4 лютого 2021 р. на базі нашого ліцею була проведена міська спартакіада з волейболу серед СУЗів. За результатами гри команда КПБЛ посіла почесне І МІСЦЕ. Вітаємо переможців і тренерів!!! Бажаємо міцного здоров'я та подальших успіхів!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Брейн-ринг 

Для хлопців і дівчат, що захоплюються хокеєм, донецький «Донбас» презентував новий проект – серію хокейних брейн-рингів «Зашнуруй мізки», головна мета якого визначити кращих хокейних експертів серед юних шанувальників донецького клубу. Згідно з умовами конкурсу, 4 березня у КПБЛ змагалися три команди фанатів за участь у регіональному турі  та фіналі. Виконуючи різні, не надто легкі завдання, учні продемонстрували свій рівень обізнаності з історії та сучасного положення улюбленого клубу.

 

 

 

 

 

 

 

 


І місце в Спартакіаді Донецької області з волейболу

5 лютого 2020 року на базі  Бахмутського центру професійно-технічної освіти відбулись фінальні змагання  Спартакіади Донецької області учнів закладів професійної (ПТ) освіти з волейболу серед юнаків. За право змагатись у фіналі боролись учні з 6 навчальних закладів – Костянтинівки, Бахмуту (2 навчальних закладу), Сіверська, Соледару, Торецьку.

І місце  – посіла команда Костянтинівського професійного будівельного ліцею! Щіро вітаємо з перемогою! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Змаганнях з волейболу та зональні змагання з настільного тенісу

14  вересня 2019 р. команда учнів КПБЛ (Сивокоз Ольга, Мендрух Владислава, Скрипка Катерина, Сердечна Ганна (гр. 5-18), Бугайова Вікторія (гр. 2.1т-19), Худолєєва Маргарита (гр. 5-17), Юшина  Ганна (гр. 5-19)) взяли участь у змаганнях з волейболу, присвячених Всеукраїнському дню фізичної культури і спорту в с. Полтавка Костянтинівського району та посіли почесне ІІ МІСЦЕ.

      15  жовтня 2019 р. учні  КПБЛ Козлова Дар’я (гр. 5-19), Монастирний Дмитро (гр. 1.3-19) і Носов Данило (гр. 2.1т-19) взяли участь у зональних змаганнях з настільного тенісу Спартакіади Донецької області серед ЗП (ПТО) у м. Краматорськ і посіли почесне ІІ МІСЦЕ.

 

 

 

Вітаємо наших учнів і керівника з перемогою і бажаємо міцного здоров’я, подальших успіхів і високих результатів!!!


День здов'я

13 вересня в Костянтинівському професійному ліцеї був проведен "День здоров'я".
Розпочавля захід урочистою лінійкою на якій відбулося представлення команд. Кожна команда отримала маршрутний лист. Участники взяли участь у таких змаганнях: біг на сто метрів,  підтягування, згинання і розгинання рук, нахили тулуба в положенні сидячі, скакалка. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відкриття фанатського руху ХК "Донбасс"

31.01.2019 р. на базі КПБЛ (39) відбулося відкриття фанатського руху ХК «Донбас» на чолі із захисником основної команди Олександром Вороніним. Захід розпочався з детального ознайомлення з історією та досягненнями донецького клубу, а потім учні взяли участь у цікавому хокейному брейн-рингу з подальшим врученням заохочувальних призів. Представники ХК вручили адміністрації ліцею футболку почесного члену фан-клубу. Наприкінці зустрічі хлопці та дівчата отримали автограф відомого гравця та сфотографувалися з ним. 


 

 

 

 

 

 

 

 


«Козацькі забави»

14 жовтня Україна відзначає відразу два свята — День захисника України та День українського козацтва. А напередодні цієї дати 11.10.2018 року департамент освіти і науки Донецької облдержадміністрації спільно з комунальним закладом «Донецький Палац молоді «Юність» провели масовий патріотичний захід «Козацькі забави».

 

 

 

 

 

 

 

 

У цьому році захід проходив у м. Краматорськ на базі Державного навчального закладу «Міжрегіональне вище професійне будівельне училище м. Краматорська». У заході взяли участь 17 команд з м. Маріуполь, м. Костянтинівка, м. Краматорськ, м. Слов`янськ, м. Великоновосілківка, м. Торецьк, м. Лиман, м. Сіверськ, м. Бахмут. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Захід вдався на славу: команди показали високі результати у спортивно-фізичній підготовці під час проведення конкурсів, а також дали прекрасний результат у конкурсі — вікторині на знання історії українського козацтва.

Судді відзначили гарну підготовку всіх учасників заходу. Учням Костянтинівського професійного будівельного ліцею зовсім трохи не висточало для перемоги - IV місце. Щіро вітаємо хлопців. 

 

 

 

 

 

 

День здов'я

7 вересня в Костянтинівському професійному ліцеї був проведен "День здоров'я".
Розпочавля захід урочистою лінійкою на якій відбулося представлення команд. Кожна команда отримала маршрутний лист. Участники взяли участь у таких змаганнях: біг на сто метрів,  підтягування, згинання і розгинання рук, нахили тулуба в положенні сидячі, скакалка, .


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Атмосфера змагання поглинула и участників і вболівальників. Коли з'явилися перші лідери змагань - інтерес вболівальників посилився.

Учні старанно виконували умови конкурсів, дуже намагалися не підвести свою команду, а вже, передавши естафету, відчайдушно уболівали за своїх. До суддівства на всіх етапах залучалися майстри  та учні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переможці серед дівчат:

І – місто – група 5-16 та група 5-18

ІІ місто – група 5-17

ІІ місто – група 2.1т – 18

Переможці серед хлопців:

І – місто – група 1.3-16 та група 1.3-17

ІІ місто – група 1.3-18

ІІ місто – група 2.1т – 18

 

 

 

 

 

 

 

 

Цей день подарував усім заряд бадьорості, гарний настрій і залишив яскраві враження!

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Туристичний зліт "Ігри патріотів"

Організаторами традиційно стали відділ у справах сім`ї і молоді міської ради, відділ з фізичної культури і спорту, центр «Спорт для всіх», комунальний заклад «Міський соціальний гуртожиток», Костянтинівський об’єднаний військовий комісаріат, гуманітарна розмінувальна організація the «Halo» trust та КП « Об`єднання кінотеатрів та скверів в м. Костянтинівка». У заході прийняло участь п`ять команд по 10 учасників із середньо-спеціальних навчальних закладів міста і Костянтинівського району, у тому числі команда Костянтинівського професійного будівельного ліцею. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Почалося все зі слів вітання начальника відділу у справах сім`ї і молоді Ткаченко Світлани до молоді. Урочисте відкриття завершилось презентацієй- представленням команд: «Ігри патріотів». Після проведеного жеребкування, отримавши маршрутні листи, команди «Козачата» КПБЛ ( №39), «Степові орли» (КІТ), «Аграрій»(аграрний технікум),«Єдине коло» (медичний коледж), «Діамант» КВПУ (№113) спрямували до туристичних «станцій»: «Влучний стрілець» (фрізбі), «Нічний дозор» (спальний мішок),

 «Велика скакалка», Санітарний пост «Медична вікторина», галявина знань «Спортивна вікторина», Навчальна військова підготовка (протигаз), «Перетягування канату: «Ми – команда!», «Туристичний привал» з українськими піснями і жартами зібрав всі команди на великій галявині.Керівники-спікери станцій, які одночасно були і членами жюрі по гідності оцінили туристичні стани і неперевершені кулінарні шедеври – кулеші. 

 

 

 

 

 

 

 

Команда Костянтинівського професійного будівельного ліцею посіла третє місце. Щиро вітаємо наших хлопчиків та дівчат! 

 

 

Всеукраїнській день фізичної культури

Щороку до Всеукраїнського дня фізичної культури і спорту в КПБЛ (39) проходять спортивні змагання серед груп І-ІІІ курсу, організовані  з метою масового залучення учнів до здорового способу життя. Програма Дня Здоров'я, проведена 8 вересня, була різноманітною і досить цікавою: легкоатлетична естафета, перетягування канату, підняття гирі, стрибки в довжину з місця, віджимання  та ін. Бо саме завдяки спортивним заходам  хлопці та дівчата набираються енергії на весь навчальний рік, підвищують загальний тонус життя.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Продовжилося спортивне свято 09 вересня біля Палацу культури та дозвілля, де талановиті вихованці (за підтримки тренерів), призери багатьох змагань в Україні та за її межами, демонстрували свої здібності.

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

День Здоров'я – це свято, яке завжди викликає яскраві позитивні емоції та сприяє розкриттю в учнів прихованих можливостей і талантів.

 

 

 

 

Прочитано 2264 раз

Новини

ОГОЛОШЕННЯ

Пошук

Календар свят України. Мова ділового спілкування