23 грудня 2020 року відбулися перевірочні роботи за професією «Кухар» – 3 розряду  групи № 5-20. Майстри виробничого навчання Мороз Валентина Володимирівна та Кубашина Анастасія Сергіївна націлювали здобувачів освіти на відповідальне відношення до виконання перевірочної роботи і це дало свої результати. Учні демонстрували свої досягнення з приготування страв з нарізання овочів.

Високі бали отримали:  Базавук Ганна, Єрмакова Анастасія, Малахова Екатерина, Рудковська Анастасія, Платченко Аліна.

Бажаємо здобувачам освіти міцного здоров’я, професійних успіхів, здійснення мрій!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


28.09.2018 в кухні лабораторії відбулась поетапна атестація серед учнів гр. 5-17 на присвоєння кваліфікації "Кухар-3 розряду". Поетапна атестація пройшла відповідно до вимог та складалась з двох частин: теоретичної та практичної. Учні в першій частині за допомогою білетів показали якісні теоретичні знання, а в другій практичній частині демонстрували майстерність приготування блюд, підготували ефектні  презентації. 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Майстер групи Мороз В.В. пишається своїми учнями та бажає їм подальших успіхів в освоєнні професії. Вітаємо всіх учнів групи, які підтвердили свої вміння, що відповідають кваліфікації «Кухар – 3 розряду».

Новини

ОГОЛОШЕННЯ

Пошук

Календар свят України. Мова ділового спілкування