Безпечне та здорове майбутнє праці

          29.05.2019 року на базі Костянтинівського професійного будівельного ліцею відбулося засідання круглого столу, присвяченого до Дня охорони праці в Україні. Під час проведення  круглого столу обговорювалися такі питання:

1. Охорона праці та безпека життєдіяльності учнів на виробничому навчанні в майстернях ліцею (доповідач Абрамов В.І., старший майстер).

2. Підхід до охорони праці на виробництві в європейських країнах

    (доповідач Кулакова Ю.С., голова методичної комісії).

3. Безпека життєдіяльності в умовах виробничого навчання та виробничої практики з професії «Електрозварник ручного зварювання», «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» (доповідач Бутрим Л.Є., майстер виробничого навчання).

4. Культура безпеки професійної діяльності будівельників (доповідач Ліствіна З.О., майстер виробничого навчання).

          

 

 

 

 

 

 

 

 

Також працівники ліцею переглянули відеоролик «Охорона праці в навчально-виробничому процесі КПБЛ», прийняли участь у грі-вікторині на знання основних правил та дій при надзвичайних ситуаціях, які можуть виникнути під час навчального процесу та за межами ліцею.

         Педпрацівники ліцею вважають,тільки спільними зусиллями можливо забезпечити конституційне право людини на гідні умови праці.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Виховна година з охорони праці

Тема: Попередження, профілактика нещасних випадків під час уроків виробничого навчання в майстерні "Електрозварювальних робіт". Група 1.3-18, майстер виробничого навчання - Світлична В.В. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Всесвітній день охорони праці

22.04.2019 до Всесвітнього дня охорони праці відбувся позакласний захід у групі 5-18 "Кухар. Кондитер" - вікторина "Кращий знавець основ охорони праці". Захід відбувся у шість етапів, на кожному з яких учні виконували різні завдання: викриcли зайве, шифрограма, відгадай знак по фото, кросворд. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


За бездоганну плідну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов'язків та з нагоди професіонального свята - Всесвітній день охорони праці колективу Костянтинівського професійного будівельного ліцею вирозил подяку міський голова С.Д. Давидов. 

 

Всесвітній день охорони праці

Всесвітній день охорони праці відзначається 28 квітня. Це свято  започаткувала Міжнародна організація праці, яка вирішила розширити масштаби своєї діяльності з просування ідеї охорони праці в сучасному суспільстві. Одним з головних аспектів цієї роботи є розробка заходів щодо зниження рівня травматизму та смертності на виробництві.

У зв’язку з відзначенням 28.04.2018 року Всесвітнього дня охорони праці в Костянтинівському професійному будівельному ліцею  протягом квітня місяця 2018 року проходив Місячник безпеки життєдіяльності. В рамках місячника були проведені заходи (конкурс творчіх робіт з предмета "Охорона праці" серед учнів ліцею, вікторини, бесіди, круглий стіл, відкритий урок).

18 квітня 2018 року в позакласному заході прийняв участь завідувач сектору страхових експертів з охорони праці Костянтинівського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області С. Кондратенко. Була проведена нарада з працівниками Костянтинівського професійного будівельного ліцею на тему: «Виконання заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні у 2018 році під девізом «Захищене і здорове покоління».

Прочитано 1756 раз

Новини

ОГОЛОШЕННЯ

Пошук

Календар свят України. Мова ділового спілкування