Нормативні документи з питань національно-патріотичного виховання

День Соборності

22 січня 2019 р. учні КПБЛ (гр. № 1.3-17) , у рамках засідання молодіжного патріотичного клубу Співрозмовник, зібралися у Центральній бібліотеці, щоб відсвяткувати таку важливу подію в житті нашої держави – День Соборності. Свято «Вона – наш витвір, наша мрія, соборна, вільна Україна!»  розпочалося з виконання  Гімну України, а потім  ведучі, разом з фахівцем Донецького обласного державного архіву /Клименко В.П./, запросили гостей переглянути сторінки історії створення Соборної України.  Музичною окрасою заходу стали пісні у виконанні Ганни Демченко та  Євгенії Кулєшової.

     

 

 

 

 

 

 

 

 

Також 22 січня в Палаці культури та дозвілля учні КПБЛ (гр. № 1.3-18) взяли участь у художньо-публіцистичній програмі «Одна в нас мати – Україна!», присвяченій Дню Соборності України. На заході були присутні керівництво міста, делегації від трудових колективів, члени громадських організацій, учасники АТО.  Захід  відкрив  Гімн України, після чого присутні  ознайомилися з історичним актом об’єднання українських земель у єдину державу завдяки  демонстрації документального фільму «Соборність» і перегляду презентаційних матеріалів до 100-річчя проголошення Акту злуки УНР. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв.

 

 

 

 

 

 

 

 

У програмі лунали українські пісні, вірші, а вокально-хореографічна композиція «Мир над Україною» об’єднала учасників заходу в єдине коло, яке символізувало ланцюг єдності.


 Обласний фестиваль-конкурс різдвяних традицій «Різдвяне диво»

17 січня 2019 р. КПБЛ (39) прийняв участь у обласному фестивалі-конкурсі різдвяних традицій «Різдвяне диво» і змагався, разом ще з 9 ПТНЗ області, за перемогу в номінаціях: «Кутя», «Вареники», «Напої», «Десерти». Фестиваль проводиться вже третій рік поспіль і спрямований на популяризацію української культури. Завдяки відповідальності, наполегливості та  ентузіазму майстрів в/н – кухарів та їх активних учнів, згуртованій роботі всього педколективу, наш ліцей зайняв три призових місця:

ІІ місце – за перемогу в номінації «Десерти»,

ІІІ місце – за перемогу в номінації «Вареники»,

ІІІ місце – за перемогу в номінації «Напої».

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адміністрація ліцею висловлює подяку активним учасникам фестивалю-конкурсу і бажає їм подальших перемог і всього найкращого!!!

КПБЛ став призером обласного фестивалю-конкурсу різдвяних традицій "Різдвяне диво"

Марафон до Дня захисника та Дня козацтва

13 жовтня 2018 р. напередодні  Дня козацтва та Дня захисника України учні гр. № 1.3-18 і гр. № 5-18, разом із заст. директора з НВхР Савенко І.В., керівником фіз. виховання Дрокіним В.О., майстрами в/н Світличною В.В. і Кулаковою Ю.С., долучилися до святкового марафону (дистанція до 3 км), який розпочався ранковою зарядкою біля Палацу культури, а завершився спортивними змаганнями біля ЗШ № 1. Захід проводився сумісно з військовими, рятувальниками, правоохоронцями та молоддю міста, кому не байдужий здоровий спосіб життя.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Патріотична гра «Служу Україні!»

Напередодні Дня Захисника України, Дня козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці учні КПБЛ зібралися на чергове засідання  молодіжного патріотичного клубу «Співрозмовник» у ЦМПБ, щоб взяти участь у патріотичній грі «Служу Україні!». Провідні бібліотекарі ознайомили хлопців і дівчат із історією свят, а гості заходу, місцеві поети М. Милий і А. Сущев, прочитали власні патріотичні вірші. 

Потім учні, об’єднавшись у команди /«Отамани», «Хортиця», «Козаки», «Запорожці»/ вирушили по локаціям, де на них чекали різноманітні іспити: складання анограми, знання козацького права  та козацької кухні, літературний конкурс.   Пройшовши через всі іспити і завдання переможцями стала команда «Отамани», набравши найбільшу кількість балів.

Вітаємо з прийдешніми святами!

Бажаємо міцного здоровя, успіхів, добра, миру та злагоди!!!

 

 

 

 

День Національної Гвардії України

26 березня з нагоди річниці Національної гвардії України учні Костянтинівського професійного будівельного ліцею39 завітали до «Палацу культури та дозвілля» Костянтинівки на  художньо-публіцистичну програму «Героям слава!», підготовлену творчим колективом палацу.  Міні-концерт з піснями, танцями був доповнений відео фільмом про історію становлення Нацгвардії. В фільмі учням показали завдання, які виконують військовослужбовці Національної гвардії, озброєння та військову техніку.

Слава і шана мужнім воїнам Національної гвардії України - вірним присязі, військовому та громадянському обов’язку, відданим Українському народові. 

Вітаємо воїнів-нацгвардійців з професійним святом!

Прочитано 539 раз

НОВИНИ

увага

125.jpg

Пошук

Календар свят України. Мова ділового спілкування