Тиждень права у КПБЛ (39)

З  4 по 8 грудня у Костянтинівському професійному будівельному ліцеї (39) пройшов тиждень права, що мав на меті підвищення рівня правової культури учнів, поінформованість щодо їхніх конституційних прав і обов’язків, дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів і традицій. Згідно з планом проведення предметний тиждень було відкрито урочистою лінійкою, після якої хлопці та дівчата мали змогу відвідати виставку друкованих видань і фотоматеріалів у бібліотеці ліцею. Далі для учнів гр.. № 1.3-17 і гр.. № 5-16 була проведена зустріч з   інспектором Костянтинівського відділу поліції Дужак О.В. і лікарем-наркологом Кіян К.А. на теми: «Профілактика правопорушень серед підлітків», «Правила поведінки з вибухонебезпечними предметами», «Шкідливий вплив алкоголю на підлітковий організм», «Наркоманія – це хвороба чи злочин?».

05 грудня учні гр. № 5-17 переглянули відеофільм «Права людини», після чого взяли участь у правовому брейн-рингу «Я знаю свої права» для закріплення та обговорення отриманої інформації.

06 грудня психологи Чеського фонду «Людина в біді» провели тренінги з випускниками «Я – майбутній кваліфікований спеціаліст», спрямовані на формування важливих якостей, необхідних для подальшого працевлаштування. 

07 грудня у бібліотеці ліцею учні І курсу взяли участь у квесті «Я знаю свої права», який підготували викладач права Данілова А.М. І бібліотекар Шевченко І.Ф. Після чого медсестра Міх І.Ю. провела годину спілкування «Вплив шкідливих звичок на поведінку підлітків».

08 грудня у рамках акції «Випускник – 2018» були проведені зустрічі зі спеціалістом міського Центру зайнятості Коваленко Т.М. і фахівцями КРВ Бабіч М.С. і Кайнара О.В. Запрошені гості провели відео лекторії щодо подальшого навчання у ВНЗ ДСНС, а Тетяна Миколаївна у формі гри надала поради випускникам для успішного проходження  співбесіди з роботодавцем, написання резюме.

Робота правового тижня виявилася насиченою і цікавою, бо учні ліцею поновили знання про свої права та обов’язки, підвищили правову культуру, ознайомилися з реалізацією проекту «Я маю право!» - надання безоплатної правової допомоги.

НОВИНИ

Пошук

Календар свят України. Мова ділового спілкування