Тематичний захід до Всесвітнього дня водно-болотних угід

30.01.2019 року в Костянтинівському професійному будівельному ліцеї відбулися позакласні заходи до вшанування Всесвітнього дня водно-болотних угідь, який відзначають 02.02.2019 року.  Метою заходівє:
-формувати  систему знань про значення води у житті людини і природі;
-удосконалювати вміння самостійно отримувати необхідну інформацію;
-розвивати екологічну культуру учнів, естетичне бачення навколишнього середовища;
-виховувати дружні стосунки в колективі, взаємоповагу та почуття взаємодопомоги, толерантність, повагу до думки товариша, дбайливе ставлення до природи;
- розвивати міжпредметні зв’язки (з предметами і професією)


 

 

 

 

 

 

 

Учні ліцею ознайомились з інформаційним вісником «Вода», викладачем біології Орчелотою Іриною Миколаївною для учнів І-ІІІ курсів проведені година спілкування «Вода в житті людини», вікторина «Вода – джерело життя», конкурс прислів’їв про воду, створені газети «Вода в житті людини» та екологічні листівки-звернення до мешканців міста Костянтинівки з метою охорони річки Кривий Торець, яка протікає вздовж міста.

 

 

 

 

 

 

 

 

Також відбувся просмотр відео роликів про водно-болотні ресурси України, про цікаві факти про Чорне море та значення водних запасів для людини в побуті та на виробництві та обговорювались питання про збереження та економне використання води. Активними учасниками заходу були учні: Жук Кирило, Махнов Олексій, Бондаренко Максим, Колпак Олександр, ГрибановДмитро(гр. №1.3-18), Сивокоз Ольга, Дюміна Юлія, Подя Артур, Мендрух Аліна, Коробкова Ірина, Якубов Захар, Шумілов Максим, Лисицька Аліна (гр. №5-18), Кучеренко Анастасія, Назірова Вікторія, Гудей Тетяна, Третяк Аліна, Сорочинська Анастасія (гр. №5-17), Луговкін Дмитро, Кілко В’ячеслав, Сніг Олександр, Борисенко В’ячеслав (гр. №1.3-17), Тесленко Аліна, Байдашевська Карина, Кучеренко Юлія, Ракітанець Анастасія, Олінець Катерина (гр. №5-16), Тесленко Кирило, Пітель Костянтин, Худолєєв Вадим, Добрусєв Янош (гр. №1.3-16). Як підсумок виховного заходу були проведені вікторини про воду та конкурс на знання народних прислів’їв про воду.

 


Тиждень права у КПБЛ

З  10 по 14 грудня у Костянтинівському професійному будівельному ліцеї  пройшов тиждень права, що мав на меті підвищення рівня правової культури учнів, проінформованість щодо їхніх конституційних прав і обов’язків, дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів і традицій. Згідно з планом проведення предметний тиждень було відкрито урочистою лінійкою, після якої хлопці та дівчата мали змогу відвідати виставку друкованих видань і фотоматеріалів у бібліотеці ліцею «Знай та поважай свої права».

11 грудня учні гр. № 5-18 і гр. № 5-16 взяли участь у правовій грі «Подорож у країну прав» (підготувала викладач правознавства Данілова А.М.), під час якої розглядали основні положення Конституції України, Загальної Декларації прав людини, Конвенції про права дітей, а також  переглянули відеоматеріали для закріплення та обговорення отриманої інформації.

              

 

 

 

 

 

 

 

 

12  грудня психолог Чеського фонду «Людина в біді» Зайцева Наталія провела лекцію-бесіду в гр. № 5-17 і гр. № 6с-18 на тему: «Алгоритм дій у разі порушення прав дітей».

 

 

 

 

 

 

 

 

             

13 грудня для учнів гр. № 1.3-18 і гр. № 1.3-17 була проведена зустріч зі ст. інспектором Костянтинівського МРВ філії «Центр пробації» Глєбовою К.В. і інспектором Костянтинівського ВП Готва А.О. на теми: «Профілактика правопорушень серед молоді», «Права та обов’язки молоді».

           

 

 

 

 

 

 

 

 

14 грудня практичний психолог ліцею Сідельнікова Ю.В. у гр. № 1.3-18 провела тестування «Чи знаю я свої права?», а з гр. № 5-17 провела тренінг «Профілактика асоціальної поведінки підлітків».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Класними керівниками протягом тижня були проведені виховні години на теми: «Правова абетка», «Право і закон»


"16 днів проти насильства"

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. З метою привернення уваги учнів до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та гендерного насильства

Костянтинівський професійний будівельний ліцей долучився до цієї Акції і взяв участь у наступних заходах:

Психологом чеського фонду «Людина в біді» Зайцевою Н. були проведені тренінги в гр. № 5-16, гр. № 5-18 на тему: «Профілактика гендерно обумовленого насилля»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Провідним бібліотекарем ЦМПБ Бондаренко І.Л. і лікарем-гінекологом Соколовою Л.Г. із гр. № 5-17 були проведені заняття з самозахисту в рамках проекту «Школа виживання. Проти насилля»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Спеціалістами обласного управління юстиції в гр. № 1.3-17 та № 5-18 була проведена лекція-бесіда «Протидія буллінгу»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Провідні бібліотекарі ЦМПБ для гр. № 1.3-18 провели відео лекторій на тему: «Толерантність»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методистами Донецького палацу молоді «Юність» у гр. № 1.3-16  був проведений відео лекторій на тему: «Разом проти СНІДу», який закінчився роздаванням  інформаційних буклетів і засобів контрацепці

 

 

 

 

 

 

 

 

Спеціалісти з соціальної роботи ЦСССДМ провели відео лекторій на тему: «Попередження домашнього насилля»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Практичний психолог ліцею Сідельнікова Ю.В. з учнями гр. №    5-18, гр. № 5-17 провела тренінгові заняття «Формування безпечної поведінки»

 
 
 

 

Тиждень права у КПБЛ (39)

        З  4 по 8 грудня у Костянтинівському професійному будівельному ліцеї (39) пройшов тиждень права, що мав на меті підвищення рівня правової культури учнів, поінформованість щодо їхніх конституційних прав і обов’язків, дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів і традицій. Згідно з планом проведення предметний тиждень було відкрито урочистою лінійкою, після якої хлопці та дівчата мали змогу відвідати виставку друкованих видань і фотоматеріалів у бібліотеці ліцею. Далі для учнів гр.. № 1.3-17 і гр.. № 5-16 була проведена зустріч з   інспектором Костянтинівського відділу поліції Дужак О.В. і лікарем-наркологом Кіян К.А. на теми: «Профілактика правопорушень серед підлітків», «Правила поведінки з вибухонебезпечними предметами», «Шкідливий вплив алкоголю на підлітковий організм», «Наркоманія – це хвороба чи злочин?».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

05 грудня учні гр. № 5-17 переглянули відеофільм «Права людини», після чого взяли участь у правовому брейн-рингу «Я знаю свої права» для закріплення та обговорення отриманої інформації.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

06 грудня психологи Чеського фонду «Людина в біді» провели тренінги з випускниками «Я – майбутній кваліфікований спеціаліст», спрямовані на формування важливих якостей, необхідних для подальшого працевлаштування. 

                                                                                                                                

 

   

 

 

 

07 грудня у бібліотеці ліцею учні І курсу взяли участь у квесті «Я знаю свої права», який підготували викладач права Данілова А.М. І бібліотекар Шевченко І.Ф. Після чого медсестра Міх І.Ю. провела годину спілкування «Вплив шкідливих звичок на поведінку підлітків».

                                                                                                                                       

 

     

 

 

 

 

08 грудня у рамках акції «Випускник – 2018» були проведені зустрічі зі спеціалістом міського Центру зайнятості Коваленко Т.М. і фахівцями КРВ Бабіч М.С. і Кайнара О.В. Запрошені гості провели відео лекторії щодо подальшого навчання у ВНЗ ДСНС, а Тетяна Миколаївна у формі гри надала поради випускникам для успішного проходження  співбесіди з роботодавцем, написання резюме.

                                                                                                                                 

   

 

 

 

 

 

 

Робота правового тижня виявилася насиченою і цікавою, бо учні ліцею поновили знання про свої права та обов’язки, підвищили правову культуру, ознайомилися з реалізацією проекту «Я маю право!» - надання безоплатної правової допомоги.

НОВИНИ

увага

125.jpg

Пошук

Календар свят України. Мова ділового спілкування