Конкурс фахової майстерності за професією "Муляр"

23 травня у групі 2.1т-18 було проведено конкурс фахової майстерності з професії "Муляр"( викладач ТКР Попок С.П., майстер в/н Ліствіна З.О). Конкурс відбувся у два тури: теоретичний та практичний. Учасники показали хороші знання з предмету "Технологія кам'яних робіт" та якісно виконували головне практичне завдання - кладку кута з однорядною системою пере'язки швів. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За підсумками двох турів рішенням журі конкурсу призові місця посіли:

 

І місце - Половий Сергій

ІІ місце - Кордиш Влад

ІІІ місце - Гусак Ярослав

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Конкурс фахової майстерності за професією "Кондитер"

26.04.2019 у групі 5-17 було проведено конкурс фахової майстерності з професії "Кондитер". Теоретична частина була представлена у вигляді тестових завдань. Практична - приготування сочників з сиром. Перше місце у конкурсі посіла учениця Назірова Вікторія, друге - Коннік Аліна та Кучеренко Анастасія, трете - Пономоренко Дар'я, Сорончинська Анастасія. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Конкурс фахової майстерності за професією "Швачка" 

19 квітня 2019р.  відбувся  конкурс фахової майстерності за професією «Швачка» серед учнів групи № 6с-18.

Конкурс проходив у два тури:

І-й тур – теоретичний складався з виконання тестових завдань.

ІІ тур – практичний полягав у виготовленні виробів – прихватів.

Максимальна загальна кількість балів за теоретичний і практичний тури – 100 балів

Відповідно до кількості набраних балів журі конкурсу визначило переможців та розподілили місця за конкурсантами наступним чином:

І місце – Фоменко Марія  

ІІ місце – Осіпова Ганна

ІІІ місце – Пекарська Дар’я та Кириченко Дар’я.

Вітаємо переможців!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

І етап конкурсу фахової майстерності за професією "Кухар"

13 березня 2019 року в кухні-лабораторії ліцею  був проведений І етап конкурсу фахової майстерності серед учнів випускної групи     № 5-16   за професією «Кухар» .

Конкурс складався з двох частин: теоретичної та практичної.

Завдання для учасників І теоретичного етапу конкурсу передбачало виконання тестових завдань з предметів: «Технологія приготування їжі з основами товарознавства», «Гігієна та санітарія виробництва», «Устаткування підприємств харчування», «Охорона праці», «Організація виробництва та обслуговування». Протягом 1 астрономічної години учасники конкурсу давали відповідь на 60 запитань з чотирма варіантами відповідей. За кожну вірну відповідь учасники отримали по 1 балу.

 

 

 

 

 

 

 

 

Завдання для учасників ІІ практичного етапу,  передбачало 2 астрономічних години. Воно полягало  у виконанні роботи, що відповідає вимогам 4-го кваліфікаційного розряду з професії «Кухар»,- це  приготування  «Філе курки фаршироване чорносливом і яблуками та  складний гарнір з соусом».

 

 

 

 

 

 

 

 

Почесне ІІ місце посіли:  Буряк Лідія, Олінець Катерина. ІІІ місце у Байдашевської  Карини.

За результатами конкурсу переможцем стала Тесленко Аліна, яка набрала максимальну кількість балів.


МОЯ ПРОФЕСІЯ - МУЛЯР!

         29 березня 2018 року в Костянтинівському професійному будівельному ліцеї пройшов І етап конкурсу серед учнів з професії «Муляр»,  метою якого було підвищення рівня фахової майстерності та виявлення кращих за професією учнів. Конкурс професійної майстерності проходив у 2 тури і передбачав перевірку теоретичної та практичної підготовки конкурсантів. Теоретичний тур включав перевірку знань учнів зі спецдисциплін та охорони праці.

 

 

 

 

 

 

 

 

Практичний тур полягав у виконанні цегляної кладки П-подібної конструкції за однорядної системою перев’язки, товщиною в 1,5 цеглини, з вертикальними обмеженням та розшивкою швів.

         

 

 

 

 

 

 

 

 

Під час виконання практичної частини враховувалося дотримання технічного процесу, якість виконаної роботи,  безпечні умови праці.

 За загальними підсумками переможцями стали:

І місце - Зайцев Дмитро Миколайович

ІІ місце - Костевко Микита Володимирович

ІІІ місце -Ткаченко Ілля Вікторович

        Щиро вітаємо переможців конкурсу та бажаємо їм подальших успіхів і перемог у ІІ (обласному) етапі Конкурсу фахової майстерності.

 

 

 

 

Прочитано 1102 раз

НОВИНИ

увага

Пошук

Календар свят України. Мова ділового спілкування