Нормативні документи з питань національно-патріотичного виховання

Марафон до Дня захисника та Дня козацтва

13 жовтня 2018 р. напередодні  Дня козацтва та Дня захисника України учні гр. № 1.3-18 і гр. № 5-18, разом із заст. директора з НВхР Савенко І.В., керівником фіз. виховання Дрокіним В.О., майстрами в/н Світличною В.В. і Кулаковою Ю.С., долучилися до святкового марафону (дистанція до 3 км), який розпочався ранковою зарядкою біля Палацу культури, а завершився спортивними змаганнями біля ЗШ № 1. Захід проводився сумісно з військовими, рятувальниками, правоохоронцями та молоддю міста, кому не байдужий здоровий спосіб життя.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Патріотична гра «Служу Україні!»

Напередодні Дня Захисника України, Дня козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці учні КПБЛ зібралися на чергове засідання  молодіжного патріотичного клубу «Співрозмовник» у ЦМПБ, щоб взяти участь у патріотичній грі «Служу Україні!». Провідні бібліотекарі ознайомили хлопців і дівчат із історією свят, а гості заходу, місцеві поети М. Милий і А. Сущев, прочитали власні патріотичні вірші. 

Потім учні, об’єднавшись у команди /«Отамани», «Хортиця», «Козаки», «Запорожці»/ вирушили по локаціям, де на них чекали різноманітні іспити: складання анограми, знання козацького права  та козацької кухні, літературний конкурс.   Пройшовши через всі іспити і завдання переможцями стала команда «Отамани», набравши найбільшу кількість балів.

Вітаємо з прийдешніми святами!

Бажаємо міцного здоровя, успіхів, добра, миру та злагоди!!!

 

 

 

 

День Національної Гвардії України

26 березня з нагоди річниці Національної гвардії України учні Костянтинівського професійного будівельного ліцею39 завітали до «Палацу культури та дозвілля» Костянтинівки на  художньо-публіцистичну програму «Героям слава!», підготовлену творчим колективом палацу.  Міні-концерт з піснями, танцями був доповнений відео фільмом про історію становлення Нацгвардії. В фільмі учням показали завдання, які виконують військовослужбовці Національної гвардії, озброєння та військову техніку.

Слава і шана мужнім воїнам Національної гвардії України - вірним присязі, військовому та громадянському обов’язку, відданим Українському народові. 

Вітаємо воїнів-нацгвардійців з професійним святом!

Прочитано 440 раз

НОВИНИ

Пошук

Календар свят України. Мова ділового спілкування