Урок з використанням нетрадіційних форм навчання

4 лютого 2019 року  у Костянтинівському професійному будівельному ліцеї пройшов урок з предмету "Гігієна та санітарія виробництва"  за темою "Харчові інфекції" (професія кухар - кондитер). Викладач ІІ - категорії Карпенко Світлана Анатоліївна, провела урок за формою суд, урок-гра, ділова гра. Уроки з використанням гри, є пізнавальним, інноваційним видом навчально-пізнавальної діяльності. Завдяки використанню активних методів навчання Світлана Анатоліївна дала змогу учням самостійно аналізувати навчальну документацію, формулювати власну думку, легко виконувати творчі роботи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Проведення відкритого уроку-дослідження

У Костянтинівському професійному будівельному ліцеї (№39) був проведений відкритий урок-дослідження в групі 5-1 (за професією кухар-кондитер)  викладачем фізики  Орчелотою І.М. (викладач 1 категорії) з теми : «Основи молекулярно-кінетичної теорії будови речовини та її дослідне обґрунтування». Урок  був проведений на високому методичному рівні з використанням інноваційних технологій, Інтернет ресурсів,  мультимедійного проектора,  завдань попереджуючого навчання (демонстрація та аналіз дослідів учнями,розв’язання якісних задач з професійною спрямованістю, застосування презентацій вчителя та учнів,виконання тестів та взаємоперевірка знань,використання листів контролю та оцінювання знань,презентації).

 

2

2_copy

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Захист презентації учнями: Ярош В. та Топчий В.

                                                                                 ДЕМОНСТРАЦІЯ ДОСЛІДІВ

420

 Ключенко Г.                                                                                                               Легуша А.

304_copy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                     Тараненко В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прочитано 599 раз

НОВИНИ

увага

125.jpg

Пошук

Календар свят України. Мова ділового спілкування