Всесвітній день охорони праці

22.004.2019 до Всесвітнього дня охорони праці відбувся позакласний захід у групі 5-18 "Кухар. Кондитер" - вікторина "Кращий знавець основ охорони праці". Захід відбувся у шість етапів, на кожному з яких учні виконували різні завдання: викриcли зайве, шифрограма, відгадай знак по фото, кросворд. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


За бездоганну плідну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов'язків та з нагоди професіонального свята - Всесвітній день охорони праці колективу Костянтинівського професійного будівельного ліцею вирозил подяку міський голова С.Д. Давидов. 

 

Всесвітній день охорони праці

Всесвітній день охорони праці відзначається 28 квітня. Це свято  започаткувала Міжнародна організація праці, яка вирішила розширити масштаби своєї діяльності з просування ідеї охорони праці в сучасному суспільстві. Одним з головних аспектів цієї роботи є розробка заходів щодо зниження рівня травматизму та смертності на виробництві.

У зв’язку з відзначенням 28.04.2018 року Всесвітнього дня охорони праці в Костянтинівському професійному будівельному ліцею  протягом квітня місяця 2018 року проходив Місячник безпеки життєдіяльності. В рамках місячника були проведені заходи (конкурс творчіх робіт з предмета "Охорона праці" серед учнів ліцею, вікторини, бесіди, круглий стіл, відкритий урок).

18 квітня 2018 року в позакласному заході прийняв участь завідувач сектору страхових експертів з охорони праці Костянтинівського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області С. Кондратенко. Була проведена нарада з працівниками Костянтинівського професійного будівельного ліцею на тему: «Виконання заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні у 2018 році під девізом «Захищене і здорове покоління».

Прочитано 449 раз

НОВИНИ

увага

Пошук

Календар свят України. Мова ділового спілкування