Лекція дискусія "Профілактика торгівлі людьми"

3 грудня для здобувачів освіти Костятинівського професійного будівельного ліцею  представниками гуманітарної організації «Проліска» було проведено лекцію-дискусію на тему « Профілактика торгівлі людьми» . Захід пройшов в рамках реалізації Державної програми протидії торгівлі людьми.

Мета заходу -   підвищити рівень поінформованості та усвідомлення здовучами освіти  гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорити причини, форми та ознаки цього явища.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників з торговокулінарного профілю

17 вересня на базі нашого ліцею було проведено засідання обласної методичної секції педагогічних працівників з торговокулінарного профілю. Ліцей зустрічал велику кількість гостей. Відкрила засідання Анна Опанасенко - методист НМЦ ПТО у Донецькій області, з привітанням виступила Сідельн. Своїм досвідом поділились викладачі, майстри виробничого навчання закладів профтехосвіти донецької області.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фрагмент уроку виробничого навчання з професії "Кухар" продемонструвала майстер КПБЛ - Ольга Павлівна Шевченко. Учні ІІ курсу готували італійську піцу.Щіро дякуємо всім учасникам семінару .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Лекція "Правовий статус учнів" від головного територіального управління юстиції у Донецькій області 

Реалізовуючи проект Мін’юсту «Я маю право!», одним з пріоритетних напрямків якого є протидія булінгу, з учнями Костянтинівського професійного будівельного ліцею № 39 19 вересня проведена правопросвітницька зустріч. Захід проведений спільно з ПМ «Юність», який є надійним партнером органів юстиції Донеччини у напрямку правової освіти населення молоді. Захід пройшов у формі активного спілкування.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Лекція "Випускник" від Костянтинівського міського центра зайнятості

Майбутні фахівці будівельної галузі прийняли участь у виїзній акції «Випускник - 2018», яку провели спеціаліст Костянтинівського міського центру зайнятості на базі Костянтинівського професійного будівельного ліцею 13 вересня 2018 року - Ганжа Ірина Вікторівна.
Учні ознайомилися з інформацію стосовно створення «Кадрового резерву» та його можливостей у підвищенні конкурентоспроможності випускників професійних навчальних закладів на ринку праці за для упередження державною службою зайнятості безробіття молоді.
Одним із основних елементів реалізації проекту «Кадровий резерв» є створення бази самопрезентацій молоді у вигляді відео резюме для випускників навчальних закладів. Під час заходу учням надана інформація стосовно ефективності самопрезентацій та правил складання відео резюме, показані відеороліки з відео резюме випускників минулих років.
Також, учням надана інформація про основні функції і соціальні послуги центру зайнятості.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Відео лекторій  на тему: «Профілактика правопорушень і шкідливих звичок серед молоді»

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації від 22.05.2018 р. № 1/9-331 «Про посилення профілактичної роботи щодо безпеки життя і здоров’я учнівської молоді на кінець 2017-2018 н.р. і під час літніх канікул» 26 червня 2018 р. у  Костянтинівському професійному будівельному ліцеї (39) пройшов відео лекторій  на теми: «Профілактика правопорушень і шкідливих звичок серед молоді»   із  залученням  ст. інспектора  Костянтинівського МРВ  з  питань  пробації  Глєбової К.В.  У  ході  заходу  хлопці  та  дівчата  ознайомилися зі статистичними даними щодо причин скоєння правопорушень, з наслідками шкідливого впливу алкоголю та наркоманії на підлітковий організм, переглянули відео фільм про підлітків-в’язнів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Лекція на тему «Відповідальність за корупційні правопорушення»

24 травня на базі Костянтинівського професійного будівельного ліцею пройшла лекція на тему «Відповідальність за корупційні правопорушення» для учнів ліцею. Захід відбувся відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Донецької обласної  «Про затвердження заходів Департаменту освіти і науки щодо запобігання корупції в системі освіти області на 2018 рік» з метою формування негативного ставлення до корупції.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У процесі проведення лекції та спілкування з учнями були розглянуті питання поняття корупції, корупційного правопорушення, відповідальності за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень. Детальніше зупинилися на ознайомленні з основними нормативно-правовими актами антикорупційного законодавства. Було доведено до відома учнів, що за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень особи відповідно до  Закону України «Про запобігання корупції» притягаються до кримінальної, адміністративної, цивільно-правової та дисциплінарної відповідальності у встановленому законом порядку.

Після завершення лекції  учні мали можливість продовжити спілкування з лекторами й поставити індивідуальні питання та в

исловили бажання щодо майбутніх подібних зустрічей.


 

 

 

 

Новини

ОГОЛОШЕННЯ

Пошук

Календар свят України. Мова ділового спілкування