Техническая поддержка

Техническая поддержка

18.09.2019 року учні КПБЛ приєдналися до уроку "Стоп Булінг" , щодо проведення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу.  Викладач предмета "Право" Данілова Алла Михайлівна та практичний психолог КПБЛ Сідельнікова Юлія Валеріївна  розглядали  з учнями наступні питання: поняття булінгу, його різновиди, засоби боротьби з цим негативним явищем та юридичні наслідки для порушника.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17 вересня на базі нашого ліцею було проведено засідання обласної методичної секції педагогічних працівників з торговокулінарного профілю. Ліцей зустрічал велику кількість гостей. Відкрила засідання Анна Опанасенко - методист НМЦ ПТО у Донецькій області, з привітанням виступила Сідельн. Своїм досвідом поділились викладачі, майстри виробничого навчання закладів профтехосвіти донецької області.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фрагмент уроку виробничого навчання з професії "Кухар" продемонструвала майстер КПБЛ - Ольга Павлівна Шевченко. Учні ІІ курсу готували італійську піцу.Щіро дякуємо всім учасникам семінару .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Понедельник, 10 Июня 2019 05:50

Професії

Вас вітає Костянтинівський професійний будівельний ліцей!!!!! Запрошуємо на навчання за професіями:

Пятница, 12 Апреля 2019 08:56

Перепідготовка

06.04.2019 закінчилась перепідготовка на замовлення ОКП «Донецьктеплокомуненерго» групи курсовіків за професією - муляр 4 розряду. 21  слухача  отримали свідоцтва про присвоєння робітничої кваліфікації. Документи державного зразка вручала голова державної кваліфікаційної комісії начальник департаменту з управління персоналом ОКП «Донецьктеплокомуненерго»  Гармаш С.М. З привітаннями звернулась заступник директора КПБЛ з НВР Сидельнікова Г.В., старший майстер КПБЛ Абрамов В.І. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Среда, 27 Февраля 2019 06:13

Лекції, семінари


Лекція "Правовий статус учнів" від головного територіального управління юстиції у Донецькій області 

Реалізовуючи проект Мін’юсту «Я маю право!», одним з пріоритетних напрямків якого є протидія булінгу, з учнями Костянтинівського професійного будівельного ліцею № 39 19 вересня проведена правопросвітницька зустріч. Захід проведений спільно з ПМ «Юність», який є надійним партнером органів юстиції Донеччини у напрямку правової освіти населення молоді. Захід пройшов у формі активного спілкування.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Лекція "Випускник" від Костянтинівського міського центра зайнятості

Майбутні фахівці будівельної галузі прийняли участь у виїзній акції «Випускник - 2018», яку провели спеціаліст Костянтинівського міського центру зайнятості на базі Костянтинівського професійного будівельного ліцею 13 вересня 2018 року - Ганжа Ірина Вікторівна.
Учні ознайомилися з інформацію стосовно створення «Кадрового резерву» та його можливостей у підвищенні конкурентоспроможності випускників професійних навчальних закладів на ринку праці за для упередження державною службою зайнятості безробіття молоді.
Одним із основних елементів реалізації проекту «Кадровий резерв» є створення бази самопрезентацій молоді у вигляді відео резюме для випускників навчальних закладів. Під час заходу учням надана інформація стосовно ефективності самопрезентацій та правил складання відео резюме, показані відеороліки з відео резюме випускників минулих років.
Також, учням надана інформація про основні функції і соціальні послуги центру зайнятості.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Відео лекторій  на тему: «Профілактика правопорушень і шкідливих звичок серед молоді»

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації від 22.05.2018 р. № 1/9-331 «Про посилення профілактичної роботи щодо безпеки життя і здоров’я учнівської молоді на кінець 2017-2018 н.р. і під час літніх канікул» 26 червня 2018 р. у  Костянтинівському професійному будівельному ліцеї (39) пройшов відео лекторій  на теми: «Профілактика правопорушень і шкідливих звичок серед молоді»   із  залученням  ст. інспектора  Костянтинівського МРВ  з  питань  пробації  Глєбової К.В.  У  ході  заходу  хлопці  та  дівчата  ознайомилися зі статистичними даними щодо причин скоєння правопорушень, з наслідками шкідливого впливу алкоголю та наркоманії на підлітковий організм, переглянули відео фільм про підлітків-в’язнів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Лекція на тему «Відповідальність за корупційні правопорушення»

24 травня на базі Костянтинівського професійного будівельного ліцею пройшла лекція на тему «Відповідальність за корупційні правопорушення» для учнів ліцею. Захід відбувся відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Донецької обласної  «Про затвердження заходів Департаменту освіти і науки щодо запобігання корупції в системі освіти області на 2018 рік» з метою формування негативного ставлення до корупції.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У процесі проведення лекції та спілкування з учнями були розглянуті питання поняття корупції, корупційного правопорушення, відповідальності за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень. Детальніше зупинилися на ознайомленні з основними нормативно-правовими актами антикорупційного законодавства. Було доведено до відома учнів, що за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень особи відповідно до  Закону України «Про запобігання корупції» притягаються до кримінальної, адміністративної, цивільно-правової та дисциплінарної відповідальності у встановленому законом порядку.

Після завершення лекції  учні мали можливість продовжити спілкування з лекторами й поставити індивідуальні питання та в

исловили бажання щодо майбутніх подібних зустрічей.


 

 

 

 

Понедельник, 26 Ноября 2018 10:25

Вектор успіху

З жовтня 2018 року на базі Костянтинівського професійного будівельного ліцею за підтримки міжнародної гуманітарної організації arche noVa почав проводитись цикл тренінгових занять за програмою «Вектор успіху».

«Вектор успіху» - це тренінгова програма для учнів професійно-технічних навчальних закладів, коледжів та технікумів. 

Мета програми - підготувати молодь до впевненого і успішного початку кар'єри шляхом розвитку важливихо собистісних компетенцій, таких як впевненість в собі, конструктивну поведінку в конфліктах, ефективне управління часом мі роботою. 

Перед початком проведення занять практичний психолог КПБЛ Сідельнікова Юлія Валеріївна взяла участь у тренінгу для тренерів з методології реалізації програми формування важливих життєвих навичок «Вектор успіху» для учнів і молоді. Завдяки отриманим знанням програма успішно реалізується з групою учнів навчального закладу та триватиме до квітня 2019 року. По закінченню програми підлітки отримають сертифікати про участь.

archenoVa - міжнародна гуманітарна організація з Німеччини, яка надає допомогу людям, які опинились в нестабільних життєвих ситуаціях через кризу, конфлікти або стихійні лиха. В Україні archenoVa розпочала свою роботу в квітні 2016 року і реалізує проекти в сфері санітарії і гігієни, відновлення житла і освіти.

Програма «Вектор успіху» реалізується в рамках проекту при фінансовій підтримці  Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Среда, 17 Октября 2018 08:46

Потрібна допомога?

Якщо ви відчуваєте потребу в підтримці – не мовчіть, телефонуйте, Вам допоможуть!

Перелік
організацій та установ, служб підтримки постраждалих осіб, до яких слід
звернутися у випадку домашнього насильства

 • Організації та установи до яких слід звернутися у випадку домашнього насильства:
 • До територіального органу поліції або за телефоном 102.
 • До центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоці.
 • До управління сім'ї та молоді районної, міської чи обласної держадміністрацій.
 • До громадських організацій, які надають допомогу постраждалим від насильства.
 • До психолога, соціального педагога, класного керівника тощо.
 • До близької людини.

На телефони «Гарячих ліній».

Безкоштовні телефонні «Гарячі лінії»

Національна дитяча «гаряча лінія» Центру «Ла Страда- Україна»:  0-800-500-333 (для дзвінків з мобільного)

Дзвінки на лінію - безкоштовні як зі стаціонарних телефонів на всій території України, так і з мобільних усіх операторів.

Консультують компетентні у дитячих питаннях психологи, юристи та соціальні працівники.

Національна «гаряча лінія» з протидії домашньому насильству (консультації юриста, психолога, соціального педагога):

116-123 (цілолобово та безкоштовно з мобільних телефонів),

0-800-500-225 та 116-111

Можна отримати інформацію про організації та установи, до яких слід звернутися у конкретній ситуації, про перелік документів, які необхідно підготувати для звернення, поради щодо правильного їх складання, підтримку психолога анонімно у телефонному режимі, консультації та рекомендації юристів щодо конкретної ситуації.

Омбудсмен з прав дитини в Україні Микола Миколайович Кулеба:

(044) 255-64-50

Єдиний телефонний номер системи надання безоплатної правової допомоги:

 • Зателефонувавши зa номером 0 800213 103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів), можна отримати такі послуги:
 • інформацію про гарячі телефонні лінії з питань надання соціальних послуг та захисту прав людини, та установи, які опікуються відповідними питаннями;
 • безоплатну правову допомогу дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах;
 • правові консультації;
 • зв 'язатися з усіма центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги; отримати інформацію про їх місцезнаходження, контактні номери телефонів, інші засоби зв 'язку.

Служби підтримки постраждалих осіб:

1) центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді;

2) притулки для дітей;

3) центри соціально-психологічної реабілітації дітей;

4) соціально-реабілітаційні центри (дитячі містечка);

5) центри соціально-психологічної допомоги;

6) територіальні центри соціального обслуговування (надання соціальних послуг);

7) інші заклади, установи та організації, які надають соціальні послуги постраждалим особам.

До спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб належать притулки для постраждалих осіб, центри медика-соціальної реабілітації постраждалих осіб, кол-центр з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей, мобільні бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим особам та особам, які постраждали від насильства за ознакою статі, а також заклади та установи, призначені виключно для постраждалих осіб та осіб, які  постраждали від насильства за ознакою статі.

 

 

Пятница, 28 Сентября 2018 09:24

Поетапна атестація

28.09.2018 в кухні лабораторії відбулась поетапна атестація серед учнів гр. 5-17 на присвоєння кваліфікації "Кухар-3 розряду". Поетапна атестація пройшла відповідно до вимог та складалась з двох частин: теоретичної та практичної. Учні в першій частині за допомогою білетів показали якісні теоретичні знання, а в другій практичній частині демонстрували майстерність приготування блюд, підготували ефектні  презентації. 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Майстер групи Мороз В.В. пишається своїми учнями та бажає їм подальших успіхів в освоєнні професії. Вітаємо всіх учнів групи, які підтвердили свої вміння, що відповідають кваліфікації «Кухар – 3 розряду».

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

ФОТО-ЗВІТ З ЮВІЛЕЯ КПБЛ!!!!!!!!!!

НОВИНИ

увага

Пошук

Календар свят України. Мова ділового спілкування