Регіональний Форум Кар'єри у м. Бахмут

20 листопада 2018 р. Костянтинівський професійний будівельний ліцей (39) взяв участь у Регіональному Форумі Кар'єри під гаслом «Живи і працюй в Україні!» у м. Бахмут, який проводився  Донецькою обласною службою зайнятості за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) та уряду Польщі. Захід був організований з метою орієнтації учнів Донецької області на навчання в місцевих вищих і професійно-технічних навчальних закладах, подальше працевлаштування на українських підприємствах, для подолання дисбалансу регіонального ринку праці та попередження масового виїзду талановитої молоді на навчання і роботу за кордон.

           

 

 

 

 

 

 

 

 

У секторі профорієнтації для учнів шкіл міста і району ми організували виставку випускних робіт (муляжі, вироби з металу) електрозварників і кухарів-кондитерів, провели презентацію нашого навчального закладу з показом профорієнтаційних відеороликів, запросили потенційних абітурієнтів до нас на навчання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


День студента

14 листопада у КЗ «Донецький Палац молоді «Юність» завітали команди трьох закладів освіти Костянтинівки – Костянтинівський медичний коледж, Костянтинівський професійний будівельний ліцей та Костянтинівський технікум Луганського національного аграрного університету. Студенти прийняли участь у конкурсно-розважальній програмі. Під час заходу всім присутнім було запропоновано об’єднатися у масовому челленджу з хештегом #ЮНІСТЬМОЛОДЬУКРАЇНИ. Студенти співали, танцювали та отримали масу задоволення. Грамоту за ІІ місце у конкурсі отримали учнів КПБЛ.  Вітаємо переможців!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


День украiнської писемностi та мови

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9 листопада учнi КПБЛ долучилися до святкування Дня украiнськоi писемностi та мови. У ходi свята учнi I курсу вiдвiдали книжкову виставку у бiблiотецi лiцею : "Мова-це наш скарб!" З учнями II курсу були проведенi тематичнi уроки: "Мова-наша рiдна ненька", "Назад у минуле", ""Немаe нацii без мови!" Учнi групи 1.3-17 та 5-18 взяли участь i нформацiйно-пiзновальнiй програмi з переглядом презентацiй та чисельними iграми та вiкториною. Закiнчився святковий день написанням Всеукраiнським радiодиктантом!

 

 

 

 

 

 

 

 


 День працівників освіти

5 жовтня у нашому ліцеї  пройшов  святковий концерт для викладачів та майстрів виробничого навчання до Дня працівників освіти, який підготували учні гр. № 5-18  під керівництвом майстра в/н Кулакової Ю.С. і кл. керівника  Бобильової В.І. На святі лунали привітання від заст. директора з НВхР Савенко І.В., заст. директора з НВР Сидельнікової Г.В., а також гостей, ветеранів профтехосвіти, Іванця В.В. і Новікова В.О.

         У ході заходу хлопці та дівчата  висловлювали свою щиру подяку своїм наставникам за любов, розуміння, підтримку та професіоналізм, що допоможе їм опанувати обрані ними професії.  Святковий настрій дарувала усім присутнім гр. № 5-18 веселими частушками та жартівливими сценками про педагогів.

   

 

 

 

 

 

 

 

Чудовий номер з капелюшками та запальний танок підготували учениці гр. № 5-16 під керівництвом кл. керівника Данілової А.М. та майстра в/н Ольховик В.М.

       

 

 

 

 

 

Адміністрація  дякує  всім організаторам і учасникам концерту за святковий настрій і масу позитивних емоцій!!!

Вітаємо з ДНЕМ  ПРОФТЕХОСВІТИ і з ДНЕМ  ВЧИТЕЛЯ!!!

Ми хочемо вас привітати
У цей святковий осінній день
Тепла і сонечка побажати
І щоб радісно вам було кожен день!
Бажаємо здоров'я, добра, довголіття,
Хай вистачить щастя на ціле століття!
Хай скрізь буде лад - на роботі, в сім'ї,
І радість на серці, і хліб на столі.
Хай сміхом й веселістю повниться хата,
Родина хай буде здорова й багата!


Рольова гра "Мафія" 

Своє перше засідання після літніх канікул учасники молодіжного патріотичного клубу «Співрозмовник» Костянтинівськой центральной міськой бібліотеки /учні 1 курсу КПБЛ №39/ розпочали з салонної командної психологічної покрокової рольової гри Ма́фія, яку для них підготували і  провели фахівці ЦМПБ Щевелев Д.Ю. і Костильова Л.М.   
Спочатку зробили невеличкий екскурс в історію. Для гравців було несподіванкою узнати, що цю гру придумав навесні 1986 року студент Факультету психології МДУ Дмитро Давидов із Каменськ-Уральського. 
Прототип гри «Мафія» — європейська гра під назвою «Вбивця» (англ. Murder, нім. Mord im Dunkeln), відома з середини XX століття.  На відміну від гри «Мафія» у «Вбивці» гравці шукають одного маніяка, а в «Мафії» гравці за допомогою обговорення вже вираховують колектив убивць — команду мафії.
Психологізм і «цікавість» гри «Мафія» полягають у вирішенні задачі, яка з команд переможе. 
Учасники заходу так захопилися грою, що вирішили збиратися в бібліотеці і продовжувати далі грати.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Святкова лінійка

3 вересня 2018 року Костянтинівський професійний будівельний ліцей радісно зустрів своїх учнів, які прийшли здобувати нові знання з оволодіння професії.

День знань – гучне, загальне свято. Бо всім відомо: той багатий, хто знань за інших більше має і новими оволодіває.

Директор ліцею  Герасимов Віктор Павлович, заступник директора з НВР Сидельнікова Ганна Віталіївна, заступник директора з виховної роботи Савенко Ірина Володимирівна, старший майстер КПБЛ Абрамов Володимир Іванович  побажали учням досягти своєї мети, ніколи не зупинятися на досягнутому, оволодівати знаннями та професією, для побудови нової, вільної України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Година здоров'я "Дякуэмо, мамо, за життя"

Напередодні святкування Дня матері та сім’ї учні КПБЛ (39) взяли участь у годині здоров’я  «Дякуємо, мамо, за життя» на базі ЦМПБ. Ведучі розповіли про історію свята, що згідно з Указом Президента України «Про День матері» від 10 травня 1999 року № 489/99 його відзначають щороку у другу неділю травня; про святкування цього дня у різних країнах світу. Хлопці та дівчата зацікавлено переглянули відеоматеріали:  «Мамині руки», «Мамині пісні», «Материнські символи – обереги». 

         Друга частина заходу була присвячена «Школі подружнього життя», яку проводила гість - лікар жіночої консультації Соколова Л.Г. Після перегляду відеоматеріалів, Лідія Григорівна  виступила з доповіддю про шкідливість абортів, контрацепцію, різні статеві захворювання та радість очікуваного материнства.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Чорнобиль не має минулого часу

В Україні 26 квітня виповнюється 32 роки з моменту трагічної аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

 У 1986 році сталася найбільша в історії світової атомної енергетики техногенна катастрофа.
 Тієї суботньої ночі в 1:23:47 на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС стався потужний вибух. Після аварії реактора вогонь вирував на станції 10 днів, заражаючи величезною кількістю радіоактивних частинок навколишнє середовище. В радіусі 30-кілометрової зони від станції були евакуйовані понад 115 тис. осіб. 

У ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС брали участь більше півмільйона людей.
 26 квітня - День Чорнобильської трагедії (1986 р.),  відзначається щорічно відповідно до Указу Президії Верховної Ради Української РСР (№ 8985-ХІ від 29.03.1990 р.) та Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу, проголошено Генеральною Асамблеєю ООН (A/RES/71/125)
 Щороку КПБЛ приєднується до цієї події. 26 квітня  було проведен відео урок– реквієм «Чорнобиль не має минулого часу», до участі у якому долучилися студентив Костянтинівського професійного будівельного ліцею. 
 
 
 
 
 
 
 

Заключний обласний етап огляд-конкусру з декоративно-прикладної творчості

      23 квітня 2018 р. Костянтинівський професійний будівельний ліцей узяв участь у заключному обласному етапі огляду-конкурсу декоративно-прикладної творчості, що проходив у м. Краматорськ. На виставці були представлені найкращі роботи колективів закладів професійної освіти Донецької області, виконані в традиційних і сучасних техніках. Наш ліцей представляв майстерні вироби учнів і педпрацівників з бісеру, з паперу і тканини, різьблення по дереву, квіллінг та ін.

 

Завершився захід урочистим нагородженням переможців, зокрема колектив учнів і педагогів КПБЛ отримав два дипломи за зайняті ІІ МІСЦЯ в обласних конкурсах з декоративно-прикладної та науково-технічної творчості.

 

 

 

 

 

 

 

 


 


Обласний очний конкурс писанкарства «Країна писанкова»

29 березня 2018 р. КПБЛ (39) прийняв участь у обласному очному конкурсі писанкарства «Країна писанкова», який проходив у м. Краматорськ.  Наш ліцей представляли учениці групи № 5-17 Третьяк Аліса, Негода Анастасія, Гудей Тетяна. Дівчата протягом 2-х годин  розписували писанки зі знаковою символікою, використовуючи всі свої вміння та навички, набуті під час відвідування гуртка «Кулінар» на чолі з керівником Карпенко С.А.


 

     

 

 

 

За роботою учасників весь час спостерігали члени журі, які помічали для себе досягнення хлопців і дівчат на кожному етапі конкурсу. Результатом майстерності наших дівчат, після довгих обговорювань і презентації своїх робіт як потенційних переможців, стали диплом за зайняте почесне ІІІ місце (Третьяк Аліса) і диплом за своєрідну техніку виконання (Негода Настя).

        

 

 

 

 

 

Паралельно з проходженням очного конкурсу «Країна писанкова» працювала виставка робіт переможців обласної заочної виставки-конкурсу писанкарства «Слобожанська писанка», під час якої колектив педагогів і учнів КПБЛ був нагороджений дипломом за зайняте І МІСЦЕ.


Відео-урок до Всесвітнього дня води 

22 березня у всьому світі відзначають Міжнародний день води. Резолюцію про святкування Міжнародного дня води прийнято на 47 сесії Генеральної асамблеї Організації Об’єднаних Націй у листопаді 1992 року. У 2000 році ООН прийняла Декларацію тисячоліття ООН та розробила спеціальну Програму дій на ХХІ століття, я

ка дала б змогу забезпечити кожного жителя нашої планети чистою питною водою. У Костянтинівському професійному будівельному ліцеї відзначили всесвітній день води відео-уроком, який провела Орчелота Ірина Миколаївна.

На уроці учні переглянули відеоролики про "Води України", "Значення води в житті людини", та інші. Грали в тематичні ігри. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 І етап огляду-конкурсу декоративно-прикладної та технічної творчості

20 березня 2018 р. у Костянтинівському професійному будівельному ліцеї (39) відбувся І етап огляду-конкурсу декоративно-прикладної та технічної творчості, у якому взяли участь учні І-ІІІ курсу, майстри виробничого навчання та викладачі. Були представлені роботи з солоного тіста, бісеру, паперу (орігамі), металу, тканини, різьблення по дереву. Творчий підхід показали керівники та члени гуртків «Кулінар» і «Чарівна нитка». Почесне журі, на чолі з бібліотекарем Шевченко І.Ф., відібрали кращі роботи для участі у ІІ етапі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22 березня 2018 р. наш ліцей узяв участь у ІІ етапі (регіональному) огляду-конкурсу декоративно-прикладної творчості, що відбувся на базі Костянтинівського вищого професійного училища (113). Комісія на чолі з керівником відділу Дяченко І.М. була приємно вражена розмаїттям витворів і творчої уяви учасників. Були представлені предмети декору, вишивка, картини, виконані в різних техніках, аплікації, вироби та картини з бісеру,  паперу та металу.

     

 

 

 

 

 

Найкращі роботи з усіх номінацій будуть представлені на ІІІ-му, заключному етапі обласного огляду-конкурсу з технічної, декоративно-прикладної та фото творчості у м. Краматорськ 23 квітня.


Регіональний  огляд-конкурс  художньої самодіяльності

Традиційно, яскраво та захоплююче вже який рік поспіль  проходить  щорічний  регіональний  огляд-конкурс  художньої самодіяльності. Так і цього року, 19 березня, найталановитіша молодь  Костянтинівки  зібралася в стінах КВПУ (113),  де відбулося справжнє свято. Конкурсанти змагалися у вокальному, хореографічному  та  декламаторському жанрах. Хлопці та дівчата  вражали  сценічною культурою та оригінальністю творчої манери, технікою та емоційністю виконання, артистичністю, силою і виразністю голосу і, звичайно, зовнішнім виглядом.

       Наш ліцей представляли дівчата гр. № 5-16 (Байдашевська Карина, Кучеренко Юлія, Юшина Анастасія, Птахіна Олена) із запальним танцем і гр. № 5-17 (Соколова Ольга) з піснею «Місяць по небу ходить».  Журі  мали змогу переконатися в тому, що  молодь  - творча та талановита, а найкращі номери відібрані  для участі у ІІІ-му обласному етапі.

 

 

 

 

 

 


15 лютого - Святкуємо Масляну

15 лютого 2018 року у Костянтинівському професійному будівельному ліцеї відбулося святкування Масляної – одного з календарно-побутових свят, яке пов’язане із давнім народним звичаєм – проводами зими і зустріччю весни. З привітанням із святом до учнів та педколективу звернулися директор Костянтинівського центру «Спорт для всіх» Каманов Б.О, заступник директора з НВР Сидельнікова Г.В., старший майстер Абрамов В.І.

Ведучі Калашніков Роман, Байдашевська Карина, Мирошниченко Олена розповіли  учням  про традиції святкування Масляної. Проводжали зиму та зустрічали весну веселими жартами, піснями, віршами, прислів’ями, спортивними конкурсами. Не обійшлося свято без смачних млинців, які скуштували всі присутні.

Усі прийміть вітання

Та найщиріші побажання.

Здоров’я, щастя та добра,

Наснаги, успіхів, тепла.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


14 лютого - cвято "Відкриті сердця

 

У найбільш романтичний день року методичним відділом КЗ «Донецький Палац молоді «Юність» було організовано та проведено святковий вечір відпочинку для молоді міста «Відкриті серця». У заході взяли участь учні Костянтинівського професійного будівельного лицею №39. Програма заходу складалась з різноманітних конкурсів та ігор, в яких наші учасники мали змогу розкрити свої танцювальні, вокальні та інші таланти. Конкурсна програма супроводжувалась номерами художньої самодіяльності Палацу.

За результатами конкурсної програми журі визначило переможців. Наша пара - Мірошніченко Альона та Кучеров Давид здобула звання «Найоригінальніша пара». Щиро вітаємо наших учнів!

 

 

 

Чорнобиль не має минулого часу

 

 
Прочитано 633 раз

НОВИНИ

Пошук

Календар свят України. Мова ділового спілкування