Київський національний університет культури і мистецтва

       18 квітня 2018 р. КПБЛ зустрічав представника Київського університету культури з профорієнтаційною роботою щодо подальшого навчання наших випускників. Олексій Григорович, доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу, розповів про структуру навчального закладу (9 факультетів і 46 спеціальностей), про проходження практики та подальше працевлаштування. Після цього він відповів на запитання учнів щодо пільг при вступі, наявності гуртожитку, необхідних документів і процесу навчання.

 

 

 

 

 

 

 

Але на цьому зустріч не закінчилася – найзацікавленіших хлопців і дівчат, що мріють продовжити навчання у престижному ВУЗі, Олексій Григорович запросив до Києва на День відкритих дверей, що відбувся 21 квітня. Десятеро наших учнів на чолі з викладачем спецдисциплін Карпенко С.А. мали  унікальну можливість детально ознайомитись із Київським університетом культури: поспілкуватися з професорсько-викладацьким складом, студентами; відвідати престижні факультети та побувати в інноваційних навчальних аудиторіях.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У ході зустрічі молодь дізналась і про всі масштабні проекти, які реалізовують студенти – науково-освітні, доброчинні, культурні, розважальні, спортивно-оздоровчі; про навчання студентів за новітніми освітніми програмами, про лекції в сучасних фахових аудиторіях та лабораторіях з мультимедійним обладнанням, про практику в країнах Європи, про можливість отримати український і європейський дипломи. А завершився День відкритих дверей довгоочікуваною зустріччю з Михайлом Поплавським – ректором Університету.

 

 

Прочитано 704 раз

ФОТО-ЗВІТ З ЮВІЛЕЯ КПБЛ!!!!!!!!!!

НОВИНИ

увага

Пошук

Календар свят України. Мова ділового спілкування

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (27)