Лекція "Профілактика правопорушень"


Свято - 8 березня

Міжнародний жіночий день 8 березня – свято весни, любові та краси, свято, яке відзначають жінки у всьому світі. Так, 5 березня  прекрасну половину ліцею вітали учні І-ІІІ курсу, які побажали добробуту й злагоди, краси та кохання, невичерпної творчої енергії та нових професійних досягнень. Святковій атмосфері у залі сприяли пісенні композиції, вірші та гуморески, танок, сценка «Бариня – селянка» (група № 5-19).

Вітаємо всіх жінок і дівчат зі святом 8 БЕРЕЗНЯ!

Бажаємо вам тепла і любові в серцях, чудового настрою і прекрасного самопочуття. Будьте красиві, щасливі, даруйте усмішки, радійте та отримуйте чудові враження!


 


 

 

 

 

 

 

 


Свято Масляної

Свято Масляної здавна пов’язувалося із весняним пробудженням природи. Масляна символізує проводи зими та зустріч із весною. Головна страва -  млинці зі сметаною, вареники з сиром та інші обрядові страви. 27 лютого в КПБЛ (39) пройшла Масляна —  одне з найулюбленіших свят. Веселі конкурси, естафети, спортивні та інтелектуальні змагання - все це дуже радувало учнів і всіх присутніх на святі. Після підбиття підсумків – солодкі призи. А на столах - страви, де основним компонентом були млинці.

Вітаємо зі святом!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


День закоханих

18 лютого 2020 р. учні КПБЛ взяли участь у конкурсно-розважальній програмі «Відкриті серця» до Дня закоханих, що підготував Донецький палац молоді «Юність». Хлопці та дівчата мали змогу позмагатися у вмінні робити компліменти, співати серенади, розуміти один одного. Гульнідєєв Роман і Мендрух Владислава проявили себе активно, показали свої інтелектуальні та творчі здібності. За результатами оцінок журі наші учні отримали диплом у номінації «Найхаризматичніша пара».

Вітаємо всіх зі святом! Бажаємо всеперемагаючої любові, відчуття повноти та неповторності життя!

 

 

 

 

 

 


Урок-застереження на тему: «Профілактика шкідливих звичок серед учнівської молоді»

На виконання листа Департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації № 01-22/321/0/160-20 від 12.02.20 р. «Щодо запобігання поширенню тютюнокуріння, наркоманії та вживання алкогольних напоїв серед здобувачів освіти» 17 лютого 2020 р. у КПБЛ (39) капітан поліції Дужак Олена Вікторівна у групах № 1.3-18 і № 5-17 провела урок-застереження на тему: «Профілактика шкідливих звичок серед учнівської молоді». У ході бесіди були наведені статистичні дані по області, показані відео презентації та обговорені наслідки вживання наркотичних речовин і алкоголю.

 

 

 

 

 

 

 

 


День святого Валентина

14 лютого у всьому світі відзначають День святого Валентина, - свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими. Так і Костянтинівський професійний будівельний ліцей (39) приєднався до свята і провів тематичний  захід «Серця скоряються коханню…», під час якого учні дізналися про історію виникнення Дня закоханих, про традиції свята в різних країнах, переглянули відео презентації, що сприяло гарному настрою на весь день. Також працювала «Пошта кохання» - кожен мав змогу опустити валентинку до яскравої скриньки, а потім ці привітання передавали їх адресатам.

 

 

 

 

 

 


 


Майстер-клас із плетіння різдвяних оберегів

23 січня Донецький Палац молоді «Юність» на базі нашого ліцею провів з учнівською молоддю майстер-клас із плетіння різдвяних оберегів. На початку заходу учні отримали цікаву та корисну інформацію з історії виникнення свята Різдва, його атрибутів, особливостей святкування як в Україні так і в інших країнах. Далі – практична частина, де хлопці та дівчата мали змогу застосувати свої творчі здібності,  використати індивідуальний стиль роботи під час виготовлення оберегів, які будуть захищати  їх протягом року.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Перемога в обласному фестивалі різдвяних традицій "Різдвяне диво"

5 січня 2020 року в м. Краматорськ Костянтинівський професійний будівельний ліцей взяв участь у проведенні обласного фестивалю різдвяних традицій "Різдвяне диво" з метою підвищення духовного культурного рівня серед молоді. Наш заклад яскраво презентував різдвяні страви: гостей пригостили смачною кутею, варениками з картоплею та капустою, узваром і десертами ( пташки, пряники, різдвяна зірка). Почесні гості Фестивалю та члени журі високо оцінили смачні якості всіх страв і за результатами обговорення КПБЛ отримав чотири диплома:

І місце - у номінаціях "Пряники", "Напої", "Десерти",
ІІ місце - у номінації "Кутя". Вітаємо учасників фестивалю з перемогою та бажаємо подальших успіхів, натхнення, добробуту!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Новорічне свято в КПБЛ

З нагоди святкування Дня Святого Миколая в Костянтинівському професійному будівельному ліцеї відбулась розважальна програма

під час якої наші учні влаштували справжнє свято –співали піснітанцювалиінсценізували казки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Міжнародний день кухаря

24 жовтня на базі кухні-лабораторії КПБЛ методистами Палацу молоді «Юність» був підготовлений та проведений захід до Міжнародного дня кухаря для учнівської молоді ЗП (ПТ) О. Захід проходив у два етапи: інтерактивна гра та приготування страви. Оцінювали конкурс незалежні експерти – шеф-кухарі відомих ресторанів міста. Всі бажаючі могли насолодитися не тільки показовим процесом приготування, але і спробувати страву. За результатами оцінок журі команда групи № 5-18 посіла почесне     І МІСЦЕ! Вітаємо переможців і всіх кухарів зі святом і бажаємо, щоб обрана професія завжди приносила задоволення!!!

 

 

 

 

 

 

 

 


Святкова лінійка

2 вересня в КПБЛ пройшла святкова лінійка - День знань!!!! Щиро вітаємо учнів, батьків, педпрацівників з початком навчального року!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Салют перемоги 

«Салют Перемоги» -  саме під такою назвою пройшло свято, яке зібрало різні покоління: учнів 3-А класу ЗОШ№3 /класний керівник Пилипенко Л.П./, студентів 1 курсу  КПБЛ №39 та ветеранів і дітей війни в Центральной міськой публічної бібліотеці 8-го травня. Святкова програма була насиченою: пісні воєнних років у виконанні фольклорного ансамблю «Червона калина», Олени Голубової та Євгенії Кулєшової, власні вірші про війну та перемогу у виконанні членів літературного об’єднання «Дзеркало» Михайла Милого та Анатолія Константинова та дуже щирі вітання від маленьких артистів до ветеранів війни.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


День довкілля

На виконання Рішення виконавчого комітету Костянтинівської міської ради  та напередодні святкування Дня довкілля  протягом тижня учні  КПБЛ  І-ІІІ курсу взяли активну участь у проведенні робіт із благоустрою прилеглої  до ліцею території. 

По одному  ми не можемо вирішити глобальні екологічні проблеми, але кожен з нас може залучитись до участі в корисній справі – благоустрою території свого міста.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Інформаційно-роз’яснювальний правовий  захід

18 квітня 2019 р. учні КПБЛ взяли участь у проведенні інформаційно-роз’яснювального правового  заходу в рамках проекту «Я маю право!».  Начальник відділу у справах сім’ї і молоді разом із іншими членами Координаційної ради з питань сімейної політики та протидії торгівлі людьми пояснили молоді такі актуальні питання:

- участь у суспільно-громадському житті міста;

- кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх;
- булінг: поняття, попередження вчинення;

- трудова міграція та протидія торгівлі людьми;

- попередження насилля в родині.

 Також представники соціальних служб розповіли про діяльність свого відділу й  направлення, розповсюдили тематичні буклети і візитки з контактами організацій.


 

 

 

 

 

 

 

 

 


Майстер клас "Надання першої долікарняної допомоги" 

15  квітня 2019 р.  учні гр. № 5-18 і гр. № 5-17 взяли участь у майстер-класі  «Надання першої долікарняної допомоги», який провели співробітники Костянтинівської міськрайонної організації «Червоний Хрест» Комардіна О.М. і Ширінова Г.С.  Учні спочатку переглянули презентацію про діяльність і основні напрямки роботи організації, про комплекс навичок надання допомоги потерпілому до приїзду швидкої, а потім мали можливість відпрацювати отримані знання на спеціальних манекенах-тренажерах і вирішити ситуаційні завдання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Обласний огляд-конкурс декоративно-прикладної та науково- технічної творчості 

11 квітня 2019 року в м. Краматорськ  КПБЛ (39) взяв активну участь у обласному огляді-конкурсі декоративно-прикладної та науково-технічної юнацької творчості,  художній самодіяльності. Учні та педагогічні працівники ліцею презентували найкращі творчі доробки і номери, відібрані на попередніх етапах конкурсу. Виставка та заключний концерт  вразили  різноманітністю експонатів і талантів, креативністю і яскравістю.

         Закінчився захід нагородженням дипломів переможців і учасників. За результатами оцінки почесного журі Костянтинівський професійний будівельний ліцей нагороджений дипломами:

  • за зайняте ІІ місце з науково-технічної юнацької творчості;

  • за зайняте ІІІ місце з декоративно-прикладної творчості;

  • переможця обласного конкурсу художньої самодіяльності – Соколова Ольга (гр. № 5-17).

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адміністрація ліцею висловлює подяку всім учням і працівникам, хто взяв активну участь у всіх етапах виставки декоративно-прикладної творчості та художній самодіяльності. Бажаємо вам натхнення і подальших перемог!!!


   Всесвітній день здоров’я        

Свою чергову зустріч (04.04.2019р.) члени молодіжного патріотичного клубу «Співрозмовник» (гр. № 5-16, № 2.1т-18, № 6с-18)  присвятили Всесвітньому дню здоров’я. Захід провели у вигляді квест-гри «Будьте здорові!»,  на яку запросили почесних гостей - із Жіночої консультації /лікарі Соколова Л.Г., Петрова Ю.Г./, МНС /капітан служби Поліщук А.А./, Ліги молодих поліцейських /капітан поліції Дужак О.В./ та  «Червоного Хреста» /районний координатор Бондарчук Вікторія/.

          Учні, об’єднавшись у чотири команди вирушили по станціям, де на них чекали тренера зі своїми завданнями. Підключивши знання, спритність та кмітливість команда «Альпіністи» вийшла переможницею і отримала солодкі призи від засновників заходу.

 

 

 

 

 

 

 


 І та ІІ етап огляд конкурсу з декоративно-прикладної творчості 

12 березня 2019 р. у КПБЛ (39) пройшов І етап, а 13 березня – ІІ етап у ДНЗ «КВПУ (113)», огляд-конкурсу з декоративно-прикладної та фототворчості, регіональної виставки-конкурсу з науково-технічної юнацької творчості Донеччини «Техно-Україна. Techno-UA». Учнівська молодь і педагогічні працівники продемонстрували найкращі творчі доробки, що популяризують профільні професії. Найкращі  роботи будуть відзначені на заключному етапі 11 квітня 2019 року в місті Краматорськ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Відзначення Дня народження Т.Г. Шевченко

11 березня 2019 р. у Костянтинівському професійному будівельному ліцеї у групах І-ІІІ курсу пройшли тематичні уроки з відзначення Дня народження великого українського поета і художника Т.Г. Шевченка та літературна вітальня «Шевченківське слово» (гр. № 5-18). Учні підготували інформацію про життя поета, декламували вірші, відповідали на питання вікторини.  Цікавим доповненням став перегляд документального фільму «Доля Тараса». Учні підвели підсумок, що Шевченківське слово, заповіт Кобзаря завжди будуть виражати народну думку та народну волю українського народу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


8 березня в КПБЛ

 До Дня ніжності і жіночності у КПБЛ (39) 7 березня була проведена святкова програма для прекрасної половини людства. Піснями, поезіями, найкращими побажаннями вітали усіх присутніх жінок і дівчат хлопці ліцею. Із захопленням дивилися глядачі запальний танок гр. № 5-18 «Квіткова феєрія». Аби дізнатися, які квіти подобаються жінкам, був продемонстрований гумористичний гороскоп. Святкову атмосферу підтримували щирі вітання та побажання добробуту й злагоди, краси та кохання. Програма святкового концерту наповнила всіх присутніх гарними емоціями та позитивним настроєм!

Тож, дорогі жінки, з нагоди найгарнішого весняного свята – Міжнародного жіночого дня щиросердечно вітаємо вас і бажаємо миру, щастя, благополуччя. Хай вам таланить на роботі і вдома, і в усіх добрих починаннях. Душевної вам ласки, щастя без ліку і довгого віку!

 

 

 

 

 

 

 


 


Тематичний захід «Небесна Сотня воїнів Майдану»

20  лютого 2019 р. учні  КПБЛ  у  рамках засідання молодіжно-патріотичного клубу «Співрозмовник» взяли участь у тематичному заході «Небесна Сотня воїнів Майдану», що проходив у Центральній публічній бібліотеці, з метою вшанування  подвигу учасників Революції гідності та увіковічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.  Після урочистого слова ведучих і виконання гімну, почесні гості розповіли історію подій  Євромайдану, безпосереднім учасником яких були. 

 

 

 

 

 

 


 


Майстерня радості «Амулети для закоханих»

 12 лютого 2019 р. напередодні Дня закоханих у КПБЛ методист відділу декоративно-прикладної творчості Донецького ПМ «Юність» Єгорова Т.В. з учнями гр. № 6с-18 і гр. № 5-18 провела майстерню радості «Амулети для закоханих».  Розпочався захід із відео презентації про історію Дня закоханих і про те, як святкують цей день у країнах Європи. У ході майстер-класу хлопці та дівчата з тканини та різноманітних прикрас робили подарунки близьким до свята своїми руками. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


«Новорічний калейдоскоп» 

 

З нагоди святкування Дня Святого Миколая 19 грудня в Костянтинівському професійному будівельному ліцеї відбулася

конкурсно-розважальна програма «Новорічний калейдоскоп», під час якої наші учні влаштували справжнє свято –співали піснітанцювалиінсценізували казки

 

Розпочався захід із привітань усієї «ліцейської» родини директором Герасимовим В.П., після чого заступник директора з НВхР Савенко І.В. і старший майстер Абрамов В.І. нагородили грамотами найактивніших учнів за успіхи у навчанні

зайняті призові місця у спорті, участь у виховних заходах. 

 

Продовжилася програма розповіддю ведучих про історію свята, вікториною та загадками від святкових ельфів із врученням заохочувальних призівчисельними побажаннями всього найкращогоЯк результат - всі глядачі й актори отримали заряд позитивного настрою, у залі не замовкав сміх і жартисяяли ялинкові прикраси.

Цей захід став найкращим подарунком для всього колективу ліцею. 

 

Користуючись нагодою хочемо привітати всіх-всіх зі святом і побажати приємних подарунків і солодких сюрпризів, миру та блага в сім’ї, доброго щастя і міцного здоров’я, великої удачі та чудових ідей, відкритої душі та світлої надії!!!

 


Регіональний Форум Кар'єри у м. Бахмут

20 листопада 2018 р. Костянтинівський професійний будівельний ліцей (39) взяв участь у Регіональному Форумі Кар'єри під гаслом «Живи і працюй в Україні!» у м. Бахмут, який проводився  Донецькою обласною службою зайнятості за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) та уряду Польщі. Захід був організований з метою орієнтації учнів Донецької області на навчання в місцевих вищих і професійно-технічних навчальних закладах, подальше працевлаштування на українських підприємствах, для подолання дисбалансу регіонального ринку праці та попередження масового виїзду талановитої молоді на навчання і роботу за кордон.

           

 

 

 

 

 

 

 

 

У секторі профорієнтації для учнів шкіл міста і району ми організували виставку випускних робіт (муляжі, вироби з металу) електрозварників і кухарів-кондитерів, провели презентацію нашого навчального закладу з показом профорієнтаційних відеороликів, запросили потенційних абітурієнтів до нас на навчання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


День студента

14 листопада у КЗ «Донецький Палац молоді «Юність» завітали команди трьох закладів освіти Костянтинівки – Костянтинівський медичний коледж, Костянтинівський професійний будівельний ліцей та Костянтинівський технікум Луганського національного аграрного університету. Студенти прийняли участь у конкурсно-розважальній програмі. Під час заходу всім присутнім було запропоновано об’єднатися у масовому челленджу з хештегом #ЮНІСТЬМОЛОДЬУКРАЇНИ. Студенти співали, танцювали та отримали масу задоволення. Грамоту за ІІ місце у конкурсі отримали учнів КПБЛ.  Вітаємо переможців!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


День украiнської писемностi та мови

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9 листопада учнi КПБЛ долучилися до святкування Дня украiнськоi писемностi та мови. У ходi свята учнi I курсу вiдвiдали книжкову виставку у бiблiотецi лiцею : "Мова-це наш скарб!" З учнями II курсу були проведенi тематичнi уроки: "Мова-наша рiдна ненька", "Назад у минуле", ""Немаe нацii без мови!" Учнi групи 1.3-17 та 5-18 взяли участь i нформацiйно-пiзновальнiй програмi з переглядом презентацiй та чисельними iграми та вiкториною. Закiнчився святковий день написанням Всеукраiнським радiодиктантом!

 

 

 

 

 

 

 

 


 День працівників освіти

5 жовтня у нашому ліцеї  пройшов  святковий концерт для викладачів та майстрів виробничого навчання до Дня працівників освіти, який підготували учні гр. № 5-18  під керівництвом майстра в/н Кулакової Ю.С. і кл. керівника  Бобильової В.І. На святі лунали привітання від заст. директора з НВхР Савенко І.В., заст. директора з НВР Сидельнікової Г.В., а також гостей, ветеранів профтехосвіти, Іванця В.В. і Новікова В.О.

         У ході заходу хлопці та дівчата  висловлювали свою щиру подяку своїм наставникам за любов, розуміння, підтримку та професіоналізм, що допоможе їм опанувати обрані ними професії.  Святковий настрій дарувала усім присутнім гр. № 5-18 веселими частушками та жартівливими сценками про педагогів.

   

 

 

 

 

 

 

 

Чудовий номер з капелюшками та запальний танок підготували учениці гр. № 5-16 під керівництвом кл. керівника Данілової А.М. та майстра в/н Ольховик В.М.

       

 

 

 

 

 

Адміністрація  дякує  всім організаторам і учасникам концерту за святковий настрій і масу позитивних емоцій!!!

Вітаємо з ДНЕМ  ПРОФТЕХОСВІТИ і з ДНЕМ  ВЧИТЕЛЯ!!!

Ми хочемо вас привітати
У цей святковий осінній день
Тепла і сонечка побажати
І щоб радісно вам було кожен день!
Бажаємо здоров'я, добра, довголіття,
Хай вистачить щастя на ціле століття!
Хай скрізь буде лад - на роботі, в сім'ї,
І радість на серці, і хліб на столі.
Хай сміхом й веселістю повниться хата,
Родина хай буде здорова й багата!


Рольова гра "Мафія" 

Своє перше засідання після літніх канікул учасники молодіжного патріотичного клубу «Співрозмовник» Костянтинівськой центральной міськой бібліотеки /учні 1 курсу КПБЛ №39/ розпочали з салонної командної психологічної покрокової рольової гри Ма́фія, яку для них підготували і  провели фахівці ЦМПБ Щевелев Д.Ю. і Костильова Л.М.   
Спочатку зробили невеличкий екскурс в історію. Для гравців було несподіванкою узнати, що цю гру придумав навесні 1986 року студент Факультету психології МДУ Дмитро Давидов із Каменськ-Уральського. 
Прототип гри «Мафія» — європейська гра під назвою «Вбивця» (англ. Murder, нім. Mord im Dunkeln), відома з середини XX століття.  На відміну від гри «Мафія» у «Вбивці» гравці шукають одного маніяка, а в «Мафії» гравці за допомогою обговорення вже вираховують колектив убивць — команду мафії.
Психологізм і «цікавість» гри «Мафія» полягають у вирішенні задачі, яка з команд переможе. 
Учасники заходу так захопилися грою, що вирішили збиратися в бібліотеці і продовжувати далі грати.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Святкова лінійка

3 вересня 2018 року Костянтинівський професійний будівельний ліцей радісно зустрів своїх учнів, які прийшли здобувати нові знання з оволодіння професії.

День знань – гучне, загальне свято. Бо всім відомо: той багатий, хто знань за інших більше має і новими оволодіває.

Директор ліцею  Герасимов Віктор Павлович, заступник директора з НВР Сидельнікова Ганна Віталіївна, заступник директора з виховної роботи Савенко Ірина Володимирівна, старший майстер КПБЛ Абрамов Володимир Іванович  побажали учням досягти своєї мети, ніколи не зупинятися на досягнутому, оволодівати знаннями та професією, для побудови нової, вільної України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Година здоров'я "Дякуэмо, мамо, за життя"

Напередодні святкування Дня матері та сім’ї учні КПБЛ (39) взяли участь у годині здоров’я  «Дякуємо, мамо, за життя» на базі ЦМПБ. Ведучі розповіли про історію свята, що згідно з Указом Президента України «Про День матері» від 10 травня 1999 року № 489/99 його відзначають щороку у другу неділю травня; про святкування цього дня у різних країнах світу. Хлопці та дівчата зацікавлено переглянули відеоматеріали:  «Мамині руки», «Мамині пісні», «Материнські символи – обереги». 

         Друга частина заходу була присвячена «Школі подружнього життя», яку проводила гість - лікар жіночої консультації Соколова Л.Г. Після перегляду відеоматеріалів, Лідія Григорівна  виступила з доповіддю про шкідливість абортів, контрацепцію, різні статеві захворювання та радість очікуваного материнства.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Чорнобиль не має минулого часу

В Україні 26 квітня виповнюється 32 роки з моменту трагічної аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

 У 1986 році сталася найбільша в історії світової атомної енергетики техногенна катастрофа.
 Тієї суботньої ночі в 1:23:47 на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС стався потужний вибух. Після аварії реактора вогонь вирував на станції 10 днів, заражаючи величезною кількістю радіоактивних частинок навколишнє середовище. В радіусі 30-кілометрової зони від станції були евакуйовані понад 115 тис. осіб. 

У ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС брали участь більше півмільйона людей.
 26 квітня - День Чорнобильської трагедії (1986 р.),  відзначається щорічно відповідно до Указу Президії Верховної Ради Української РСР (№ 8985-ХІ від 29.03.1990 р.) та Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу, проголошено Генеральною Асамблеєю ООН (A/RES/71/125)
 Щороку КПБЛ приєднується до цієї події. 26 квітня  було проведен відео урок– реквієм «Чорнобиль не має минулого часу», до участі у якому долучилися студентив Костянтинівського професійного будівельного ліцею. 
 
 
 
 
 
 
 

Заключний обласний етап огляд-конкусру з декоративно-прикладної творчості

      23 квітня 2018 р. Костянтинівський професійний будівельний ліцей узяв участь у заключному обласному етапі огляду-конкурсу декоративно-прикладної творчості, що проходив у м. Краматорськ. На виставці були представлені найкращі роботи колективів закладів професійної освіти Донецької області, виконані в традиційних і сучасних техніках. Наш ліцей представляв майстерні вироби учнів і педпрацівників з бісеру, з паперу і тканини, різьблення по дереву, квіллінг та ін.

 

Завершився захід урочистим нагородженням переможців, зокрема колектив учнів і педагогів КПБЛ отримав два дипломи за зайняті ІІ МІСЦЯ в обласних конкурсах з декоративно-прикладної та науково-технічної творчості.

 

 

 

 

 

 

 

 


 


Обласний очний конкурс писанкарства «Країна писанкова»

29 березня 2018 р. КПБЛ (39) прийняв участь у обласному очному конкурсі писанкарства «Країна писанкова», який проходив у м. Краматорськ.  Наш ліцей представляли учениці групи № 5-17 Третьяк Аліса, Негода Анастасія, Гудей Тетяна. Дівчата протягом 2-х годин  розписували писанки зі знаковою символікою, використовуючи всі свої вміння та навички, набуті під час відвідування гуртка «Кулінар» на чолі з керівником Карпенко С.А.


 

     

 

 

 

За роботою учасників весь час спостерігали члени журі, які помічали для себе досягнення хлопців і дівчат на кожному етапі конкурсу. Результатом майстерності наших дівчат, після довгих обговорювань і презентації своїх робіт як потенційних переможців, стали диплом за зайняте почесне ІІІ місце (Третьяк Аліса) і диплом за своєрідну техніку виконання (Негода Настя).

        

 

 

 

 

 

Паралельно з проходженням очного конкурсу «Країна писанкова» працювала виставка робіт переможців обласної заочної виставки-конкурсу писанкарства «Слобожанська писанка», під час якої колектив педагогів і учнів КПБЛ був нагороджений дипломом за зайняте І МІСЦЕ.


Відео-урок до Всесвітнього дня води 

22 березня у всьому світі відзначають Міжнародний день води. Резолюцію про святкування Міжнародного дня води прийнято на 47 сесії Генеральної асамблеї Організації Об’єднаних Націй у листопаді 1992 року. У 2000 році ООН прийняла Декларацію тисячоліття ООН та розробила спеціальну Програму дій на ХХІ століття, я

ка дала б змогу забезпечити кожного жителя нашої планети чистою питною водою. У Костянтинівському професійному будівельному ліцеї відзначили всесвітній день води відео-уроком, який провела Орчелота Ірина Миколаївна.

На уроці учні переглянули відеоролики про "Води України", "Значення води в житті людини", та інші. Грали в тематичні ігри. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 І етап огляду-конкурсу декоративно-прикладної та технічної творчості

20 березня 2018 р. у Костянтинівському професійному будівельному ліцеї (39) відбувся І етап огляду-конкурсу декоративно-прикладної та технічної творчості, у якому взяли участь учні І-ІІІ курсу, майстри виробничого навчання та викладачі. Були представлені роботи з солоного тіста, бісеру, паперу (орігамі), металу, тканини, різьблення по дереву. Творчий підхід показали керівники та члени гуртків «Кулінар» і «Чарівна нитка». Почесне журі, на чолі з бібліотекарем Шевченко І.Ф., відібрали кращі роботи для участі у ІІ етапі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22 березня 2018 р. наш ліцей узяв участь у ІІ етапі (регіональному) огляду-конкурсу декоративно-прикладної творчості, що відбувся на базі Костянтинівського вищого професійного училища (113). Комісія на чолі з керівником відділу Дяченко І.М. була приємно вражена розмаїттям витворів і творчої уяви учасників. Були представлені предмети декору, вишивка, картини, виконані в різних техніках, аплікації, вироби та картини з бісеру,  паперу та металу.

     

 

 

 

 

 

Найкращі роботи з усіх номінацій будуть представлені на ІІІ-му, заключному етапі обласного огляду-конкурсу з технічної, декоративно-прикладної та фото творчості у м. Краматорськ 23 квітня.


Регіональний  огляд-конкурс  художньої самодіяльності

Традиційно, яскраво та захоплююче вже який рік поспіль  проходить  щорічний  регіональний  огляд-конкурс  художньої самодіяльності. Так і цього року, 19 березня, найталановитіша молодь  Костянтинівки  зібралася в стінах КВПУ (113),  де відбулося справжнє свято. Конкурсанти змагалися у вокальному, хореографічному  та  декламаторському жанрах. Хлопці та дівчата  вражали  сценічною культурою та оригінальністю творчої манери, технікою та емоційністю виконання, артистичністю, силою і виразністю голосу і, звичайно, зовнішнім виглядом.

       Наш ліцей представляли дівчата гр. № 5-16 (Байдашевська Карина, Кучеренко Юлія, Юшина Анастасія, Птахіна Олена) із запальним танцем і гр. № 5-17 (Соколова Ольга) з піснею «Місяць по небу ходить».  Журі  мали змогу переконатися в тому, що  молодь  - творча та талановита, а найкращі номери відібрані  для участі у ІІІ-му обласному етапі.

 

 

 

 

 

 


15 лютого - Святкуємо Масляну

15 лютого 2018 року у Костянтинівському професійному будівельному ліцеї відбулося святкування Масляної – одного з календарно-побутових свят, яке пов’язане із давнім народним звичаєм – проводами зими і зустріччю весни. З привітанням із святом до учнів та педколективу звернулися директор Костянтинівського центру «Спорт для всіх» Каманов Б.О, заступник директора з НВР Сидельнікова Г.В., старший майстер Абрамов В.І.

Ведучі Калашніков Роман, Байдашевська Карина, Мирошниченко Олена розповіли  учням  про традиції святкування Масляної. Проводжали зиму та зустрічали весну веселими жартами, піснями, віршами, прислів’ями, спортивними конкурсами. Не обійшлося свято без смачних млинців, які скуштували всі присутні.

Усі прийміть вітання

Та найщиріші побажання.

Здоров’я, щастя та добра,

Наснаги, успіхів, тепла.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


14 лютого - cвято "Відкриті сердця

 

У найбільш романтичний день року методичним відділом КЗ «Донецький Палац молоді «Юність» було організовано та проведено святковий вечір відпочинку для молоді міста «Відкриті серця». У заході взяли участь учні Костянтинівського професійного будівельного лицею №39. Програма заходу складалась з різноманітних конкурсів та ігор, в яких наші учасники мали змогу розкрити свої танцювальні, вокальні та інші таланти. Конкурсна програма супроводжувалась номерами художньої самодіяльності Палацу.

За результатами конкурсної програми журі визначило переможців. Наша пара - Мірошніченко Альона та Кучеров Давид здобула звання «Найоригінальніша пара». Щиро вітаємо наших учнів!

 

 

 

Чорнобиль не має минулого часу

 

 
Прочитано 2717 раз

Новини

ОГОЛОШЕННЯ

Пошук

Календар свят України. Мова ділового спілкування