виробничого навчання Разбегаєва Ніна Миколаївна).

          У компетенції «Зварювальні роботи» учасникам конкурсу було запропоновано виконати однакові завдання, які складалися з 2 практичних модулів - зварювання стикового з`єднання пластин з низько вуглецевої сталі у вертикальному (PF) просторовому положенні двома методами, відповідно до вимог технологічного процесу зварювання (WPS).

         Дмитро переміг у складі першої вісімки конкурсантів.

          

 

 

 

 

 

 

 

Такі змагання, як «WorldSkills», допомагають показати новітні технології робітничої професії, наочно продемонструвати, що в сучасному світі працювати за таким фахом та здобувати освіту цікаво та престижно.

       Вітаємо Дмитра і  бажаємо подальших успіхів та перемог!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Київський національний університет культури і мистецтва

       18 квітня 2018 р. КПБЛ зустрічав представника Київського університету культури з профорієнтаційною роботою щодо подальшого навчання наших випускників. Олексій Григорович, доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу, розповів про структуру навчального закладу (9 факультетів і 46 спеціальностей), про проходження практики та подальше працевлаштування. Після цього він відповів на запитання учнів щодо пільг при вступі, наявності гуртожитку, необхідних документів і процесу навчання.

 

 

 

 

 

 

 

Але на цьому зустріч не закінчилася – найзацікавленіших хлопців і дівчат, що мріють продовжити навчання у престижному ВУЗі, Олексій Григорович запросив до Києва на День відкритих дверей, що відбувся 21 квітня. Десятеро наших учнів на чолі з викладачем спецдисциплін Карпенко С.А. мали  унікальну можливість детально ознайомитись із Київським університетом культури: поспілкуватися з професорсько-викладацьким складом, студентами; відвідати престижні факультети та побувати в інноваційних навчальних аудиторіях.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У ході зустрічі молодь дізналась і про всі масштабні проекти, які реалізовують студенти – науково-освітні, доброчинні, культурні, розважальні, спортивно-оздоровчі; про навчання студентів за новітніми освітніми програмами, про лекції в сучасних фахових аудиторіях та лабораторіях з мультимедійним обладнанням, про практику в країнах Європи, про можливість отримати український і європейський дипломи. А завершився День відкритих дверей довгоочікуваною зустріччю з Михайлом Поплавським – ректором Університету.

 

 

Прочитано 2365 раз

Увага! З 16.11 змішане навчання

Пошук

Календар свят України. Мова ділового спілкування