Реалізація плану реагування на надзвичайні ситуації цивільного захисту

18 грудня 2020 року в Костянтинівському професійному будівельному ліцеї були проведені протипожежні тренування за темою: « Реалізація плану реагування на надзвичайні ситуації цивільного захисту», «Дії керівного складу органів управління  при виникненні пожежі в навчальному корпусі №1, №2, гуртожитку та проведення евакуації».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


«Небезпечні знахідки»

Сьогодні в Україні вкрай актуальними є питання профілактики травмування вибухонебезпечними предметами та мінами. З метою запобігання нещасних випадків у Костянтинівському професійному будівельному ліцею 20 червня пройшла лекція «Небезпечні знахідки». Учні отримала достовірну інформацію про вибухонебезпечні предмети, їх види.

Для закріплення цього матеріалу всім присутнім показали тематичні відеороліки, основна мета яких – попередити нещасні випадки на території АТО. Цікавий відеоматеріал сприяв усвідомленню того, що правильні відповідальні дії кожної особи є запорукою збереження власного життя та здоров’я оточуючих.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Виїзна лекція «Обережно! Міни»

23 травня в міському парку учні Костянтинівського професійного будівельного ліцею прослухали лекцію з противно мінної безпеки,  ініційовану  працівниками міського відділу освіти та неурядової міжнародної організації HALO Trust. Начальник координаційної групи протимінної діяльності розповідав про ступінь мінної небезпеки, яку приховує земля Донбасу. Як поводитись, коли ти знайшов вибухонебезпечний предмет, куди телефонувати та кого кликати по допомогу.

Дякуючи таким заходам ще більше учнівської т молоді розуміють всю небезпеку та знають,як себе поводити при зустрічі з вибухонебезпечними предметами та пристроями.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Конкурс малюнків, плакатів, стендів на техногенну тематику

На базі Костянтинівського професійного будівельного ліцею пройшов конкурс малюнку, плакатів, стендів на тему «Техногенні катастрофи очима дітей». Роботи переможців конкурсу направлені  в Управління професійної освіти  для проведення фінальної частини конкурсу.

За підсумками журі переможцями стали:

у конкурсі плакатів:

І місце – редколегія групи № 2.1т-17

ІІ місце – редколегія групи № 5-16

ІІІ місце – редколегія групи № 5-17

У конкурсі малюнків учні груп:

І місце – Горюнов Олександр

ІІ місце – Сороколєтова  Крістіна

ІІІ місце – Гудєй Тетяна


Захід з мінної безпеки

Ця страшна і підступна зброя вкрала і скалічила безліч людських життів. Цей жах триває і зараз. У зв’язку з цим, 8-го грудня 2005-го року, на рівні Генеральної Асамблеї ООН була прийнята резолюція №A/RES/60/97, в якій висловлюється глибока стурбованість і занепокоєність масштабними гуманітарними проблемами і питаннями в галузі розвитку, викликаними наявністю цієї грізної зброї - мін і вибухонебезпечних пережитків війн і військових конфліктів. У даній резолюції підкреслюється необхідність посилення уваги з боку держав, котрі зіштовхуються з мінної загрозою, а також проводиться відвертий заклик до країн, громадських і не урядових організацій з метою запобігання подальшого використання мін та інших аналогічних небезпечних вибухових пристроїв.

4-е квітня офіційно проголошено Міжнародним днем просвіти з питань мінної небезпеки і допомоги в діяльності, пов’язаної з розмінуванням. Небезпека, яку несе в собі використання даного виду озброєнь, має більш серйозні і більш тривалі соціально-економічні наслідки як для мирного населення держав, де є проблема мін і замінованих об’єктів, минулих наслідків військових конфліктів, так і для тих, хто використовує цю зброю у своєму арсеналі. У зв'язку з цим 2 квітня у Костянтинівському ліцею пройшов тематичний захід.

 

 

 

Новини

ОГОЛОШЕННЯ

Пошук

Календар свят України. Мова ділового спілкування